Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
21. črc 2011

@ivett ivett kouknu jak vypadá ta bebe opal...hlavně na video a jak píšeš měla by bát vajco - většísedačka po zpolohování takže se vleze dlouho tak i tak

lucenek
21. črc 2011

@ivett tak jj vypadá že je to to samé....i podle videa....

ivett
21. črc 2011

luc no právě, já našla videa na obě a jsou stejné, jen na podhlavníku je napsáno maxi cosi nebo bebe confort opal a když ji hledám ve zboží u nás, tak maxi cosi vyjede jeden odkaz a ještě s neznámou dostupnosti, kdežto bebe confort vyjede odkazů x...

lucenek
21. črc 2011

@ivett jj taky jsme si všimla zadám MC opal a vyjede mi bebe opal...ale video na youtube na bebe opal má sedačku MC ty bubliny jako kresba, značka vidět nejde..ale řekla bych je to to sdamé

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett no ona prodala kočárek i se sedajdou a koupili nějakou noname sedačku 9-36, manža když ji viděl tak říkal že je to děs. Přitom ona je jinak poprděná matka, ale toto nějak šlo mimo ni.

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett ještě k tomu izofixu, naše Oktávka má ty izofixy jakoby zazipovaný v látce, je to pěkně udělaný, takže bys ani neřekla že tam jsou. Možná to samý bylo u tý vaší Audinky 🙂 .

lucenek
21. črc 2011

@mpavlinka no 9-36 bych nešla...doba používání je do věku 11-12ti let, to nechcu vidět jak to bude vypadat ta sedačka
pro mě vše co je all in one, nebo 2v1 a pod a kde se co demontuje je prostě naprd gor u sedaček. kdybychom neměli auto a využívali třeba sem tam na chatu kdybysme jeli se známýma a tak tak možná ještě ale jinak nee

ivett
21. črc 2011

já ani nevím co je maxi cosi za značku, jako čí je? bebe jsou francouzi, to vím...a myslím, že špatná nebude, fakt se mi líbí, koukala jsem na různé a je to jedna z mála, co jde tak pěkně do obou směrů a různě polohovat a prostě se mi líbí, vypadá už na pohled pohodlně, bych i já se do ní vyvalila 😀 až koupím, poreferuju...

mpavli tak to nechápu, já teda prodala gt3 bez sedačky a isofixu, to budu prodávat posléze, ale i kdybych to prodala dokupy, tak bych rozhodně koupila něco lepšího než nějaké šumítko a ještě v kategorii, co malá nemůže...jen ať se kámošce nestane nic hrozného, pak si to bude vyčítat...

s tím isofixem je to možný, je fakt, že jsem se na to nezaměřovala...

a jak je to s tím isofixem u těch větších sedaček? nevíte?

mpavlinka
21. črc 2011

@lucenek naprosto stejný názor. On mu právě kámoš předváděl jak to předěláš na tu větší verzi a celý to prej bylo jak skládačka a mělo to vůle, prostě děs.

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett maxi cosi jsou Holanďani 🙂

lucenek
21. črc 2011

@ivett Maxi cosi jsou němci

@mpavlinka be ikdy více brr, fuj....fakt nee ikdyž vzpomeňme dobu docela nedávno 8-10let zpět nebyly sedačky povinné

ivett
21. črc 2011

aha, tak holanďani...stejně je to zajímavý, proč dvě jiné firmy dělají na chlup stejnou sedačku, i se stejně jmenuje...

ivett
21. črc 2011

tak co? holanďani nebo němci??? 😀

ivett
21. črc 2011

luc jenžě 8-10 let zpátky neměl každý dvě auta a nejezdili všichni jako prasata...

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett hele já zase teď parkrát vyjela s gt a zase jsem si to po čase pochvalovala, páč nevíš o nerovnostech, to s golfkama je vopruz. Jojo vše má svý. A ten nákupní košík 😵

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett já mám na obou sedajdách vyrobeno v Holandsku 🙂

lucenek
21. črc 2011

@ivett němci fakt
je pravda žře dřív nebylo tolik aut , ale včera jsme jela do zoo autem a říkám si, jak by mi to děcko tam sedělo, kdyby nebyla sedačka.....

ivett
21. črc 2011

mpavli, je mi to jasný, já si dokonce v poslední době zvykla i na to neotočené sezení, takže i kdybych šla třeba do jané, tak neotočná verze mi už nevadí...vybírám co místo něj, určitě nechci ještě jezdit s golfkama, ale gt3 prostě rozměrově nezkousnu no a dokud se prodal za super penízky, tak jsem ho poslala dál, určitě udělá ještě velkou službu...

