Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
30. led 2009

🙂 jjj to ja ttaky musim tak pěkne žehleni

sevzuz
30. led 2009

ahojte kocky, velmi ma tesia vase spravicky ohladne GT3.
Je to moj favorit aj ked mam este vela casu do porodu 😵
len teraz mam moznost kupit komplet CASUALPLAY S4 za 18.500 Sk a keby som kupovala GT3 cez slune-cz.cz od Vas z Ciech tak by ma stal po prepocte asi 25.000 Sk a pacia sa mi oba teda GT3 ovela viac len neviem ci to nie je velky prepych dat tolko za kocik, prosim poradte mi. 😒

zojina
30. led 2009

Ahoj ja nevim ja koupila gt 3 v italii ale pokdu bych mohla řict tak bych třeba koupilanovej spoeraček a autosedačku a navettu bych koupila i z druhe ruky

pikusa
30. led 2009

Sevuz,asi tak.....sporták a autosedajdu a pohledat korbičku....to bych začala hledat už ted,i když máš čas.

kikimaruska
30. led 2009

sevzuz: já taky uvažovala o casual play, ale 6-kolka má přední kola zdvojená a i trojkolka je vlastně 4-kolka,,,a ty zdvojená kolečka nejsou moc praktická pro naše kopce a sněhové nadělení...a navíc prý sportáček má krátké místečko pro mimi-krátká zádíčka a vyší dítko se tam už brzy nevejde...to jsem vyčetla, zkušenosti nemám. U nás jedna mamka Casualplay prodala, když ve sněhu nemohla pořádně projet kolečkama...já zaaretuju přední kolo a razíme, je to super. Ž e nejde sporták do protisměru mi nevadí, proti větru mám clonu a vzadu si vždy dám nahoru látku, kde je větrací sítka a vidím co Kuba dělá, zda kouká nebo spí...a on bud spí nebo pozoruje... S krátkými kšírami souhlasím, až bude větší, chtělo by to mít je delší. Já ho též nepoutám...je tam jen tak tak...když je nabalenej (aleprostor je mnohem větší než běžné kočárky, nedovedu si tohle všechno představit v Bolderovi, který jsme měli před tím...tam bych dala fusak a malého leda asi nahatého (bez kombinézky), aby se tam vešel... 😅

zojina
30. led 2009

☹ no já teda zase lehla chudak to moje miminkoooo..............myslim si že zaklad je hlavne podvozek novej což sportak i sedačka se da koupit z druhe rukx ale to jen opravdu s dobre ruky a i s isofixem..........

sevzuz
30. led 2009

DAKUJEM VAM VELMI PEKNE, dnes som bola u kamosky pozriet S4 a teda som sa rozhodla na trvalo ze kupime GT3!
A to pretoto: - nakupn kosik (no comment🙂; - velkost korbicky (S4 76x29!!!); - velkost sportovej casti; - celkova konstrukcia sportovej casti (labilne); - farba (cierna!)
A teda sa zaradim k Vam🙂
Este jednu otazku mam, kedze som zo Slovenska a vy ste tu pisali ze v DM-ke ste kupovali tasku na kocar, u nas ju este nemaju ale mali by to dostat ako novinku! buduci tyzden, nemozete ju niektora odfotit a dat do albumu aby som vedela ako asi vyzera, dakujem velmi pekne.
nasli ste niekto lepsi cenu na trojkombinaciu GT3 ako toto?
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...

zojina
31. led 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16907776&tab=1 myslim že tohle je možna lepší a maji je ve všech barvach

zojina
31. led 2009

Když na to tak koukam je to asi stejne všude

ivee
31. led 2009

Ahoj holky, prodávám právě GT3 Completo 2008 odstín moka (autosedačka, základna pod ni, hluboká korba, sportovní nástavba a podvozek), ježděný 10 měsíců a v záruce, tak pokud byste měly zájem, tak napište IP. Je to skvělý kočár a my jsme s ním byli maximálně spokojení 😉

zojina
31. led 2009

Ahoj za co mněniš

ivee
31. led 2009

Zojina, ještě jsme se nerozhodli, ale protože je to tříkombinace, tak tu už nevyužiju, tak si myslím, že někde udělá ještě službu. Ale je mi jasný, že žádný kočárek už nebude tak pohodlný pro malou, protože tady má strašně moc místa. Ale je to tím, že je hodně maličká (teď v roce má cca 68 cm a 7 kilo) a to je důvod, proč kočárek prodáváme - je pro nás zbytečně velký, bude mi stačit něco mnohem menšího a lehčího 🙂

zojina
31. led 2009

jj mně zrovna ta barviřka moc nenatchla ale kočarek je super,jedna maminka ho tu zhani ale asi novejjj

zofik
autor
31. led 2009

sevzuz ahoj, já to budu asi takykupovat přes slůně, v podtstatě k tomu můžeš přidat tašku a máš ji zadarmo, maj akci že si můžeš vybrat zboží za 2000 Kč jako bonus...

zofik
autor
31. led 2009

ivee, já si koupím nový komplet.....

zojina
31. led 2009

🙂 a zakladnu nebo isofix?

zofik
autor
31. led 2009

tak to nevím zoji ještě 😕

zojina
31. led 2009

ja po tech dvou dětech už nchci postat sedačku a ani to nen i uplne bezpečne iso fix je lepši

zofik
autor
31. led 2009

cože nechceš Zoji?

zojina
31. led 2009

poutat promin

kikimaruska
31. led 2009

ivee: my máme taky pidimimčo, na 9 měs.máme 62 cm a 6kg. Sportáček je bytelný, to je fakt, ale já jsem si ho vybrala i pro jiné vlastnosti...-jízda v terénu, obří koš, suprové skládání...prďolka je tam sice malinkatej, ale zase mu dlouho vydrží 😀

Jinak já vám tu DM tačku nafotím na kočárku 😉

pikusa
31. led 2009

Ahoj zase.........
Kiki,jo jo vyfot nám jí 😀 jsi hodná.

zojina
31. led 2009

🙂 jak se daři holky

pikusa
31. led 2009

Jinak holky zítra v Loskutákovi bude další díl pro maminky a zrovna o kočárcích....koukala jsem na 1.reportáž,kouknu i ted,i když kočárek máme.
Zoji,dobrý.....
dnes jsem byla u našich a pokochala se koárkem,co tam je "uklizený" 🙂

zojina
31. led 2009

jjj v kolik to vubec je taky kouknu ,ja ja mám v tu loýnici a taky se kocham,,,jsi poverčiva že nema byt doma?

zofik
autor
31. led 2009

piku nevolalas kvůli tý tašce?

pikusa
31. led 2009

Zofiku,nevolala,já zapoměla 😒
Zoji,já ani ne ale přítel to chtěl takhle.Tak je z domu 🙂 a je to myslím kolem 6 večer.

zofik
autor
31. led 2009

piku my ho taky dáme k tchýni....zkus to, za zkoušku nic nedáš...

zojina
31. led 2009

🙂 tak jsem zvedava co ným poradiii...holky jý pořad s horečkama nevite kolik si mužu vzit panadolu?

zofik
autor
31. led 2009

Zoji tak to přesně nevím, tipuju tak max.2 denně....