Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
11. led 2012

@merculicek 12-13? ale zvedat? na schodech jsou ty rampy ne, tedy koleje nebo myslíš jako schody v paneláku? tak to se vyjet a sjet po zadních v poho

merculicek
11. led 2012

@lucenek tak som mylsela napr. do autobusu alebo do elektricky

jchalupka
11. led 2012

@valentinuska a nevadila ti v létě ta černá? Já z toho mam teda trochu strach

iukapiuka
11. led 2012

@saaralota Ahoj, no mam ho rezervovany normalne v kamennom obchode PegPerego v Bratislave v AuParku- ale ked som sa teraz pozrela na moju rezervacku, ako kontakt maju napisany aj web www.kociky.sk
kukla som a na webe maju tiez tohto rocnu kolekciu za 729eur alebo minulorocnu (zelenu/cervenu) za 699eur (v tom je cely kocik, taska, ladvinka, plastenka proti dazdu) 🙂

v tom kamennom obchode funguju vlastne na zaklade rezervacii..dojdes tam, rezervujes si, zaplatis 20 EUR, a oni ti garantuju cenu aj rok do predu, plus to ze ho urcite budu mat ked si pon dodjes, staci zavolat 3dni dopredu. Ja som si ho rezervovala 7.10. (bola som uplne nadsena) preto mam aj tohto rocnu kolekciu + tu sietku za trosku lacnejsie, nieje to az taky velky rozdiel ale potesi🙂

saaralota
12. led 2012

@iukapiuka Super, díky moc. Mrknu se na to.

pejtho
12. led 2012

ahoj holky-ještě jedna prosbička 🙂 Ke kočárku jsme neměli pláštěnku na hluboký kočár. Origoš se mi kupovat nechce, je dost drahá. Na původní kočárek jsem měla pláštěnku od Emitexu. Máte také tuhle obyč?A jakou velikost?

valentinuska
12. led 2012

@jchalupka ne v létě mi černá vůbec nevadila, ba naopak - při zakrývání proti sluníčku je lepší 🙂
ta černá funguje spíš naopak - do kočáru to teplo pak tolik nejde, bílá je na to daleko horší 🙂

jchalupka
12. led 2012

@valentinuska je fakt, že slunečníky ke kočárkům jsou taky černé... a když to jde, tak dáš kočárek bez ohledu na barvu stejně do stínu... chci podvozek s šedýma kolama, páč myslím, že ke korbě a sedačce Javě se bude více hodit než s černýma... tak možná do těch černých půjdu 🙂

mpavlinka
12. led 2012

Já si teda myslím, že v černých resp. tmavých kočárcích je víc vedro... 😉

valentinuska
12. led 2012

@jchalupka jdi do těch co se ti barevně prostě líbí - všechno ostatní se přizpůsobí 🙂

ivett
12. led 2012

taky myslím, že v černém bývá více vedro, myslím, že je na to i nějaká studie 😉 je to jako s autem, mám možnost srovnání, protože já mám auto v černé a manžel v bílé kůži a v hicu je teplo samozřejmě v obou, ale v tom bílém je prostě líp...
ale není to asi tak šílené, že by se to nedalo vydržet...já mám teď ten City Elite taky vlastně černý a ve velkém hicu ho zatím vyzkoušený nemám, no snad to bude ok 🙂

taky je dobré myslet na to, že černá ze všech barev nejvíc šisuje, a to na každém kočáru, někde víc někde méně, ale pokud je opravdu ten kočár na slunku využíván hodně, tak ta černá šisuje...u barviček to není tak hrozné, některé něšisují vůbec a jiné málo, ale černá skoro vždycky, takže pokud plánuješ ty golfky jako jedny jediné a nebudeš je střídat, tak bych do černého kočáru nešla...

