Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
24. kvě 2011

kamarádka má cameleon a nemůže si ho vynachválit, já jsem s ním jezdila jen u ní po kuchyni, a jezdí perfktně, daleko lépe než gtčko, lůžko, jako korba je taky o hodně větší než u PP, kočárek je lehký a skladný, ale na mě měl nízko posazené lůžko. 🙂 Jinak se mi moc líbil.

ivett
24. kvě 2011

já právě nevím jestli ho až tak chci, ale malá má sice půl roka, ale nesedí a korbu jsem chtěla využít co nejdýl to jde, já nevím no, v tom sporťáku ať ho dám klidně do lehu už mi to nepřijde pro ni tak extra pohodlné, když se neumí zvednout, sedět nic...ale jako chápu, že to tak lidi dělají...

kacka.l na tebe jsem čekala 😀 to nízko posazené lůžko mi trochu vadí no, ale viděla jsem s tím fakt i vysoké lidi a nepřišlo mi to tak strašné jak třeba u jané, ale ono je to asi o tom, jak se na to člověk dívá, mě se jané nelíbí, tak proto by mi to vadilo, bugaboo se mi líbí, tak bych to asi zkousla 😀
no já můžu mít buď gecko nebo froga, víc se mi líbí gecko, má chromovanou tu konstrukci kolem lůžka, jinak rozměry mají oba stejné s chameleonem, jen gecko je tuším ještě lehčí a akorát na něj nepasují potahy z cameleona, a nemá výškově polohovatelnou rukojeť, čehož se trochu bojím, ale prý to ničemu nevadí a je vysoko dost, no nevím...
jinak přehazovací rukojeť je super na tom, koukala jsem na video a nadchlo mě to...

sakra, nevím co mám dělat, mě manžel zabije, jsem jako cesťák kupovala ten PP skate 😀

ivett
24. kvě 2011
kacka.l
24. kvě 2011

Ivett, tak to nevím, ta polohovací rukojeť byla super. To gecko vypadá hodně podobně a naklápěčky se neboj, malý to na buzzovi milovat tak, že vrátit se do pegu nechtěl ani za zlaté prase, měsíc mu to trvalo. 🙂
Ten skate je už malý asi že???

ivett
24. kvě 2011

kacko skate malý není, jen já se jak se říká "nudím, tak vymýšlím blbosti" 😀 skate jsem zrovna dneska zkusila přestavit na sporťák a malá v něm byla totálně nadšená, krásně viděla a tam je to právě taky naklápěcí jak u bugaboo nebo buzze apod., bylo to super a vůbec jsem neměla pocit, že by jí nějak vadilo, že neleží rovně, naopak, nohy měla furt na madle před sebou a koukala kolem sebe...takže toho ležení už se nebojím, spíš ta rukojeť mě štve čím dál víc...nevím no, cameleon by byl asi lepší, ale ty jsou ještě i ojeté dost drahé...
uvidíme no...

monitka80
26. kvě 2011

ahoj holky, chcem sa spýtať, tie ktoré máte podložku pimkie alebo inú, či sa tam dieťatko menej potí. Lebo malý je v športáku na chrbátiku stále mokrý 😖

cara.m
28. kvě 2011

@kacka.l vyčetla jsem tady na diskuzi, že jsi měla Nuna Peep. Můžu se zeptat, jak jsi s nimi byla spokojená?

kacka.l
28. kvě 2011

@cara.m perfektní!!§ 😀

lucenek
29. kvě 2011

@cara.m tu hračku co hledáš mám je to od fischer price tučnák vstávák a ještě hraje...stojí cca 300Kč a je velkej asi 50cm

kacka.l
31. kvě 2011

Včera bylo na MMB gt3 za 500,-kč--úplně dodrasovaný, ale mě by stačil...sakryš byla jsem až pátá.... ☹ ☹ 😀
Holky kdybyste někde viděly něco podobného, prosím hned odpovídejte za mě, já ho beruuu!!!!Né že by jané bylo špatné ale skoro ve třech letech se v zimě ve fusaku do něj malý nenarve. 🙂

lucenek
31. kvě 2011

@kacka.l já viděla za 690 mocca i s poštou....taky KO táhl doleva myslím,ale vypadal gut

lucia20
1. čer 2011

ahojte, chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s tymto kocikom. zvazujem jeho kupu, ale stale vaham, bojim sa, ze sa bude preklapat a bude nestabilny. byvame v kopcovitom terene a potrebujem nieco stabilne a zaroven lahko manipulovatelne... viete mi poradit vase skusenosti? dakujem.

