Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

nika
18. zář 2009

v návodu to píšou pod obrázky 45-47 GM Ganciomatic systém, můžu oscenovat a dát do alba.

zofi ale jak to nejde tak je to zbytečné, já to chtěla zkust protože mám starší autosedačku. za chvíli to prubnu.

takšku z DM jsem nikde nanašla na obráku, a s vloženou taškou zkusím vyfotit.

svoja
18. zář 2009

Jo, ten fusak taky planujem....ale uz jsme si koupili do autosedacky ten emitex a ted jeste chci do kociku...neni to moc?? Abychom to vyuzili....

A do te tasky asi pujdu...kdyz nekde potkam tu DM, tak mrknu, diky za tip.

nika
18. zář 2009

tak holky mi autosedačka na sporťák jde.

normálně dle návodu - jsem to prubla a v poho, akce asi na 30 sekund.

okopíruji vám ten kus návodu a přidám foto.

jen potřebuji poradit, jak tu stříšku naopak kvůli vložené tašce. já ji nacvakal jen na druky, nedávala do toho držáku to mi fakt nejde. poraďte.

nika
18. zář 2009

tak foto asi nepřidám,protože mi nejde bluetooth na noťasu ach jo.

nika
18. zář 2009

tak po boji s digitálem a slabýma baterkama tam máte foto autosedačky na sporťáku.

pikusa
18. zář 2009

Ahojík....taška z DM je dobrá a ještě v ní jsou věci pro mimi 🙂
Niko....tak to budu muset vykoumat,až vyndáme sporták....
A střecha obráceně jde....dělal to chlap,tak nevím jak....jen to tam nějak prostě obráceně nasadil.......

katyl
21. zář 2009

caute,
mozete sa pozriet na www.pegperego.com
uz je katalog na rok 2010,
GT3 zacali robit aj vo verzii for two, na sosob phil a teds... 😉

emanka
22. zář 2009

Baby, tie co mate GT3 a nie ste na 100% spokojne, aky sportak by ste si vybrali teraz??? Uz som bola rozhodnuta pre tento, ale uz zas vaham. Chcela som aj Quinny Speedi a Jane Slalom Pro, ale tie vypadli uz davno.

svoja
23. zář 2009

Huraaa, v patek si jedeme pro kocareeek🙂 Uz se strasne strasne moc tesime🙂 Vezmeme rovnou i fusak a tasku, oboji emitex, at to mame vsechno...

nika
23. zář 2009

svoja gratuluji, já ho mám pořád doma a nemůžu se vynadívat.
tašku pořád řeším jakou, a fusak bude emitex jen koupit.

svoja
25. zář 2009

Tak mame kocarek, hlasim se do klubu PP🙂
Je bozi, jsme z nej nadseni, uzasne ovladani, skladani, nasazovani navetty/autosedacky...jen ten sportacek je slozitejsi, ale to se nasazuje jen jednou. Koupili jsme rovnou i plastenku, zimni fusak a tasku-vse emitex a vyslo nas to celkem na 26150 Kc. Uz se moooc tesim, az vyjedu dal nez tech par metru od auta k baraku do sklepa🙂

nika
25. zář 2009

svoja toje fajn.
já dneska demontovala sporťák, docela fuška, ale šlo to, hlavně číst návod a je to pohoda. už je nachystaná Navetta, a autosedačka, sporťák uložen. 😅

matra
25. zář 2009

Holky,
když chcete otočit boudičku na sportáku,aby bylo mimi čelem k Vám, tak než ji sundáte, tak si ji trochu sklopte směrem dopředu, jinak nebudete mít sílu ten kloub protočit 😉 Já si jí jakoby složím a sklopím,sundám otočím a znova nacvaknu... Chce to cvik,taky jsem poprvé zápasila 😅

nika
26. zář 2009

marta, díky za radu, naštěstí už máme navettu, ale jak z ní vyrosteme tak to budu zkoušet. 🙂

pikusa
26. zář 2009

Holky,gratuluju vám k PP 🙂 🙂 🙂
a jaké máte bervičky???
My se za chvíli už rozloučíme s Navettou a jdeme do sportáku....toto uteklo ☹

svoja
26. zář 2009

My mame titanio nebo jak se to pise....ten sedej...neutral.
No z montaze toho sportaku mam hruzu uz ted🙂 Ale ta korba a autosedacka jde uplne krasne cvaknout...a uzasne se s nim jezdi...fakt jo!

