Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacabaja
30. pro 2009

renatajjj, přesně jak píšou holky...je porte-enfant (pevná vana bez stříšky), porte-enfant soft a navetta. Soft i ta pevná má cca stejné rozměry, ta pevná jde docela obtížně sehnat, více jsem viděla v nabídce soft. Jestli je polohovací, to však netuším. Ale z druhé ruky se dá sehnat navetta klidně i za 1500 a vypadá dobře, tak bych šla raději do ní. Taky jsem ji zvažovala, ale my bychom se tam už teď asi nevyšli...tak tam máme vložnou tašku od patrona, ta je větší. 🙂

jo, a nejsem žádné ranní ptáče, jen docela blindíme, asi jsme chytli střevní virózu, tak ho hlídám. Dcera zvracela v pondělí, vojtíkovi to začalo včera v devět večer, už jsme byli i na pohotovosti...tak snad to brzy přemůžeme...nemoc škaredou 😖

weirdo
30. pro 2009

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o laskavost. Premyslam nad kupou tohto kociara, ale ... ale ako sa tak pozeram na rozmery, neviem, ci by sa zmestil do "klasickeho" panelakoveho vytahu. GT3 ma na sirku 63 cm, to by preslo, ale na dlzku 126 cm, co povedala teta v predajni, aj na nete je tak, ale vytah ma cca 104 cm. Moja otazka znie, ci rukovat sa da polohovat/zlomit tak, ze by sa to zmestilo predsalen nejako ...
Nevedela by mi to niektora zmerat, ak by mala trosku casu? Od zaciatku po koniec ... vlastne na dlzku ... Diiiky moc, realita je realita, v obchodoch povedia vselico, aj tak ho na predajni nemali, aby som si to skusila sama ...
Ak by sa to nezmestilo, tak to je zial dovod na jeho nezakupenie ☹
Potom zrejme pojdem do niecoho fyzicky podobneho, na jednej strane ospevovaneho, na druhej kritizovaneho Casualplay S4.
Dakujem moc ...

emanka
30. pro 2009

weirdo, my výťahom nechodíme, ale asi o 2-3 strany späť písala Pikusa rozmery aj kočíka a myslím, že aj výťahu a oni to dávajú zo šikma do výťahu a tak sa to vraj zmestí...skús to nájsť 😉

weirdo
30. pro 2009

Emanka dakujem, veru som si to nevsimla od Pikusi, tak som teraz nabehla do vytahu s metrom 😀 , napriec mame dokonca 123 cm, sice to sa moze merat vselijako ale tak cca ...

Pikusa, keby Ta este poprosim, ze by si mi Ty zmerala Vas vytah sirku cez dvere a dlzku, urobila by si mi laskavost? Ja Ti zatial budem drzat palce, aby nevybehla nejaka susedka 😀

pikusa
30. pro 2009

Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se 🙂

weirdo
30. pro 2009

Juuuuj Pikusa, diky moc!!! 🙂
Tak sa mi vidi, ze mame rovnaky vytah ... tak ono sa kedysi stavalo vsetko rovnake 😀
Potom su take vytahy specialne, s 2 kridlami a velke, tie sa este istia jednymi velkymi dvermi ... to u nas v meste ale mame len u 12-poschodovych velkych bytovkach ... my v nasej kralikarni mame klasicky vytah, taky "prdinec" ... dakujem este raz za ochotu 🙂

pikusa
30. pro 2009

Nemáš zač....byla to rychlovka a soused mě neviděl 😀

weirdo
30. pro 2009

😵

pikusa
2. led 2010

Ahoj peregačky,zdravím v novém roce a všem vám přeji,at je krásný,šťastný a úspěšný pro vaše celé rodinky 🙂

melysa
2. led 2010

Ahojky Pikusa, taky uvažuji o koupi tohoto kočárku, ikdyž negativ jsem o něm přečetla hafol. Mimi čekáme na konci července, takže přes zimu by snad mimi mohlo vydržet v navettě, ikdyž jestli bude takový obřík jako první kluk( 54 cm) tak nevím nevím. Ale víš co je největší kámen úrazu?? Já ten kočár nenarvu do kufru auta. Na délku je zkrátka velkej jako kráva 😒 Máme dvě auta, v jednom má kufr jen 95 cm, a druhý 107, tam by to možná narvat šlo, ale nemám to kde vyzkoušet, nikoho s tímto kočárem neznám. V obchodě mi těžko dovolí odnést si jejich kočár na parkoviště to zkoušet. Takže asi se s ním budu muset k vůli tomuto ,,detaili" rozloučit. Tys ho kupovala aniž bys ho měla do auta vyzkoušený, nebo máte combi? Chjo, chjo. Taky přeji v novém roce hodně radosti a spokojených dnů s vašimi robátky 🙂

pikusa
2. led 2010

Malysa...já mám Opel Zafira,takže jsem toto nemusela řešit.....
ale přední kolečko jde dobře sundat,nebylo by to řešení????holt do auta by se vždy kolečko sunadlo a tím by se kočárek zkrátil....
A co je to za auto s tím větším kufrem???
Mates měl 52 cm a v půl roce skoro 10 kilo a byl v hlubokém do 8mi měsíců....