hele holky, co casualplay s4? jezdily jste s děckem? já jen bez děcka v obchodě a to všechny kočáry jedou blbě 😀

lucenek
21. črc 2011

@mpavlinka jj made in může být kdekoli výhradní práva společnost je německá

ivett
21. črc 2011

tak to můžou v holandsku vyrábět, ale frima je asi neměcká...

já si to bez sedaček taky nedovedu přestavit, ale kdysi se s děckama tolik nejezdilo, všude pěšourem, mhd a tak...no ale taky to nechápu, jak jeli třeba z porodnice 😀

lucenek
21. črc 2011

@ivett s4 mělka kámoška a běs krátka zádovka, nohy nejsou polohovat napůl skořepina...dvojité přední kolo je menší nežbopční blbě se najíždí, kolco se často seká a střecha je na pi...
ale to jsou jen postřehy kámošky co ho dala pryč, a tak moc ho chtěla....

lucenek
21. črc 2011

@ivett na rukách drželi hnusně kanýrkovanou nakulmovanou peřinku a volali taxi...

lucenek
21. črc 2011

@ivett jako v dobrém obchodě maj figurínu 8-9kg dítěte a daj ti ji povozit event do sedačky jak se pronese a tak.....ale to jsem zažila asi jen u nás..nikde jinde jsem se s tím nestekala

ivett
21. črc 2011

😀 jj, hnus krajkový, úplně to vidím 😀

s4 je fakt tak špatná? já právě nemám nikoho, kdo by ho měl, sousedi ho měli, mají 3letou holku a v zimě jsem je viděla s tím ještě jet a jako už jí čouhaly nožky, ale vlezla se, já nevím no, malé je 7 měsíců, já nečekám, že s ním budu jezdit do 3 let, to si pak už fakt pořídím golfky, nebo mám to bugaboo...
mě přijde hezký a líbil se mi vždy, ale něco mi na něm vadilo a nevím co, jenže my jsme koukali hlavně po hlubokých korbách, bo malá je zminí, tak sporťáky jsem tak neřešila, to až teď...
kámoška má dva známé, co ho mají a jsou tak spokojení, že si ho nechávají na druhé...tak já nevím no...je fakt, že co se prodává na mmb a tak, tak většinou koncem záruky nebo po záruce, takže ty lidi s tím asi jezdí a nestěžují si...málo se prodává téměř nejetý kočár s4, fakt až po jednom nebo dvou dítětech, tak asi nebude tak špatný...

jak to myslíš s tou skořepinou? ty nožičky nejdou polohovat vůbec? záda jsou na pásky to vím, ale jdou skoro do lehu...

mpavlinka
21. črc 2011

@lucenek koukala jsem a výrobce je udanej Dorel Netherlands 🙂

mpavlinka
21. črc 2011

Hlavně že to není made in China 😀

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett ty jsi ale byla proti Janéčku když jsem ho chtěla 🙂 Už tě přesvědčilo?

lovacska
21. črc 2011

Ahojte kočky!Pred niekolkými mesiacmi vám písala,že chcem predať Jané Slalom a kupiť GT3-ku.Tak sa to podarilo ,už pol roka jazdíme s GT3-kou,je to uplne super,kupila som farbu Corallo z druhej ruky skoro nepoužitý,pod zárukou je ešte aj teraz..V takej istej farbe kupim teraz aj pliko tiež pod zárukou z druhej ruky,je ako nový.Táto farba sa mi strašne páči,som maximálne spokojná,.Tieto modely su najlepšie aj kvoli popruhom,ako ste to písali baby 🙂 🙂 🙂

lucenek
21. črc 2011

@mpavlinka já jsem v práci musela bych večer m,rknout na sedajdu

@ivett opravdu nejdou vůbec ty nohy, je nízko posazenej, celkově se shýbáš a přijde mi tvdrá zádovka něco jako quinny speedy..nutnost dokoupit podložku, pro malé dítě, kvůli pohodlí.
Ivet je to na tobě abys pak neplakala...jako fakt bych si ho nechala ještě jednu zimu aspon...když malá je ještě malá...ale rozhodnout se musíš ty....

lucenek
21. črc 2011

@lovacska fajné že? kdo nemá nepochopí 😀