kacka.l
2. čer 2011

Luco do terénu je super, vím že je tu hodně stránek, ale je to tam i popsané.!!!Já bych jiný do terénu nechtěla.

valentinuska
3. čer 2011

@lucia20 myslíš, že by byla do terénu lepší čtyřkolka? 🙂 já bych řekla, že by to právě mohlo být i horší, ale je to asi o zvyku ...
já jsem s kočárkem v terénu naprosto spokojená a jezdíme hodně ... pro větší stabilitu zaaretuju přední kolečko a jedeme dál 🙂

lucia20
3. čer 2011

@valentinuska dakujem za odpovede. ja by som stvorkolku nechcela, aj teraz mame trojkolku s prednym zdvojenym kolieskom. a mali sme tu aj jane slalom a s tou som tu presla bez problemov, ale pp som este v ruke nemala, takze preto sa pytam.
a s nim vo vseobecnosti spokojne, alebo viete aj o nejakych nedostatkoch. ake velke dietatko sa tam v pohode vyspinka? dakujem.

lucia20
3. čer 2011

@kacka.l cez takyto terene ste presli v pohode? vo velmi podobnom byvame, ale nie je tu tolko skal. 😀

lucenek
3. čer 2011

nedostatky na sporTáku jsem nenašla...snad jediná jen poznámka že by ta střecha dopředu by mohla jít skklopit i v momentě kdy je dítko v lehu...což nejde, pustí tě to na max předklop střechy pouze v sedě....

valentinuska
3. čer 2011

@lucia20 je to hodně podobné jako jané slalom podle mě 🙂 jenom trochu větší ...

lucia20
3. čer 2011

@lucenek
@valentinuska juj baby, to ste ma potesili. mojho muza asi nie, ze zase budeme menit. :D dakujem za odpovede, este jedna otazka. vyuzivate este aj pri kociku normalnu pp tasku, ci len tu ladvinku? a v zime je ten nanoznik taky, ze neprefuka?

valentinuska
3. čer 2011

@lucia20 ale určitě si ho vyzkoušej než ho koupíš 🙂
používám ledvinku i tašku - teď už jenom nemám pp tašku, protože se mi nelíbí a vyměnila jsem jí za jinou 🙂

lucenek
3. čer 2011

luco záleží jakou kolekci budeš mít mě ty nánožníky přijdou na jaro a podzim, na kruté zimy jsme si nechala našít jelikož se u noh navlíká na zips a tím pádem jak se zapne tak se zúží prostor fusaku a nožiček celkově.....
já měla místo tašky emitex univak....přesně pásnul na šířku a zakryl mi výhled od košíku

lucia20
3. čer 2011

dakujem. a este jedna otazka. lahko sa ovlada jednou rukou? lebo mame dve starsie, ktore musim vecne jednou korigovat....

lucenek
3. čer 2011

@lucia20 když držíš uprostřed dá, krásně lehce rovně, při zatáčení musíš více zatlačit

lucenek
3. čer 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucenek/albu...
tady začínaj ty nánožníkové je šitej a barevně kapku odlišněj není to taková trága jako na fotce

lucia20
3. čer 2011

@lucenek veeeeelmi pekne

kacka.l
4. čer 2011

Ahoj holky, v úterý si jedu pro gt3 cedro. 🙂 😀 😀 ...teda asi... 😝

lucenek
4. čer 2011

kačo se z tebe pochčim 😀

verusa22
4. čer 2011

@kacka.l 😀 pak hoď foto 🙂)))

kukulik30
4. čer 2011

Ahojte ...dievcata, mam na predaj novy nepouzivany GT3 kociarik, zial sme ho nestihli vyuzit 😢 3tt pred porodom nas Andrejko v brusku umrel...potrebujem ten kociarik co najrychlejsie predat...mam od neho doklad
vanicka je zelenkava a sportiak Java, cena spolu 550€, kupovany bol na jar vo firme Brendon v BA, najlepsie by bol osobny odber, aby ste si ho mohli prebrat,pozriet, je naozaj bez chyby, ak by bol zaujem...samozrejme dam to aj do inzercie
tu su foto , ked sme ho prvykrat poskladala, od vtedy je v krabicach