melysa
2. led 2010

To sundání kolečka nic neřeší, pač ten plast nad ním sundat nejde a je stejně dlouhý jako to kolo. Auto je Nisan almera. Mám teď možnost koupit Navettu z druhé ruky za 2500 a sporťák jsem na netu našla za desítku novej, to už je super cena za takový kočárek.. Předešlý kočár jsem do kufru narvala taky tak tak, manža nadává, co vymýšlím s ještě větším kočárem, ikdyž na prodejně z něj byl tak unešený....

lucenek
2. led 2010

melys víš, kde my vozíme kočár???vepředu řidiče 😀
já jsem s malopu vzadu a kufr je plný rybářských věcí 😀

lucenek
2. led 2010

jo a máme fildu 😀

pikusa
2. led 2010

No ted jsem koukala na kočár a to kolečko je stejně vlastně jako by schované pod tím plastem,tak sundáním se to asi moc nezkrátí.....
Jééééééééé tys to psala,to jsem ted zjistila 😀
A navettu asi taky prodám....................pak kdyžtak koupíme jinou 😀

melysa
2. led 2010

lucenek, ten podvozek narves na přední sedadlo?? Tím pádem bych korbu mrskla do kufru a bylo by. Akorát nevím jestli já se vlezu dozadu mezi děti 🙂

lucenek
2. led 2010

melys jo posuneš dozadu sedačku když je tam sedačka s prckem tak to nevá bo pod nohy se vejde ještě golfáč 😀 😀 😀

kacka.l
2. led 2010

Melys, mě se vlezl do kufru punta, sice jsem musela sundat všechna kola, ale vešel. 🙂

melysa
2. led 2010

lucenek, tak to je dobrý, vydím, že jezdíte v plné polní 🙂
kacka- jo to věřím, že po sundání všech kol se vleze už všude, to bych mohla praktikovat tak při jízdě na výlet, když jedu s manžou, ale jsem z vesnice a do města asi budu muset vyrážet poměrně často a bez manži, a s dvěma dětma, takže představa nějakého sundávání a nasazování kol je pro mě nereálná ☹ je to škoda, v tomhle směru je ten kočár zkrátka nedomyšlený..

melysa
2. led 2010

Holky ještě se zeptám, to sundání koleček jak to probíhá, jsem si to nenechala na prodejně ukázat,je to nějaká obtížnost, nebo to jde jením prstem levou zadní??

dajdda
2. led 2010

Ahoj holky,začínám silně uvažovat o tomto kočárku a chci se zeptat jestli sporťák jde složit celý?MYslím tím jestli se nemusí dávat podvozek a sportovní korby zvlášť.Děkuji

nika
2. led 2010

melysa kolečka jsou sundat lehce, opravdu.

dajdda jde, i s navetou jde složit a nemusí se sundávat.

pikusa
2. led 2010

Melysa....a těch 107 máte z rohu kufru do rohu????jako by napříč???

dajdda
2. led 2010

děkuji,tak sem ho objednala,snad nebudu litovat.My sporťák máme,ale naprd,musíme podvozek a korbu dávat zvlášť,tak to zabere dost místa a je to takové nepraktické.A golfky tam mě štve,že jsou malá kolečka a my bydlíme na venici a každý den vyjíždíme.

melysa
2. led 2010

nika díky...
dajdda- můžu se zeptat kde jsi ho objednávala? Na netu a za kolik penízek?? Děkuji
pikusa- 107 je ne z rohu do roho ale čistá šířka kufru od stěny po stěnu.. a holky, když sundám ty kolečka, čím si vlastně pomůžu, vždyť na tu délku to nemá vliv, ne??

dajdda
2. led 2010

tady www.kocarek.cz za 9 989,-kč a poštovné neplatíš myslím,že je to dobrá cena
jinde byl za 9900,-kč,ale +poštovný,takže by vyšel nějak málo přes 10 000,-kč

melysa
2. led 2010

dajdda-tak přesně tam ho chci pořizovat i já, jestli se tedy rozhodnu a půjdem do něj. Ještě řeším, jak ho narvu do auta. Kupuješ jen sporťák? Jakou barvičku, mě se moc líbí ta červená coralo, myslím, že půjde i ke klukovi( ještě nevíme co se nám narodí)

dajdda
2. led 2010

to sem ani neřešila,tak doufám,že ho narvu máme peugeota 406 no uvidíme.já jsem vzala tu zelenou cardo,máme kluka.a myslím že i holka by ho mohla mítnám už je 11 měsíců,ale jak jsme psala teď co máme sporťák tak je naprd a hlavně ho musíme dát na opravu.tak doufám,že nám tady ten vydrží do těch 3let. 🙂

lucenek
2. led 2010

melysa jo jezdíme a dá se to.....

pikusa
2. led 2010

Melysa...Matyáše taky vozím červeném 🙂
a když ho tam dáš jako by našikmo tročku,pozvedneš rukovět,tak by to mělo jít ne????