Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
6. čer 2011

Tak už ho mám. 🙂 😝 😀

kacka.l
6. čer 2011

😉

ivett
6. čer 2011

kacka.l a co že zase GT??? 😀 mě bavíš 😀 😀 😀

holky budu prodávat PP skate, nemáte některá zájem? mám ho na mmb, odpověděly mi zatím dvě paní, dneska jim budu posílat detailní foto i info, ale nevím jeslti ho budou chtít, tak ho ještě nabízím tady...

mpavlinka
6. čer 2011

@kacka.l krásnej 😵

Já zítra prodávám Plika a beru Switch 🙂

mpavlinka
6. čer 2011

@beatris přišel čas prodat vajíčko, už se nevejdem 🙂 Tak jesi budeš mít zájem detailně zašlu do IP info a když mi pošleš maila tak nafotím a pošlu fotky 🙂

zuziq
6. čer 2011

baby nemam cas to hladat ale videla som tu take podlozky do kociarikov farebne - odkial ste ich objednavali? viete mi doporucit nejy webobchodik? najlepsie taky co posiela zo slovenska. dakujem 😉

lucia20
6. čer 2011

ahojte baby, dakujem vam za rady. od nedele mame doma pp gt3 a soom naaaaaaaaaaadsena. to ako zdolava horsky teren a tie vychytavky na nom su bohovske. teraz nas kocik, trojkolka s dvomi prednymi kolieskami, ktory sme kupovali uplne novy, vyzera ako chudobny pribuzny pri nom. strasne sa tesim. teraz uvazujem nad podlozkou dnu, ale neviem aku vybrat. mate odskusane???

valentinuska
6. čer 2011

@lucia20 my budeme objednávat podložky pinkie 🙂

lucia20
6. čer 2011

@valentinuska aj ja som na ne pozerala, ale nijaka okrem ciernej sa mi nehodi. ☹ a cierna... no, kazda spinka na tom bude vidiet.

valentinuska
7. čer 2011

@lucia20 a jakou máš barvu kočárku?

lucia20
7. čer 2011

@valentinuska neviem ako sa oficialne vola, ale mame modry. prikladam foto.

lucia20
7. čer 2011

@valentinuska rozmyslam nad touto.... no ale neviem. 😖

mpavlinka
7. čer 2011

@lucia20 máme stejnej 😵

mpavlinka
7. čer 2011
lucia20
7. čer 2011

@mpavlinka no zjavne mas dobry vkus. :D na foto sa mi nezdal moc pekny, ked sme ho kupovali, chceli sme kupit zeleny, ale ked osm ho zbadala, tak som sa zalubila. :D

mpavlinka
7. čer 2011

@lucia20 já jsem chtěla červenej, ale dost šisujou, teď když je vidím, jsem ráda že ho nemám. Ten můj je pořád krásně modrej, potah je dost kvalitní a krásně omyvatelný 🙂

lucia20
7. čer 2011

@mpavlinka vsak to pp maju kvalitne potahy. mali sme jane slalom a po troch mesiacoch. od marca do maja uplne vybledla. a to neboli este ani nejake horucavy...

evatk
7. čer 2011

tak já jsem nakonec neodolala a nechala ušít podložku a potah na madlo, oboje oboustranné, kdyby druhé dítko byl klučík

rejdzi
7. čer 2011

Prosím poraďte - jakou tašku na kočárek Peg Perégo GT3?
Rozmýšlím se mezi: - originál taška Peg Pereégo
- taška z DM
- tačka od Emitexu "sport"

lucia20
7. čer 2011

@rejdzi mne tam taska z dm moc nesedi, bije sa s tou ladvinkou. potom je do oboch horsi pristup. ja odporucam tasku pp, s tym som vcelku spokojna.

ivett
7. čer 2011

já mám teda tu z DM a přije mi to v pohodě, do ledvinky lozím "shora" takže mi tam nic nepřekáží, navíc jde pověsit za poutka a pohoda...nad originálem jsem zvažovala taky, ale když jsem ji viděla, tak ty prachy bych za ni nedala, nicméně ty nové tašky se mi líbí...

lucenek
7. čer 2011

tašku emitex ee bude se mlátit s ledvinou, tak spíš emitex univak doporučuju
kači čananý to je.....manža šílí?

valentinuska
7. čer 2011

@evatk a od koho máš tu podložku ušitou? sedí ti tam fakt pěkně?

rejdzi
7. čer 2011

@lucia20 - krásná podložka 🙂 Kdepak jsi ji koupila???

Mě se nové tašky Peg Perego líbí,ale nelíbí se mi ten tvar.Víc se mi líběj ty loňský - jak to jakoby překlapnou tu tašku....Nevíte,jestli se dá sehnat taška BORSA CAMBIO 2010?

A jakou máte pláštěnku na hlubokou korbu??????
A jakou máte síťku,prosím poraďte?????

zuziq
7. čer 2011

ja mam tasku original PP a cela sa mi ani nie po roku vnutri potrhala ☹ idem ju skusit dat reklamovat, tak som zvedava. Inak som nasla krasne podlozky, ktore sije baba za nenormalne ceny... len sa mi nedari zaregistrovat nejako 😠

http://www.sashe.sk/konvalinka

evatk
7. čer 2011

@valentinuska sedí super, jen jsem si po první jízdě našila i širokou gumu dole a nahoře na navlečení přes podnožník a opěradlo, bo malá sebou mele, to se nedalo, jak to pořád krčila, i ty boky, s tou gumou je to pohádka...
je od paní maríny horemužové z mmb

zuziq
7. čer 2011

@rejdzi ja mam sietku aj plastenku na korbu kupovanu v tescu, taku univerzalnu za par korun.. a podla mna je fajn 🙂

lucia20
7. čer 2011

@rejdzi no k tej sietke, ja mam kupenu z DM a sedi mi perfektne. a k tej podlozke, prikladam link, kde sa daju kupit.
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku/

rejdzi
7. čer 2011

Děkuju za vaše tipy 🙂

rejdzi
7. čer 2011

@lucia20 - to jsou nádherný podložky 🙂 🙂 🙂
A nemáte někdo nějakou tašku na PP z těchto stránek - co dala lucia20???