kacka.l
12. led 2012

Tak teda v tom černém janéčku byl hic jako prase, oproti cedru gtčku, jak byly ty hicy, malý tam ani nechtěl, že to pálí...to samé s autosedačkou máme černou a červenou a ta černá je vždycky o hodně teplejší. 🙂

valentinuska
12. led 2012

tak já už kočárek vyzkoušela přes léto a tato látka se nikdy nerozpálila (oproti třeba Janéčku, kde se mi rozpálil ten konec pod nožičkama tak, že jsem nevěděla co s tím ...)
ta látka na plikáčích je matná, takže je to trochu o něčem jiném 🙂

btw. arabáši dole nosí černé šaty, čádory apod. záměrně právě kvůli teplu ... tak mají asi jinou studii 😀

ale každý podle svého 🙂

valentinuska
12. led 2012

ještě jsem tak jako chtěla dodat že nepopírám, že černá přitahuje teplo to je asi všem jasné 🙂 ale háček má být pak někde v tom, že to teplo se nedostane snad dovnitř - o tom jsem právě četla v souvislosti s těma černýma hábitama ...

mpavlinka
12. led 2012

@valentinuska ale ty hábity nejsou jen o černé barvě, je to spíš tím volným hábitem, že jim není vedro...

valentinuska
12. led 2012

@mpavlinka vidíš já o tom četla něco jiného - že tu černou nosí právě schválně ... já bych to zkusila někde najít, mám spoustu těhle knížek z toho prostředí, jednu dobu jsem tomu propadla 🙂
ale zase je to zbytečná diskuze, já tady ani nechci nikomu něco dokazovat 😀
stejně si každý vybere barvu kočáru, která se mu líbí i přes to jestli tam bude o stupeň více či méně 🙂

pikusa
12. led 2012

@valentinuska ted mimo....poradíš nějakou knížku????ráda toto čtu

valentinuska
12. led 2012

@pikusa řekni co máš? a co tak se ti líbí - jako jestli čirá fakt a a nebo takové ty příběhy?
já toho mám doma spoustu a skoro vše se mi líbilo, když se mi to nelíbilo tak to bylo spíš tím, že spisovatel moc neuměl zaujmout čtenáře, ale to o čem to bylo bylo vždy dobré 🙂

mpavlinka
12. led 2012

@valentinuska mně je putýnka kdo si co koupí, jen píšu svůj názor 😉

valentinuska
12. led 2012

@mpavlinka a já dělám něco jiného?

mpavlinka
12. led 2012

@valentinuska no abys nemyslela, že musíš něco dokazovat 😅 😀

valentinuska
12. led 2012

@mpavlinka já ale kromě nějakého textu ani nemám co a jak dokázat a ani nechci - nikdy jsem nic neměřila teploměrem a jen tu něco intepretuju a píšu svůj názor též - asi jako každý ...
a taky tak všechny ostatní beru, třeba se opět dozvím něco nového 🙂

mpavlinka
12. led 2012

@valentinuska jasně 😉 V pohodě, však je to diskuze, každej řekne co a jak a každej si z toho vezme něco. Tak já na sobě neměla nikdy hábit, ale v černejch hadrech mi v létě bylo víc teplo než ve světlejch. Takže to beru podle toho.

ivett
12. led 2012

no tak ono to je asi jako když jeptišky chodí v těch černých hábitech a hic jim asi není, taky si myslím, že je to tím, že je to vzdušné a volné...
ale ono je to fuk, do kočáru taky fouká a kdyby se tam mělo děcko upéct, asi by je v černé nedělali 😀 ale že tam bude o nějaký stupínek teplejc si myslím určitě... 😀

valentinuska
12. led 2012

ok 🙂

lucenek
12. led 2012

@valentinuska já měřila 😀 v mojí quinny červené a u kámošky černé playmoon v playmoon bylo 54Ca ve quinny 42C obě vzdušné....

mpavlinka
12. led 2012

@lucenek ty jsi hotový vědecký pracovník 😅 😀

lucenek
12. led 2012

@mpavlinka ale né...dělala jsem to v létě 2008 v srpnu jak se sárinka narodila...chtěla jsme černej strašně moc..kvůli ladění....a honza měl pravdu.....

valentinuska
12. led 2012

ok tak máte holky pravdu 😉

lucenek
12. led 2012

@valentinuska val, jéžiš fakt tady není cílem dokázat něco..... 😵 já černej taky chtěla moc moc moc...ale přišlo mi to jako jezdící rakev...hlavně potom co jsem viděla černé tako.... 😝