Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek no a ještě jako jéé a to tam nebylo? A já no nebylo... 😠 😀 Já přesně poznám když mlží 😀 Ví moc dobře 😀
Hele chtěla jsem koupit nějaký starý Energy na dovču ale držej cenu. Chci něco do litru. Kdyby mi s tím někde sekli při přepravě.

lucenek
8. dub 2011

já bych to asi nepřežila ďuravý madlo a obětovala ty love.....

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka no mě jebly jednou asi z mertu na zem a dobrý....a nevím z které ruky už je mám.... sice už se viklaj maliko...oproti energy marine předtím, ale v handy zaservisujou a stáhnou a přenýtujou konstrukci za 200Kč tak neřešim....a energy za litřík.....ee brouku

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka do dvou seženeš.....

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek viď. Marná snaha. No a třeba na dovču nepojedem a bude po starostech 😀

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka tak dovču u nás jistí chajdec
idu prdět do duchen mám ranní 😝

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek jo u nás taky 🙂
Hezký, prdět do duchen 😀.

jituskak
8. dub 2011

@nikisvord
je odřený přední kolečko... vůbec nevím, kde jsme k tomu přišli,a le máme to tam dlouho. a druhá vada, je trošku poškrábaný plast na boku, ale jen na jedné straně a není to nic hroznýho. jinak je fakt v pořádku. moc jsme ho šetřili, miláčka našeho 😉

majkafer
9. dub 2011

@lucenek 🙂 Pri dcerke to bolo idealne, ta so mnou potrebovala komunikovať a pri vetre či slnku bolo fajn môcť kočík otočiť.

lucenek
9. dub 2011

@majkafer u GT se dá střecha překlopit dopředu celkově není tak otevřená doširoka jako u jiných kočárků----quinny apod.....takže tohle je super a já bych nechtěla furt sedět proti směru

majkafer
9. dub 2011

mám golfky chicco a s nimi som spokojná, našla som ešte baby welt oregon GT6 a ten sa mi pozdáva po všetkých stránkach, aj cenovo. Tak uvidím.

verusa22
9. dub 2011

Ahojky kočky...DOTAZ 🙂 mám asi brzdy v .... 😠 je prý vychozená... no 2 roky jsou 2 roky.... prodávají novou? nebo myslíte,že by se to dalo něčím nahradit? třeba brzda s kola? 😀 😀 co @lucenek @kacla.l ? nevím kolik stojí nová...ale asi když to jinak nepůjde budu muset invetsovat.... nebrzdí..jen slabě...

lucenek
9. dub 2011

@verusa22 zkoušela jsi štelovat tím stříbrným kolečkem?to se mi nezdá vychozená.....v nabídce vím o lanku zvlášť nebo celé brzdě...cca 1200Kč, ale poštělovala bych teda s tím štelungem prostříkala sprejem wd40 a teflonem.....a pak až event koupila. Pokud chceš ušetřit tohle by ti mohli nově namontovat někde v cykloservisu, ale opravdu nevím, jestli na to něco půjde..PP má nevýhodu v tom že na dost věcí nejde požít kde co, jen jejich, což ostatně neplatí o duších a pláštích naštěstí

lucenek
9. dub 2011

mám káru taky 2 roky a tenhle problém teda nemám...a občas jsme se zapoměna s haltem na 1 zoubku a tlačila káru půl hodiny silou 😝 s nákupem...a nebyl mi to divný.........ale spíš tipuju že někdo i hrál s kolečkem

jituskak
9. dub 2011

@verusa22 já myslím, že to ani vychodit nejde. není to klasická brzda s tyčinko, co se zasekne nezi zoubky. při brždění se jaoby takový destičky svírají kolem vnitřku kola. nevím, jak to napsat, dkyž sundáš kolo, uvidíš to vevnitř. mohlo by se to lehce zbrousit, ale jak brzdu přitáhneš, tak je to zase dobrý. jak psala Lucenek, určitě to je jenom povolený.

