Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
22. dub 2010

jj to jste už zběhlí 🙂

varo
22. dub 2010

aha, ještě musím zjistit jestli mám teda v autě isofix, jak to vůbec vypadá ?

varo
22. dub 2010

.....už vím, takže isofix nemám 😒 takže budu zvažovat jen tu Bázi

svoja
25. dub 2010

ahojte,

bazi mame doma nepouzitou na prodej, kdybys chtela, VARO.-)

chtela bych se zeptat, davate autosedacku po nebo proti smeru jizdy? v navodu je proti....

jinak drandime a spokojenost🙂

pikusa
25. dub 2010

Samo že proti,jinak se vajíčka ani nesmí dávat....

kacka.l
25. dub 2010

Ani by mě nenapadlo dát sedačku po směru, 😕 😕 😕 , nejsem blázen, malé mimi ještě nemají vyvinuté tak dobře krční svaly a i při sebemenším zabrždění, je to pro ně velké přetížení. my jsme přešli do posměrné až teď v 10 měsících.

varo
25. dub 2010

ahoj, tak už jsme se rozhoupali a zaplatili zálohu na kočárek 😀 😀

lucenek
25. dub 2010

ha ted to vyznělo jakby svoja fakt dávala sedajdu po směru...to doufám neee 😅 😅 😅
varo je krásnej 😵 😵 😵

pikusa
25. dub 2010

Varo.....krása 😀 😀

varo
25. dub 2010

děkuji, mám radost jen škoda že ho nemáme doma, už bych ho zkoušela - třeba i s plyškákem 😀 😀 😀

pikusa
26. dub 2010

Varo,to věřím 😀 😀
já měla kočárek u našich a chodila jsem si "pojezdit" 😀

svoja
26. dub 2010

Dobre rano,
dlouho jsem premyslela jestli se sem mam jeste vratit nebo se jit rovnou zabit. Ano, vozili jsme dceru po smeru. Sedacka byla pridelana tak, ze se ani nehnula (zaprena rukoveti o predni sedadlo) a nastesti jsme tak jezdili v dobe, kdy mala jezdila nabalena v zimnich vecech, takze se ji ani hlavicka nehybala. No, nevedela jsem to. Mylit se je lidske, ze. Myslela jsem, ze je to jedno, kdyz tam ta sedacka proste drzi tak, ze se ani nehne. Nejezdime kazdy den, ani kazdy druhy den, jen obcas. Je to moje prvni dite, snazim se delat vsechno dobre, mit vsechno perfektni. Verte mi, ze po precteni vasich reakci me bylo fakt hrozne. Nikdy v zivote bych neudelala vedome nic, co by ji ublizilo. Muzete si o me treba myslet, ze jsem uplne hloupa a lehkomyslna. Asi to tak i vypada...ale. Mame koupenou i bazi, ale kdyz jsme pridelali bazi a sedacku a chteli jsme dat pas pres sedacku, tak nam to neslo, tak jezdime bez baze. Mate pridelanou jen bazi nebo i sedacku? Samozrejme ted budu jezdit se sedackou proti smeru a nikdy si tento omyl neodpustim. Ale na druhou stranu, kamaradka, ktera o tomto neco vi, me rekla, ze jsou sedacky proti smeru bezpecnejsi v pripade narazu nebo prudkeho brzdeni, ze pokud k tomu u nas nedoslo, nemelo by ji to nic udelat.
Asi vypadam jako krava, ale proste jsem to sem musela napsat....
Hezky den!

pikusa
26. dub 2010

Svoja....mýlit se je přece lidské 😉
Já měla i bázi a sedačku,ale třeba u našich v autě jsou pásy kratší,tam jsem vozila jen sedačku.....
takže proti směru a madlo zapřít o opěrku sedadla 🙂

svoja
26. dub 2010

Bych si fakt nejradsi dala par facek...ale co uz ted, zejo....nastesti, Bara je v poradku, zadne problemy s drzenim hlavicky nema- naopak, je sikovna.