pikusa
26. zář 2009

Svoja...ten mám taky..Navettu..
ale autosedačka a sporták už ne...to je červené 😀
No sporták dával dohromady chlap nedávno,když jsem to chtěla zkusit a chvíli mu to trvalo.....a za pár dní jsem to chtěla zase přehodit 😀

renatajjj
26. zář 2009

Holky, chtěla bych se zeptat. Křupe některé z vás konstrukce? U nás při zatížení sem tam jo. Levá strana. Občas to leze na nervy. Jsem si říkala, že je to přeci jen plast, tak asi trochu povolil, ale sporťák máme teprve měsíc, to mi příjde docela brzo. Tak nevím, jestli je to na reklamaci nebo ne. Při reklamaci ale posuzují prázdný kočár, ne zatížený dítětem, tak nevím, aby mi to nevrátili, že je to bez závad. Co vy?

svoja
27. zář 2009

Jo a mame i plastenku...nejakou od emitexu univerzal, snad bude sedet🙂 A snad ji nebudeme muset pouzit🙂 Nesnasim plastenky🙂 Jezisi, ja bych ho nejradsi porad vozila a hrala si s nim...ale je zavrenej u tchanovcu 😠 Musime tam jit co nejdriv na navstevu 😀

PIK chichi, s tim radeji nebudu provokovat🙂

svoja
27. zář 2009

RENAT bohuzel, nemuzu slouzit...jezdili jsme zatim bez vyplne🙂 Ale urco bych to v tom krame zkusila...kdyz na ne pujdes v dobrym, tak snad pujdou v dobrym i oni na tebe...treba se na to jen zeptat a uvidis 😉

kacka.l
28. zář 2009

renat taky křupe, mě zase v pravo, ale zkusila jsem pohýbat s tlumením, dva dny jsem jezdila na hard, a teď už je to zase dobrý. Tak nevím. Myslím, že reklamaci by ti neuznali.

rritulka
29. zář 2009

Holky hlásím se do klubu 🙂 kočárek mám objednaný v barvě cedro jsem na něj hrozně zvědavá. Mám obj. navettu, autosedačku i sporťák a ještě zmenšovací podložku do autosedačky ať malé drží hlavička, na to si nařikala moje kamarádka, tak já to hned řešila.

svoja
29. zář 2009

...sem to vcera nevydrzela a donutila jsem manzela, abychom se sli pomazlit s kocarkem🙂 Chichi, jem uplne nadrzena uz🙂

pikusa
29. zář 2009

Svojo,já ho měla u našich o 4 vchody vedle...taky jsem tam chodila jezdit 😀

svoja
29. zář 2009

Nojo, kdyz me je blby furt chodit k tchanovcum🙂 Chichi, musim vzdycky zmermomocnit manzela, abychom tam sli🙂 Uz to na me zase jde🙂

lucenek
29. zář 2009

v sobotu si pro něj jduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵
mám moka barvičku moc se milíbí ta hnědá taková teplá 😵 😵 😵

pikusa
29. zář 2009

Moka jezdila u nás,když jsem kočárek vybírala....moc se mi líbí,ale zase jsems e nechtěla opičit 😀

nika
30. zář 2009

lucenek moku jsem kupovala taky, je krásná, a ještě krásnější venku na sluníčku, včera jsem jednu ve městě viděla.
už se těším až vyjedeme, snad bude ještě pár pěkných dní i v říjnu 🙂

kacka.l
30. zář 2009

Holky mám dilema, rozhodovala jsem se pro fusak do oranžáka, nakonec jsem vybrala tenhle.
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1079008

a teď jsem narazila ještě na tenhle:
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1422502

Co myslíte? Śkoda, že jsem ho našla, takhle bych vzala ten hnědý a bylo by.
To je tak vždycky. Když jsem byla rozhodnutá, že si vezmu PP corallo, začali vyrábět cedro a papaiu. 🙂 🙂 🙂

nika
30. zář 2009

mne se papai líbí moc, jen jsem ji nechtěla z důvodu lákadla pro hmyz. a chtěli jsem méně nápadný kočárek barevně k vůli denním pobytům v přírodě.

oba fusaky jsou super, já zatím sháním ale čoko- oranž je super.