Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
24. bře 2011

@janula28 když na to sjetí koleček toto nepomůže ☹

mpavlinka
24. bře 2011

@valentinuska hele ještě k těm kolům, ta tvoje se mi zdá guma, ale to moje má na středu toho kola vyloženě pěnu, to je mazec, v tom je to zapíchaný dost 😒

mpavlinka
24. bře 2011

Holky když skládám pega, tak se mi vysunou ty tyčky od zádový části sedačky z těch plastů na konstrukci. Co dělám blbě? Musím to tam pak nandavat 😒

mpavlinka
24. bře 2011

napsala jsem to blbě, když ho rozkládám 😉

kacka.l
25. bře 2011

Myslíš ty takové pidi plasttyčinky na polohování zad?Tak ty mi vypadly úplně, kupovala jsem pak nové tuším za 20kč, jinak nevím. Tehdy mi psali, že je to častá vada a na reklamaci to není. 😉

Valentinuska:dneska jsem jezdila s pegem skatem, sice jen na šk. chodbě, ale jdi do něj!!!!Tolik vymakaností jsem na 1 kočáru asi neviděla.

veruu111
25. bře 2011

Ahoj holky,omlouvám se,že vám sem tak lezu,ale už bylo jasno v koupi kočárku pro druhé mimi nechtěli jsme tentokrát moc vrážet,ale jen tak ze srandy jsem tam ozkoušela GT3 2010,protože těm trojkolkám jsem na první dítko nějak nevěřila,ale strčila jsem tam naší dlouhánku skoro tříletou dceru a teda překvapilo mě to ohromě kolik tam má místa a přišlo mi,že se cítí i pohodlně ani nechtěla ven 😀 Jen mě ale trápí,že ty korbičky dělají tak malinké ač mi to na pohled nepřišlo.Prcek se narodí začátkem září a zimu teda nevím nevím,když si vezmu,že malá měla v půlroce 69cm 😒 TAk jsem se chtěla zeptat jestli máte některá zkušenost,že jste to řešily třeba vložnou taškou.Vím,že klasická korbička je asi lepší,ale ten rozměr 😒
Moc vám děkuji za jakoukoliv odpověď 🙂

evatk
25. bře 2011

@veruu111 třeba @marki.s má holčičku taky na začátku září a zatím drandí v korbě 😉

veruu111
25. bře 2011

@evatk nojo jenže otázka jak je malá velká 🙂 Aduš je taky květnová a právě přes zimu měla těch 70cm už a měla jsem na ní herqulesa a tam mi pomalu vydržela rok v té korbičce,ale pak už chtěla koukat,tak se jí to nelíbilo 😝 no uvidím manželovi se to moc nelíbí,že ho chci nechtěl do kočárku už vrážet a,že je to tříkolka. vybral si Tako warriora je super to mu neberu a za ty peníze co dám u nás za sporták PP má celou trojkombinaci,ikdyž vajico nepotřebujeme to ještě máme 🙂

valentinuska
25. bře 2011

já mám holčičku narozenou v červenci a jsme v korbičce - teď budeme přecházet z korbičky do sporťáku, ale ne proto, že se nevejde, ale protože už chce mít větší výhled ven ...
a holčička má cca 74 cm a je to navíc i cvalda 🙂 v korbičce není naměstnaná, ale má ještě trochu místa ... navetta xl je podle mě jedna z delších korbiček (tedy když jsme kupovali my, tak byla ...) ale to nesrovnávám s klasickými čtyřkolkami, tam je to úplně o něčem jiném ...

@kacka.l to jsem nebyla já s tím skatem a marně přemýšlím, kdo o tom mluvil ☹ asi ivetka

kacka.l
25. bře 2011

@valentinuska Aha, no jo vlastně, jsem tele.

