Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
23. led 2012

@ivett už jsem na něj koukala... teda za super cenu, tenkrát bych ho brala všema deseti, pak jsem koupila Javu... 😵

mpavlinka
23. led 2012

Jo a dneska jsme s manžou u benzínky hustili až jsme přehustili duši gétéčka a práááásk 😀 Domů jel busem, přední kolo jako kdyby neměl 😀

ivett
24. led 2012

pavli stane se 😀 😀 😀 já nedávno jdu na procházce a kolem jede auto, divný plácavý zvuky vydávalo, tak koukám a měl ruplou jednu pneumošku, asi to nevěděl, protože vesele frčel dál a ne pomalu, tak si asi pěkně odrovnal celý disk 😀

mpavlinka
24. led 2012

@ivett no taky dobrý 😅 My měli s sebou ještě dva psy, ještě že se mi to nestalo samotný... Do busu by mně s nima nevzal bez košíku a musela bych jít pěšo 😅 😀
A přitom jsem vymyslela krásnej krizovej plán... Manža zůstal s kočárem a psema na benzínce, já chytila bus, dojela dom pro prachy, pak zas busem zpět, po cestě na benzinku do Babystaru, ale neměli duši na gétéčko - nepochopím 😠, prejže na Xaverov. Tak můj plán selhal... Mohli jsme nandat duši, dofouknout a jet domů 😠 😀

marmar79
24. led 2012

Ahoj holky! Mám peg perego GT3 s korbou Navetta XL. Dá se do korby nějak připevnit prostěradlo? Řešily jste to nějak? Díky za rady.

lucenek
24. led 2012

@mpavlinka drahá kupuj na dětské kolo na 12tku...to je stejná nachlup..cca 70 kč za duši....

mpavlinka
25. led 2012

@lucenek jo? Bude to sedět? Cyklo potřeby mám blíže než Kenyo 😀

lucenek
25. led 2012

@mpavlinka jj bude je to nachlup stejný....co si myslíš že ti prodají v kenyu? duši co určitě nemá znak PP ani plášť.....a odkud to mají? z cykloservisu..mě to tak poslali kus na 350kč a od bláta pěkně jsme jim to vrátila a došla do obchpodu koupila duši za 70kč a plášť za 80kč nejpodobnější vzorek takže 150kč jedno kolco sakum pikum

pikusa
25. led 2012

@mpavlinka bude....však jsme v cyku byla taky

mpavlinka
26. led 2012

@pikusa
@lucenek

díkec, dneska se tam manža staví 🙂

@lucenek ti jsou tedy drzí 🙄

lucenek
26. led 2012

@mpavlinka no omluvil se, ale víš jak já to měla doma a viděla že to nebylo origo duše ani plášť....tak jsme využila toho bláta a napsala že jim to posílám zpět takže mi vrátili love a já fest ušetřila

janula28
26. led 2012

ahoj holky, potřebuji poradit, mám také GT3, ale už kolekci 2008, už pro druhé dítě a šíleně mi vrže, ale opravdu šíleně ☹ , přijde mi, že ten zvuk vychází z těch pružin, bylo by to možné? kočárek je po kompletním servisu, takže brzdí jako nový a mám zákaz tam cokoliv šplíchat 😉

mpavlinka
26. led 2012

@janula28 mně to dělalo přední kolečko... pomohlo sundat kolečko a očistit takový ten brzdný kotouč 🙂 Mám kočárek z r. 2008 a nevrže nic 😉

janula28
26. led 2012

@mpavlinka děkuju, jenže mě to asi fakt dělají ty pružiny, když jedu po tom předním, tak nevrže, ale tady je skoro 70cm sněhu, takže je kočárek pořád mokrý...no, něco snad vykoumám 😉

mpavlinka
26. led 2012

@janula28 při změnách teplot a kor když je kočík mokrý tak může vrzat, to není jen perego, já se na to minulou zimu soustředila a vrzal skoro každej kočár co jsem za ním jela 😀 Ale pokud je to velký vrzání je potřeba zjistit co to je no 😖 Mně to vrzalo šíííleně, táta s tím jel a byl slyšet o dvě ulice dál... děs a ostuda 😀 😀

lucenek
26. led 2012

@mpavlinka pavli kukni na MMB za kolik prodávaj ty volné pásy.....magoři v malli za 870Kč 😝

@janula28 no budeš muset pocákat teflon sprejem je určen na kombinace materiálu plast kov atd....tak to pocákej a bude klid

mpavlinka
26. led 2012

@lucenek no děs, on má všechno minimálně jednou tolik drahý...

lucenek
26. led 2012

@mpavlinka tak třikrát magoři fakt.... i to kolo přední myslím vyjde u kenya levněji než 1550 , košík jsem i s tou obručí kupovala za 350 no poser mi oko

mpavlinka
26. led 2012

@lucenek já jsem ráda, že tu to Kenyo mám, fakt klika... Manža má duši, nakonec teda za 85 z normoš cykla, halt pražský ceny 😠

lucenek
26. led 2012

@mpavlinka vidíš.... trochu jiná cenová co?

mpavlinka
26. led 2012

@lucenek ale furt lepší než to Kenyo, tam za 150 či tak nějak 😠

lucenek
26. led 2012

@mpavlinka jj no...mě prodali v mali jednu za 450-550? už nevím

mpavlinka
26. led 2012

@lucenek to snad ne!!! 😠 😠 😠

lucenek
26. led 2012

jj přes 1500 mi vraceli to vím jistě

mpavlinka
26. led 2012

@lucenek to už je nehoráznost, no comment 😠

alzbet124
26. led 2012

ahojte,keď už ste začali o kolesách,koši a pásoch...neviete mi poradiť,kde by som zohnala košík s tou zadnou konštrukciou na GT-čko za rozumnú cenu? Ďakujem 🙂

lucenek
26. led 2012

@alzbet124 já mám navíc jeden komplet s tou tyčkou co se sune na konstrukci, jiak na malli za 1000 asi nebo pak na ND když se prodává kočík, ale to je hned fuč no

alzbet124
26. led 2012

@lucenek totižto potrebujem to kôli tomu,že som chcela kočík vo farbe tropical a to mali len ten for two,len ten spodný kôš je obrovský :( a keď máš jeden naviac,predala by si mi?a za kolko? a inak ďakujem 🙂

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet124 velkej koš není k zahození 😅

alzbet124
26. led 2012

no nie je 🙂 napchám tam kopu vecí 🙂 ale niekedy mi to vadí a je to o dosť dlhšie ako ten klas.kôš na GT3..aj keď som si hovorila,keď som ho kupovala,že mi to nebude vadiť 🙂