Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
9. pro 2009

🙂 No nevím, já jsem to taky hodně studovala a jané jsem nevybrala proto, že je menší než GT3.Vanička je sice o 4cm delší,ale zato užší, ale v té bude mimi stejně tak max.8 měsíců, že PIKU? 🙂 🙂
rozměry kočárku: d100 x š62 x v107 cm
- složený kočárek: d90 x š47 x v37 cm
- rozchod zadních kol: 62 cm
- maximální výška rukojeti: 107 cm
- vnitřní rozměry lůžka: d78 x š37 x v21 cm
- hmotnost lůžka: 5,5 kg
- hmotnost kočárku: 8 kg

Ale sporťák-lůžko je o 9cm kratší než GT3.A to je pro mě docela dost.
🙂 rozměry kočárku: d100 x š62 x v107 cm
- složený kočárek: d90 x š47 x v37 cm
- rozchod zadních kol: 62 cm
- maximální výška rukojeti: 107 cm
- rozměry sportovního lůžka: d86 x š39 cm
- hmotnost: 8 kg
No já prostě GT miluju!!!!!!!!!!!

kacka.l
9. pro 2009

Jo ty rozměry jsou SLALOMU? Né GTčka. 🙂 🙂

zojina
10. pro 2009

🙂 Ahoj holky piku to jste vydrželi my od 3 sporták my máme 10m chodime a ve spoeraku jsme spokojeni ....
my jsme kus chlapa máme 8 zubu jen a co vy a co zofíkk jak se maaaa????

pikusa
10. pro 2009

Tak my na 8mi měsíční 10.16kg a 72cm....zakže žádné malé miminko 😀 ale jemu se tam prostě líbilo 🙂
Zofik...a zuby pořád nemáme 😀

zojina
10. pro 2009

🙂 Tak to se máte my je mame od 3m no užasné my mámne v 10M 78cm a 11,2kg tak taky zádni malošci ,,,,My kdyby jsme asi nebyli v lete v navetě tak to je dobrý byl už velkej a bylo mu tak vedro

pikusa
11. pro 2009

Zoji....taky obřík vid 🙂

matra
12. pro 2009

Ahojky holky,
tak s těma mírama se taky přidám,
výsku přesně nevím ale tak 75 cm a v úterý v poradně na 10měsíční prohlídce jsme vážili 11320 g 😀
Jinak oblečení nosíme na 1,5-2 roky 😀
A to pořád ještě použávíme vajíčko 😀 Čekáme na ježíška až naježí Romerku🙂
Lidi mi nevěří že má tak málo...A zoubků máme 6 už nejsme upírčátko,dorostly nám vrchní jedničky 😀

Ale Piku,jak vidím ty Vaše míry tak nás asi s přehledem doženete🙂

emanka
12. pro 2009

Caute peregáčky,
nechcem vyzerať jak večne nespokojný debil, ale nedá mi to. Už som dala malú v šporťáku normálne, t.j. v smere jazdy. To, že ma nevidí je v pohode, ešte pred mesiacom sa rozčuľovala a musela som si ju otočiť k sebe a dnes už pozerá kade-tade 🙂 To, že ju ja nevidím, aj to sa dá. Ale dnes keď sme boli vonku, fúkal vietor a je to hrozné. Vyzerala jak Šeherezáda, šál na nose, na hlave čiapka a kapuca, iba oči jej boli vidieť 🙂 Ale ten vetrisko na ňu fúkal, nebola nijako krytá, keby bola otočená ku mne, tak ju aspoň ja z časti kryjem, ale takto jej len oči slzili chúďatku! Aj keď bude poletovať sneh, tak by bolo lepšie, keby bola ku mne otočená. V lete to bude v pohode, ale teraz asi budem chodiť von, iba keď pôjde spať.

A tiež, máme tam fusak-klasický, ovčie rúno a malá je tam celkom nasáčkovaná, je zvyknutá, že má ručičky vedľa hlavičky, ale v kočíku sa jej tam ledva zmestia.Dnes nakoniec spala tak, že ich mala pri tele. A to ani nemá až tak hrubú bundu, v mrazoch sa chystám dať jej overal, tak neviem ako sa tam zmestí. Už som objednala fusak lodger bunker, tak dúfam, že to potom bude o trošku lepšie.

Inak, vo všetkom ostatnom je ten kočík super, ale to, že nie je nijak chránená, že na ňu fúka, je otras!!!
😖 😖 😖

susik77
13. pro 2009

Ahojte, pouzivali ste niekto sportak aj v lete?Nie je mimcu v nom moc teplo?Dnes som si ho bola pozriet v obchode a pripada mi skor ako kocik na zimu-taky cely vypolstrovany, makkucky, chranenyzo vsetkych stran...
emanka: ja som mala pri starsej Peg Perego golfky -od 8. mes., sedela tiez tak ze som ju nevidela a ten probl. s dazdom a vetrom sme riesili tak, ze som jej dala plastenku na kocik. A videla som vela kocikov, kde mali plastenku ked bol vietor.