🙂
@veruu111 Vložná taška je ještě menší než korba, hlavně je moc úzká, korba je fakt jedna z největších.

lucenek
25. bře 2011

@kacka.l jak vychytanej písej 😵

mpavlinka
25. bře 2011

@kacka.l děkuju za odpověď, no neke 😠 To mne teda sejří 😠 Dneska jsme byli s Plikoškama ve Stromovce, trochu jsem zalitovala že nemám gété, ale vždy vystřízlivím, když vidím tu ochotu lidí pomáhat s velkým kočárem 😠 😀 Zato s golfkama mi chce furt každej pomáhat 😀

veruu111
26. bře 2011

Ahoj holky díky za reakce,já jsem se nakonec rozhodla do té korbičky jít a dokonce jsem si tady nabazarku i vybrala,tak snad budu s GT3 spokojená ač se to manželovi moc nelíbí 😀

marki.s
26. bře 2011

@veruu111
Tak jak psala Evča, malá je narozená 1.9. a pořád jsme ještě v korbičce. V půl roku měla 10kg a 71cm, takže žádný drobek! 😀

jchalupka
26. bře 2011

@veruu111 Já mam červencovou holčičku, na 5 měsících měla 70 cm . V korbičce mi vydržela fakt jen do toho 5 měsíce. Ve fusaku už se ji tam nelíbilo, protože ta Navexa XL je navíc uzší a hlubší. Řešila jsem to koupí jeté Inglesiny Magnum. Do korbičky bych přesto znovu šla, protože s prckem v zimě, není nad skořepinovou korbičku. Navíc ta Naveta XL je krásně hluboká, takže do ní nefouká. Nekupovala bych si ale už fungl novou, ale bazarovou a možná spíš starší kolekci - tzn. Navetu Panoramu nebo jak..... Takže určo jdi do ní 😉

veruu111
26. bře 2011

@jchalupka děkuji za odpověď,já právě koukám po bazarovách,protože ty nové jsou pálky za to a to mi fakt doma neprojde budu ráda,když vydyndám ten sporták fakt jsem se zamilovala,tak doufám,že nebudu sklamaná potom 😝

ivett
26. bře 2011

ahoj holky, tak PP skate už mám doma a super, přesně takové vozítko na pojížďky po krámech, doktorech, shopping apod. jsem si představovala, lehký, skladný, paráda...moc se mi líbí...

lucenek
26. bře 2011

@ivett ukáááááááááááááá

ivett
26. bře 2011

@lucenek nafotím přes týden a hodím sem, pokud tu ještě budu mít přístup 😀 😉

kacka.l
26. bře 2011

@ivett Paráda, že??? Mě taky dostal, hlavně to jak vysoko jde rukojet, potom, to, že si dítě můžeš i výškově nastavit sedačku, polohování mě trochu zarazilo, ale ta rozepínací bouda super-mít malé mimi jsou to moje golfky. 🙂

ivett
26. bře 2011

@kacka.l jj, přesně...jsem nadšená, jen si ještě musím pořádně prostudovat návod a všechno vyzkoušet...

lucenek
27. bře 2011

@ivett a jakou color máš?

pikusa
27. bře 2011

Ahoj holky...
před chvilkou jsem se vrátila zz nemocnice----byla jsem na revizi.....prcek to nevydržel.... ☹

lucenek
27. bře 2011

@pikusa pikusko???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi moc líto 😔
drž se holka

pikusa
27. bře 2011

@lucenek jojo stalo se.....
Nedá se nic dělat,příroda ví,co dělá....

lucenek
27. bře 2011

@pikusa to jo no, radši tak než později.....ale dáte si časík...a pak už to vyjít musí 😵

pikusa
27. bře 2011

@lucenek jojo raději ted na začátku než později......to bych se asi zbláznila....

verusa22
27. bře 2011

@pikusa ☹ ☹ to je mi moc líto... drž se!

pikusa
27. bře 2011

@verusa22 děkuju......držím držím.....
Mám Matýnka,to je sluníčko moje.......ten mě vítal krásně.....maminkooooooooooooooo maminkooooooooo pusu 😵