PIK a kdyz jsi jezdila s bazi tak jsi teda poutala i tu autosedacku jo....?

nika
26. dub 2010

svoja, naštěstí se nic nestalo, znám lidi co dělaj větší psí kusy.

svoja s bází je to tak že je báze připutána tou částí pásu kterou máš ty normálně přes břicho, pak nacvakneš sedačku, dáš madlo dopředu a zapřeš o opěrku sedačky v autě a pás který ty míváš přes hrudník vedeš za autosedačku a zahákneš do modrého držáku co tam je.

nic krásný den a užívejte slunka 🙂

kacka.l
26. dub 2010

Svoja, to nic. 😉 Přesně tak , mýlit se je lidké. ještě, že Vás nechytli poliši. 🙂 🙂
A je to přesně jak píše nika. Do té báze dáš jen tu jednu část pásu, né obě. Přesně tak, tu co jde jakoby přes břicho a tou ramenní to jen přetáhneš přes autosedačku zezadu. je to jednoduchoučké, a určitě lepší než bez báze. 😉

pikusa
26. dub 2010

Svoja,tak holky to posaly už 😉
http://www.nej-kocarky.cz/peg-perego-baze-pro-a...
tady obrázek,jak poutat bázi a pak ten pás přetáhneš přes sedačku a vzadu zahákneš..myslám,že do mordého "zobáčku"

svoja
26. dub 2010

Holky dik.

baze uz je pripravena v aute a "tesim se" az vyzkousime....

pikusa
26. dub 2010

Svoja.....to bude malá koukat,že nevidí dopředu 😀

svoja
26. dub 2010

no vidis...ta bude naprdnuta🙂

luca30
26. dub 2010

Holky asi tu některá nebudete prodávat bázi za nějaký slušný peníz....díky předem...nijak na to nespěchám..klidně i na konci roku.... 😉

evatk
26. dub 2010

luca my asi jo, buď se sedačkou nebo zvlášť, hodně levně, koupili jsme ji použitou v super stavu, a když na to nespěcháš, šlo by to

marketka.27
26. dub 2010

svoja, nic si z toho nedělej, můj drahý manžel namontoval na golfky Pliko korbičku Navettu tak, že tam nechal sedačku Pliko a Navettu mrsknul na to a tvrdil mi, že to tak má být 😀

evatk
26. dub 2010

svoja můj chlap zase při odjezdu z porodnice šteloval autosedačku po směru jízdy, jako bychom se předtím x krát o tom nebavili, říkala jsem mu, ať si to nacvičí předem a pak u porodnice nezmatkuje, no... a můj taťka mi vehementně tvrdil, že ta sedačka tam přijde po směru, takže bych se tím netrápila, nejsi rozhodně sama, i když chápu, že člověk zpětně dumá, co se mohlo stát...

lucenek
27. dub 2010

týjo jak to člověk čte tak se tomu i zasměje , ale kdyby se něco stalo...dovede si představit ty titulky???? 😖 😝

pikusa
27. dub 2010

Luco,my asi taky,i když já bych to raději prodala i se sedačkou.....

svoja
27. dub 2010

Market 😀 😀 😀 😀 😀

Evi taky jsem myslela, ze to muz natrenuje...no a sedacku nam neobejmul pas spolecne s bazi a bylo to.....

luci radsi nepredstavovat 😖

nika
27. dub 2010

svoja to je zajímavé nám pás nevyjde na samotnou sedačku ale s bází jo. 🙂

evatk
27. dub 2010

svoja nám napřed pás taky nedosáhl přes sedačku, ale podruhé už jo, asi byl zaseklý

kackalaz
27. dub 2010

Nám tak jakk nice, na samotnou sedačku nestačí, proto jsme dokupovali bázi. .-)Něco prostě děláte špatně. 🙂