Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

sisstin
10. únor 2009

holky, moc se mi kočářek líbí.. 🙂 škoda, že si ho nekoupim už 😅

pikusa
10. únor 2009

Ahoj peregačky 🙂
tak teda už abych vyjela 😀
Ta vložka do kočárku,to je super,jsou krásný.........

zofik
autor
10. únor 2009

holky a ta vložka do kočárku je do sporťáčku? soráč za ten dotaz 😕

pikusa
10. únor 2009

Zofik,jojo holky už jezdí se sportáčkama 🙂

zojina
10. únor 2009

JJ ZOFIKK MOCA A TA SE MI moc nelibila proto jsem chtěla tu novou kolekci

kim
10. únor 2009

Ahojky holky
omlouvám, že sem lezu na poprvé s inzerátem 😅 ale koukám, že kikimaruška dávala nějaké odkazy....prodávám zeleňase, vůbec ne z důvodu nespokojenosti či nějaké poruchy, naopak je to tak super kočár, že ho prodávám proto, že Daník už chodí a v kočáru se mu moc nelíbí, máme ještě PP completo na nákupy, takže až se trochu oteplí, budu jezdit právě s ním a budeme kombinovat capání a chvilkové popojíždění, takže by mi GT3 bylo líto, že na ní sedá se špinavýma botama 😒 tak ať jde do světa co nejdřív, dokud je v záruce..ještě mám od paní z MMB vložku na léto, z jedné strany oranž, z duhé zelená, tak kdyby měl někdo zájem, můžeme se i domluvit na slevě 😉 https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...
Díky a hezké jízdy, já jsem fakt s GT trojkou spokojená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

honzinecka
10. únor 2009

holky to jsou ceny, já ho kupovala nový za 11790Kč 🙂

zofik
autor
10. únor 2009

no jo zdražujou...

zojina
10. únor 2009

🙂 no ještě že je mame doma ja za 9000a le ted vydim že prodavaji v obchodech bez všeho starou kolekci i za 14000 děsne

honzinecka
10. únor 2009

tady v UH nee...mají ho za 12499Kč co jsem viděla, jsem ráda, že jsme ho koupili ve slevě...já ten kočárek prostě miluji 🙂

pikusa
10. únor 2009

Holky,jen chvalte,chvalte 🙂

honzinecka
10. únor 2009

už ho máš doma, že pikuso?

pikusa
10. únor 2009

Jo jo už je doma...teda u našich 😉 doma je jen odstrojený sporták a autosedajda

zojina
11. únor 2009

Holky pani mi na obechode hlasila že si mam koupit celou plaštenku že na boudě po dešti byvaji fleky a prej na to neberou reklamaciii tak celo plaštenku

zofik
autor
11. únor 2009

to nechápu proč tojako celo pláštěndu teda sami nedělaj, jsou to pěkní darebáci 😕

honzinecka
11. únor 2009

všimla jsem si, že to v přehybu tak nějak flíčkuje....chci si ji koupit

zojina
11. únor 2009

cHTĚLA JSEM JI SI JIT DNES KOUPIT ALE V TOM POČASI SE MI TEDA NECHCE ALE TO POČASI JE FAKT TED hnusne tak asi budu muset sestřenka ji taky chce tak snad pořidim rychle nechce se mi to obednavat

zofik
autor
11. únor 2009

hele zoji a jaká tam teda pasuje?

zojina
11. únor 2009

emitex maxi dnes ji budu obednavat tak pak dam vedět ted přesne nevim ktera hodim pak odkaz

zofik
autor
11. únor 2009

jo jo to budeš hodná, já si totiž říkám aby pak byla, si ji taky objednám....taky se pak kočárky nemusí vyrábět...např. Herkules si představte že to jsoou Švýcaři a kvůli tý krizi už nebude kolekce 2009....to bych teda neřekla...ale vše je asi možné...

kacka.l
11. únor 2009

Holky, to mě neděste mám našetřeno horko težko 12000 na sporťák a k tomu 2500 na starší korbu, víc bych tedy nezvládla. Pořád totiž nevím jakou barvu pro kluka, jestli zelenou nebo oranžovou, jinou nechci. U nás na ostravsku není snad ani jeden. Jen jsem viděla oranžový, moc pěkný, který se v obchodě ohřál tak 2 dny. zelený tam nikde nemáme. Jaký byste zvolily vy, které jste viděly na živo obě barvy. Díky už jsme z toho zoufalá.

kikimaruska
11. únor 2009

kacka.l-mě se líbila oranžová a šla jsem bez váhání do ní-odpovídá realitě ta na fotce. Červená už ne, vypadá červená a je prý spíš do vínova. Zelenou jsem nechtěla, máme všechno do oranžova 🙂. Ale korbičku bych klidně brala zelenou, když máme oranž.sporták.

Jinak zde korbička:

http://deti.bazos.cz/inzerat/2898295/Peg-Perego...
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/korba-nave...

zojina
11. únor 2009

Ahoj holky tak ty plaštenky to je neco strašneho ja fakt už nevim co obednat mně přijde že to je vše na prd ,pani mi psala že takovou nebo makovou ale vubec ji v nabidce nemaji tak ja nevim si asi děla srandu nebo co

zofik
autor
11. únor 2009

mně se zase víc líbil zelený....

kikimaruska
11. únor 2009

Holky našla sem tyhle rozměry navetty:
> rozměry korby (v x š x d): 64 x 43 x 84,5 cm
...je to pravda??? Poměřte mi ji prosím někdo, šířku vevnitř a délku vevnitř korbičky...díky 😉

kacka.l
11. únor 2009

Zoji, někde jsem četla, že na ni pasuje pláštěnka na chicco trojkolku- jako jediná.

zofik
autor
11. únor 2009

kikimarusko já jedině až půjdu k tchýni, nemáme ji doma....a už ti došla ta pláštěnka?

kikimaruska
11. únor 2009

ještě nedošla...snad dorazí do pondělka...tady sněží...prší...nerada bych šla ven ber ní... 😝

kikimaruska
11. únor 2009

Jo a jakou máte pláštěnku na Navettu? Origoš nebo nějakou neoriginální..? vyhovuje?