lucenek
13. pro 2009

eman..já mám opačnou zkušenost malá má rok a půl...přes 10kf určo fusak a v poho se vejde a ještě navlečené, měla jsem loňskou zimu quinny speedi a řeknu ti , že to je tepr odkrytý sporťák....střecha moc do kulata, na bocích síťka, která se dala zaplácnout takovýma záplatatma, no fakt běs a PP nemůžu si stěžovat, boudička jde přetáhnout dolů a když nacvaknu nánožník tak super...a když fouká moc dávám pláštěnu

matra
13. pro 2009

Ahojky, tak my se taky v pohodě vejdeme a to míry viz výše... 🙂 Bunda, kalhoty,boty, fusak Quinny a nánožník a malý má místa dost... A když je zima tak si nechává sám od sebe ručičky podél těla jinak si je vytáhne...
A s větrem nijak velký problém nemáme, kdyžtak boudu malému přetáhnu úplně dolů, když jdeme proti silnému větru,tu chvíli vydrží,že se nemůže koukat, janak ho docela chrání nánožník...
Jediná nevychytanost,je že když ho dám do lehu tak se nánožník odepne a nemá kde držet,nebo jo? A já na to nepřišla??? ☹

lucenek
13. pro 2009

matra no to je nevychytané....smůlina no

pikusa
13. pro 2009

Matra....taky velké miminko 😀
Mě teda PP přijde jako parádní v zimě,prcek je krytý a kdyžtak dám i pláštěnku.........

emanka
13. pro 2009

no, baby, dík za radu, asi aj ja už budem dávať pláštenku, keď bude silný vietor. Možno mi to prišlo také blbé, lebo sme tak boli prvý krát 😲 aj malá bola celá udivená a asi to bol pre nás obe len nezvyk 😉

No a s tým nánožníkom je to nedomyslené, ale aspoň sa dá prizipsovať, takže nepadá 😀

Susik a to, či tam v lete nebude teplo, tak neporadím, ešte sme tam v lete neboli 🙂 ....ale myslím, že to bude rovnaké ako aj pri iných kočíkoch 🙂

pikusa
13. pro 2009

Jooo nánožník......tak mám dotaz....kam ho teda připínáte???jako by dovnitř na cvoky???
já jak dnes usnul,tak jsem ho vevnitř odepla a připla na cvoky na boudě....
ale ted teda vůbec nevím,kde to je správně...

lucenek
13. pro 2009

pik já na cvoky na boudě..vevnitř jsou taky nějaký? 😅

pikusa
13. pro 2009

Lucenek...no já dnes nějaké vevnitř našla....a šlo mi to na ně.....jen právě pak v lehu ne,tak jsem přepla na boudičku

lucenek
13. pro 2009

nám už to moc nejde ani na ty na boudě, páč Sára má botky napříč ve fusaku a na to ještě ten nánožník, takže to nosíme volně

kacka.l
13. pro 2009

Holky tak já je zapínam na tu boudičku i v lehu, chce to sice napnout, ale jde to v pohodě. A teď to dělám tak, že odepnu ten vnitřní kousek boudičky, co se připíná přímo na plast. No a jezdit s neupnutým tak to si neumím ani přestavit. 🙂 nepadá to???

lucenek
13. pro 2009

Kači nepadá sedí a má to kolem prsou taložené...jako máte malé dítky ale malá má boty plus fuska takže naříč to udělá dost na to aby to nešlo nacvaknout

lucenek
13. pro 2009

založené a malé dítka...překlad mých překlepů 😀 a fusak bože píšu jak tatar

kacka.l
13. pro 2009

Aha, tak malý je sice macek, ale má teprve necelých 6.měsíců.

emanka
13. pro 2009

aj ja to dávam ako lucenek, potom to má skoro až po krk 🙂 kacka, keď sa to prizipsuje tam zospodu, tak to vôbec nepadá a ani jej tam nefučí, takže je to v pohode 😉

pikusa
14. pro 2009

Holky...když je to na boudičku,tak je tam taková mezera pak....mezi nánožníkem a fusakem......ale to asi neva že...teplíčko mu je.....

sevzuz
14. pro 2009

ahojte kocky,
chcem sa spytat strasne mi hrmoce predne koliesko, ked idem normalnym krokom po akejkolvek nerovnosti (napr. ked je puklina na chodniku, aj len taka 1cm) tak mi strasne hrmoce to koliesko ale ked idem uplne mysacim krokom tak to nezahrmoce. Prosim Vas je to normalne hrmoce to aj vam? Koliesko som skusala vvybrat a znovu nasadit a nic. Prosim stretli ste sa s tym?

matra
14. pro 2009

Ahojky, mi kolečko taky chvíli rachotilo,ale pak to samo přešlo a tedka je klid, ani jsme mu nemuseli nijak pomáhat... 🙂

matra
14. pro 2009

A s tím nánožníkem,musím pohledat kam jinam jej teda připnout... To teda teplomilní Italové trošku nedomysleli, oni jej asi ani moc nepoužívají... 😀 Asi jako nacpat navlečené mimi do autosedačky...☹

katulka2709
15. pro 2009

sevzuz asi budes mat zle lozisko v kolese, mne to tiez robi ale len ked mam prazdny kocar alebo ked som mala vanicku, ked je mala v sportiaku a koleso je zatazene to nerobi, ale my sme uz velky, a kocik uz skoro vobec nepouzivam tak to teraz neriesim, ale pri druhom budem musiet kupit nove koleso.
Skus precitat dozadu diskusiu, kdesi sa tu o tom pisalo, budete to musiet asi vyreklamovat, stym ti neporadim, aspom pokial je to ta chyba ktoru myslim, ale myslim ze je to ono ☹

pikusa
15. pro 2009

Matra...našla??? 😀
Sevzus...zkuste ho jen sundat a pak znova nasadit.....třeba taková maličkost pomůže.....
mě jako by brzdili a pomohlo to...

sevzuz
15. pro 2009

piku uz sme skusali
inak vam ide kocik potichu ze? pytam sa lebo chcem vediet ci je to na reklamaciu 😠