Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zelvatko
1. únor 2013

@alena16 určitě to bude stačit.. 4měs budete mít v srpnu, tak to bude pěkné horko, tak ani tu vložnou tašku bych nekupovala.. malá se narodila v únoru a v červnu jsem už jezdila ve sporťáku - otočila jsem si tu stříšku a jezdily jsme tak, dokud se nezačala otáčet a být sama sobě nebezpečná..
Kočárek je to úúúúúžasný 🙂 konečně jsem oprala sporťák, teď ho musím jen smontovat dohromady a dát do kupy hlubokou korbu, zachvílu bude potřeba 🙂

lalineckaaa
1. únor 2013

@alena16 jen přehodiš tu střišku. ditě bude mit hlavičku tam kde by mělo mit nožky

alena16
1. únor 2013

@lalineckaaa
@zelvatko Takze myslite, ze by som tam mohla supnut cca 3-mesacne dieta? Bez fusakotasky?

blizennec
1. únor 2013

@dionyzka to mi povídej, neskutečně mě to štvalo jak to pořád vypadávalo a x krát jsem se snažila dokopat k tomu, abych se tu na to zeptala 😀 ale je fakt, že max spokojená jsem též, jen je pravda, že je dost těžký. ale zase já ho vlastně neskládám 🙂 no na sporťák jsem taky zvědavá, jak se s tím budu prát...

lalineckaaa
1. únor 2013

@alena16 No divam se že termin mate v na konce dubna ....kdyby ste to měla na zimu tak byste tu tašku nemusela řešit by ste malou dala do fusaku a nanožnik by to zajistil.ALe nevim jak by jste ji vozila v letě přece by tam byla jen tak na volno ...bud vyplnit zavinovačkou a u nožiček dekou leda tak...aby vam tam moc ,,nelitala´´. A nebo se kuknou na naky bazarek na tu vložnou tašku. NO ještě zaleži kde parkujete s kočarkem ja třeba bydlim na baraku a vjedu přimo na chodbu s malym. Ale některe maminy parkuji třeba ve sklepě a na přenašeni je lepši ta taška

alena16
1. únor 2013

@lalineckaaa Ja zas niesom na ten sportak nejaka nedockala, ide len o to, ze som obcas v lete chcela vybehnut s kocikom na korcule. Takze by som ju do pol roka vozila hlavne v klasickom hlbokom a iba obcas som chcela v gt3, kvoli tym korculam. Tak ale asi necham tento rok korcule este tak, aby tam nelietala a gt3 kupim az po pol roku.
Dik za rady!

lalineckaaa
1. únor 2013

@alena16 Tak to jooo ta mate napsat hned 🙂 na brusle je super ja letos vyzkoušim sportak s němi jinak jsem jezdila s nacvaklou autosedajdou

j.kriv
1. únor 2013

@alena16 Já mám malou 11. dubna, do sporťáku takhle otočeného šla v září, ale dělala jsem do něj z 2cm molitanu podložku přesně na míru, nebo spíš matraci, jinak mi to přijde nepohodlné pro tak malé mimi, ta matrace to hezky vyrovnala a změkčila, takže doporučuju 🙂

zelvatko
1. únor 2013

@alena16 já bych se toho nebála.. já osobně, jak jsem psala jsem tu vloženou tašku neměla a od 4měs jezdila, že tam byla jen položená.. max přikrytá dekou.. jo a pod ní jsem měla prvně tenkou deku a pak jsem pořídila podložku, tu jsem si nechala ušít na MMB a druhou mi ušila máma.. záleží na vás.. jako tím,. že jednou za čas vyrazíte v gt3 na brusle a pak se vrátíte k hlubokému se určitě nic nepokazí 🙂

dionyzka
2. únor 2013

@blizennec ... to mas pravdu, je dost tazky a potrebujes aj velke auto, aby bez velkeho demontovania tam vosiel. V mensich autach zabera uplne cely kufor. Ale po technickej stranke parada, nic nehrdzavie, nelieta....