@lucenek tak jsem občas tlačila zabržděný 😀

lucenek
9. dub 2011

@jituskak nejsem sama...když máš nákup tak to ani nepoznáš 😀
ty destičky se fakt nesjedou.......tak rychle.....

jituskak
9. dub 2011

@lucenek a pochybuju, že tyhle na pegu se vůbec někdy ojedou. nejsou pěnový, jak na kole, určitě jsou nějaký kvalitné. čím víc ten kočár zkumám, tím víc je vidět, že ta cena není přehnaná. kočárek je prostě kvalitní. doufám, že až budu za 5 let chtít další mimčo, tak se bude dělat pořád takhle dokonalej 😉

lucenek
9. dub 2011

@jituskak já právě se bojím že už není co vymyslet,teda je aby šla bouda přetáhnout dopředu i v lehu takže nadřasit látku..a proto jsme si umla pega a schovala

verusa22
9. dub 2011

Holky tak ja objednala s malli novou za 600 aji s poštovným... fakt je po ní...díval s ena to chlap a aji taťka a furt ,že by se tam měla dát obložka,...vůbec nebrzdí,,,, ale díky za rady

kacka.l
9. dub 2011

Veru jsi první o kom to slyším, i mi kdysi říkali, že to snad ani nejde, mi osobně taky nebrzila, ale právě ji musíš ODMastit- né namastit, namaštěná ani brzdit nemůže, jinak je nezničitelná, pokud se to nepřervalo lanko, jako že asi ne,taky musíš sundat kola a odmastit tam, kde doléhají na brzdy, myslím, že je to zbytečná investice a hlavně v malli jsou příjemní, ale drazí- kenyo-ma vše co mali většinou asi o 200-400 levněji. Tož tak. :-
Lucenku- s tou navettou, tedy ju???Čekám, protože, když přihodím, tak se bude vědět, že je o ní zájem a třeba to půjde nahoru, ale já na aukru skoro nic nekupuju, tak nevím- dám tam teda max.2700,-

Pavli totéž co se týče madla, zkusila bych kenyo nová by tam měla být celá za 790 tuším, že jsem to kdysi někde četla.

lucenek
9. dub 2011

@kacka.l kači v po se domluvíme.....jako přihod po 100 😉 tak na 2200

kacka.l
9. dub 2011

Lucenku, to si přihazuje automaticky samo, já dám samo tu nejnižší cenu až po těch 2700,- ale pokud to nikdo nebude chtít, tak to budeš mít za 2100,- i když nastavím 2700,.- to je jako strop po který to bude samo přihazovat kdyby Vás tam bylo více. Chápeš to???Nebo to mám napsat jinak???🙂 🙂

verusa22
9. dub 2011

Holky tak já nevím co stím je! už me ta brzda sere... odmastila jsem ji..přítel ji celou dal pryč a nic...pořád nebrzdí.....prý je tam strhaný lanko a závit či co.... za 600jme objednala novou a prdím na to... a kenyo taky prodává bzry? ja tam totiž žádny nenšla.

kacka.l
9. dub 2011

@verusa22 kenyo je výhradní dovozce a malli, si to bere od nich s marží.
Viz krytky na pliko kolečka malli cca 60kč jedna, v kenyu chtěli 24,- zkusila bych ještě tam. 🙂
Nebo ať to nemáš jak Lucenek, že ti to pošlou z nějakého starého kočáru. 🙂

lucenek
9. dub 2011

@kacka.l kači jj rozumím)
prosím počkej do pondělak s příhozem...budu mít odpo výplatní písku večer cca kolem 18h bych ti písla....dneska jsme měli luxusní hádečku finance a já 😖

pikusa
9. dub 2011

@lucenek ted m i došlo....ty chceš korbičku?????

lucenek
9. dub 2011

@pikusa ano chci moc

pikusa
9. dub 2011

@lucenek a na co????
jako schovat?? 😵

lucenek
9. dub 2011

@pikusa 😀 jo tu wave prostě musím

pikusa
9. dub 2011

@lucenek jo je krásná