dionyzka
2. únor 2013

@lalineckaaa
@alena16
... dievcence ten kocik je vhodny na korculovanie? Vyrobca to nikde neuvadza - tak neviem. To moze byt dost nebezpecne, radsej by som na to pouzivala take cyklo-trojkolky.
A chodit s malym babom bez vloznej tasky alebo vanicky na korcule asi nie. Ono to tak dobre vsetko neprilieha, prudsie zabrdzdis, moze vyletiet. Toto by som zvazila kvoli bezpecenosti. Ved na bazari ani ta hlboka vanicka nestoji vela. Kludne mozes dat aj model 2007 za par koruniek, ak ho budes vyuzivat minimalne.

lalineckaaa
2. únor 2013

@dionyzka Brusli se s nim skvěle ale samozdřejmě jen po upravenych cestach. S hlubokou korbou bych nebruslila kočar se mi sni zda blbě ovladatelny už tak natož na brusllich. Jak piši bruslila jsem s autosedačkou a super...nejezdila jsem nak rychle ,prostě tak abych sez apotila.

kacka.l
2. únor 2013

Tak já bych tam 3 měsíční nedala. 🙂
Malý jezdil od 4,5 otočeně a to ještě jen proto, že byl ve fusaku a kočár jsem opatřila zipem, já osobně bych bez zipu za hlavou nejezdila, měla bych strach, že při nájezdech na chodník mi miminko sklouzne zadem ven, tak dobře to tam nedrželo. Myslím, že je lepší koupit na ty 3 měsíce korbu, jsou levné a pak se dají zase prodat.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61383364&tab=4

j.kriv
2. únor 2013

@alena16 Souhlasím s tím upevněním stříšky za hlavou jak píše @kacka.l . My zas na spodní část nožní opěrky nabouchali patenty, aby to šlo zavřít, jinak bych se taky bála že mi malá vypadne při naklonění 😝

marci_m
2. únor 2013

Ahoj, chci si koupit GT3 ale nejsem nadsena z autosedacky (vaha, uhel sedu novorozenete) Jeste jsem tady nenasla, ZDA se da pripevnit i jina autosedacka a JAKA. Prosim vas ty, kdo GT3 mate o konkretni doporuceni ci radu, kterou sedacku, pokud mate jinou nez od PP pouzivate. Diky moc

ivett
2. únor 2013

@marci_m jina autosedacka nez PP na GT3 nejde...

lalineckaaa
3. únor 2013

@marci_m Takk ja mam od PP sedajdu.Na kočarku když je nacvalkla ten sklloon neni tak hrozny a v autě jsem měla zakladnu naštelovanou do jineho uhlu a tim padam byla sedajda pěkne nakloněna 🙂

marci_m
3. únor 2013

Diky holky ! A da se sedacka polohovat ? Jake jsou vase zkusenosti s GT3? Jste spokojeny? Je nutny na pripevneni sedacky do auta podstavec, ktery se da dokoupit k 3kombinaci?

mimik79
3. únor 2013

aj ja som strasne chcela GT3, ale po zvazeni praktickych veci ako je zmestit ho do auta alebo do vytahu sme museli od toho upustit, je velmi priestranny ako sportovy, stabilny pohodlny, dobre vyzera ale je velmi dlhy a tazky, nezmestil sa nam ani do vytahu ani do kufra, vajicko sa da samozrejme pripojit v aute aj bez podstavca ako kazde ine, je to len take plus, kt.niektore vajicka mavaju...

ivett
3. únor 2013

@marci_m autosedačka se polohovat nedá, má teda výškově nastavitelnou zádovou část, ale polohovací jinak není...já s ní byla spokojená, jen je strašně těžká, my měli v autě isofix, bez něj ani ránu, já bych nedokázala sedačku do aleluja pásat pásem, jezdím autem denně a pásala bych to i 5x a na to nemám nervy...to že jde nacvaknout na podvozek je fajn, ale GT3 je fakt velký a těžký kočár, já to moc nevyužila a koupila jsem si ještě PP Skate, ten má skladný a lehký podvozek, vozila jsem ho v autě s adaptéry na autosedačku od PP a když bylo třeba, nacvakávala jsem to na to...
s hl. korbou jezdí kočár parádně, jezdili jsme s ní i na bruslích, jak jsme předělali sporťák, tak se na brusle nedalo, mění se těžiště a jak se jede trošinku rychleji, stačí popopěhnout po přechodu pro chodce, tak se rozvibruje přední kolo, dělá to každému kočáru, nebo zažila jsem to u více kočárů, člověk tu jízdu musí vychytat, ale na brusle určitě není...
sporťák je super prostorný, kočárek celkově vychytaný a moc fajn, znova bych si ho nekoupila, ale byla jsem s ním spokojená moc...
A PP dělá podstavce do auta dva, jeden ten isofixový, ale tam je nutné mít v autě zabudovaný isofix, starší auta to někdy nemají a pak existuje základna, co se připoutá pásem a do ní se cvaká sedačka...

blizennec
3. únor 2013

@marci_m mě zůstal po prvním synovi pouze sporťák GT3 - max spokojenost 🙂 prodávat jsem nechtěla tak jsem pro druhé dítko dokoupila pouze korbičku. jelikož má GT3 dost těžký a objemný podvozek, nepřipadal u nás v úvahu jako podvozek pro autosedačku, protože bych ho do kufru rvala jen těžko. pro prvního syna jsem měla trojkombinaci cam cortinu, ale sporťák mi nevyhovoval, proto jsem pak kupovala jen sporťák GT3.
po prvním synovi jsem byla také max spokojená s golfkami - Baby Jogger citi mini. Pak jsem si přečetla, že s adeptéry jde na podvozku vozit i autosedačka Maxi Cosi cabriofix. To pro mě bylo to nejlepší řešení. Sundala jsem z golfek potah a vozím nepřetržitě v autě pro strýčka příhodu 😉 Zabere fakt minimum místa a složí se jednou rukou, z toho jsem nadšená doteďka 😀 Jakmile bude synek sedět, opět nasadím potah a budou z toho opět golfáče 😉
U GT3 samozřejmě taky záleží, jak píše @mimik79, kde bydlíte a jestli se s ním vlezeš do výtahu. Jak píšu, se sporťáčkem jsem byla max spokojená, je krásně prostorný, ovladatelný. Ale já ho nikdy neskládám, netahám do schodů, neřeším výtah..

saaralota
4. únor 2013

@blizennec jsem ráda, že jsem pomohla 🙂. Sama jsem se správným nasazením korby bojovala...

alena16
15. únor 2013

Baby, este by som sa chcela spytat. Neviem sa rozhodnut medzi potahmi Denim alebo ten strieborny - Java. Asi sa viac priklanam k Denimu, ale nebude ta strieska na Denime lahsie premokat, ako pri inych potahoch??

ivianocka
15. únor 2013

@ivett ale s GT3 sa da chodit na brusliach iba ked je zaaretovane to predni kolo, nie? to aj vtedy vibrovalo?

ivett
15. únor 2013

@ivianocka ja se zaatetovanym kolem nejezdim, ale kdyz je na pevno tak samozrejme nevibruje...ale po meste na prechodech kolo bez nearetujes a pri trochu sviznejsi chuzi vibruje...pomaha mit kocar zatizeny...

ivianocka
15. únor 2013

@ivett ja zatial jazdim iba s vanickou. tak ked namontujeme sportak, tak to vyskusam a uvidime.

ivett
15. únor 2013

@ivianocka s hlubokou korbou se mi to nestalo nikdy, ani když jsem s ní bruslila s nezaaretovaným kolem, to až později ve sporťáku, malá byla ještě lehká a pořádně ho nezatížila, takže při troše zrychlení kolo začlo vibrovat, ale ne pokaždé, ať tě neděsím a dělá to vícero kočárům, trojkolkám obzvlášť, takže neboj, i když se to stane, není to žádná vada, jen je třeba pak vychytat jízdu...

ivianocka
15. únor 2013

@ivett ok, budem to pozorovat a uvidime🙂 potom sa ozvem ze ako nam to ide.

something
21. únor 2013

baby, kto mate pp gt3 a k nemu original plastenku, nemoze mi niekto urobit fotku? Lebo ja som dnes kupila cez net ale jet aka cudna. Ma na bokoch take diery, to tam neprsi? nesnezi?nefuci? a dole tie gumene pasky sa ako zapinaju? a naco je ten zips potom na strieske, ked sa na neho plastenka nedava? Som nejaka sklamana a ze 20eciek ☹

mpavlinka
21. únor 2013

@something Zip na stříšce měla starší perega - zapomínalo se to k zipu na boudě. Jaké dírky myslíš? Myslíš ten prodyšnej matroš? Ten je jakoby bočně dělanej, neprší tam ani nesněží. Nebo tě nechápu.