Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
5. srp 2011

A co ta připnout to madlo, co se připíná dopředu před dítě..vesměs chicco multiway, liteway apod.

zsuzsuka
5. srp 2011

kacka.i myslis ze by to pasovalo na peg perego???nepisu tam tu znacku...a to madlo co je pred dietatkom sa zaklikava a na golfove rukovate tam nie je taka moznost....

kacka.l
5. srp 2011

To se kliká za konstrukci, za ty tyčky, já jsem ho měla ne perego sí. Já myslím, ře by to šlo.

dominka11
5. srp 2011

ahojte, neviete či sa da kupit na PP fusakotaška? alebo len klasicka vanička sa da kupit? dakujem

lucenek
5. srp 2011

porte enfant soft fusakotaškla i hard polovanička- plastové okraje

lucenek
5. srp 2011

@zsuzsuka j tak taky vozila na energy jsem si dala madlo zepředu a sesunula dolů a malá tlačila, taky možnost jaks spojit rukojet i když musíš řed složením demontovat

dominka11
5. srp 2011

@lucenek dakujem 😉

zsuzsuka
5. srp 2011

Maminky, ste poklady, ze mi davate rady....len si to celkom dobre neviem predstavit, madlo spredu napichnem na golfove tycky? co to treba demontovat ako pises Lucenek..ale potom ho asi nebudem vediet zlozit na dazdnik zakazdym?vsak? ci?

lucenek
5. srp 2011

@zsuzsuka takže jak ti začíná rukojeť (to za co kočík držíš), tak to dáš pod to...stejně jako se dává madlo před dítě a spojí lebvou a pravou trubku kočíku, tak to bude i ze strany řidiče kočárku jen upevněné pod rukojetí....snad sjme to písla srozumitelně, ale tím jak se golfáče skládaj )jako deštník) to madlo bude tomu složení bránit takže tak jako tak se bude muset aspon z jedné trubky odepnout ale to by se muselo i kdyby bylo před dítětem

luca30
7. srp 2011

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat do kdy jste vozili dítka v hl. korbě, je tu někdo kdo dával do sporťáku před 6 měsícem ať už po směru jízdy nebo s otočenou boudou? díky..

ivett
7. srp 2011

luci mi přendávali sporťák přesně v 6 měsících, ale jen proto, že se nám nechtělo dřív a nebylo ještě tak teplo, jinak bych ji klidně do sporťáku už dala...a v korbě bysme mohli být klidně doteď, místa tam je dost, ale malá nechtěla ležet a se zdvihnutými zády v korbě se jí nelíbilo...

zsuzsuka
8. srp 2011

@ lucenek, dakujem pekne za vysvetlenie, pochopila som to pojdem to vyskusat...
@ luca30 ja som sonicku davala uz do sportovej verzie od 4 mesiaca a to sa narodila v maji, takze od septembra sme ficali v sporatku celu zimu, uplne v pohodke nemusis sa bat, mala kopec miesta, mala velky emitex fusacik a ked tuhlo este aj nanoznik sme dali nanu, takze pohodicka...lepsie ako sa tlacit vo vanicke, aj ked je "XXL" podla mna to robia asi na babiky, ale nevadi, pp ma moznost sportaku do uplneho lahu, takze spinkava v nom dodnes ked sme vonku....

luca30
8. srp 2011

@ivett
@zsuzsuka děkuji za info...mám totiž zájemkyni na korbičku, ona má termín ale už 17. září samozřejmě nevím jak moc malá do té doby vyroste, tak abych ji tam třeba neměla moc brzo v té sportovní verzi, ikdyž ona když se zapře natáhnutýma nožičkama tak už je má venku z korbičky včera tak jezdila, ale za hlavou má ještě místo...na konci srpna budeme mít ukončený šestý měsíc...kubík šel do sporťáku v 5,5 měsících protože byl zvědavka a chtěl pořád koukat ven..naštěstí malá je jiná a v kočárku vydrží i když se vzbudí tak si tam ještě pěknou chvilku hraje tak jako v postýlce...

ivett
8. srp 2011

@luca30 já bych se toho určitě nebála...😉

kamusek
8. srp 2011

Zdravím. Nechodím sem často, takže nevím, jestli jste to již probírali, ale chtěla bych se zeptat, zda některá máte ve sporťáku PP GT3 vložku? A jestli ano, tak jakou a kde se dá sehnat? Paní mi nabízela na MMB, ale za 1000,- se mi to zdá trochu moc....Děkuji.

ivett
8. srp 2011

@kamusek vložky na mmb šije paní marína horemužová a pak uživatelka pod přezdívkou darint, mrkni k nim na profily, ceny přijatelné a hodně vzorů 😉

mpavlinka
8. srp 2011

@luca30 já měla Niky ve sporťáku do sedmi měsíců a měla bych i dál, byal totiž zima. Ale už se nevešla. Ve sporťáku mimi není tak chráněné, ikdyž teda lépe než v jiných kočárech. 🙂

valentinuska
8. srp 2011

@luca30 já jsem přešla na sporťák až v devátém měsíci a to proto, že už bylo teplo a chtěla jsem aby malá měla větší rozhled ... klidně bych jí tam měla i déle, moc mi vyhovovalo, že když spala, tak jsem si jí mohla v korbičce donést kam jsem chtěla a nemusela řešit, jak bude spát ve sporťáku a kde :-/

luca30
9. srp 2011

Holky díky moc za rady...myslím že dýl jak měsíc až dva tam stejně už nevydrží jestli poroste touhle rychlostí páč už má skoro 70 cm....

veronch
9. srp 2011

Ahojte dievčence, chcem sa spýtať, aký je prístup do nákupného košíka, keď je nasadená vanička? Zdá sa mi to tam dosť na tesno, ale len podľa fotiek súdim, v reali som si to nevšimla. A dá sa dať vanička bez špotovej časti nasadiť aj na modely z roku 2008-09? Myslím tak, aby pod vaničkou nebolo lehátko zo šporťáku. Ďakujem za odpoveď.

veronch
9. srp 2011

Ešte jedna otázočka, zmestí sa GT3 aj do kufra menšieho auta? FIAT PUNTO.

kamusek
9. srp 2011

@veronch Ahoj! No s tím autem nevím. Nám se vejde do Octávky Combi v pohodě, ale do VW Golfu vůbec ☹ Je i po složení dost velký....A co se týče toho nákupního košíku, tak v pohodě přístup, protože košík jde jakoby zmáčknout, tím se sníží, dáš si tam věci a pak pustíš a vrátí se do původní polohy. Nevím, jak to přesně popsat, snad to je dost srozumitelné 🙂

ivett
9. srp 2011

@veronch s hl. korbou je koš přístupný dobře, bez problémů a nasadit by to mělo jít v pohodě i na starší modely...
ale do punta se obávám že to jen tak nedáš, resp. možná když sundáš všechno co jde a ještě sklopíš sedadlo, je fakt velký ☹

veronch
9. srp 2011

@kamusek
@ivett Dakujem , s tým autom ste ma moc nepotešili. A aký je tam mechanizmus odopínania koliesok? Cortinu X3, tú s tými veľkými kolesami som tam po odobratí kolies dostala a ešte na ňu aj položila vaničku. Na tej camke tie kolieska išli dolu ľahko, len takým cvaknutím. Myslíte, že s peg peregom by to nemohlo byť podobné? Chcem ho kúpiť z druhej ruky, do obchodu nemám odvahu ísť to vyskúšať, už prvý kočík sme tam skúšali, obzerali a nakoniec kúpili cez internet, lebo bol lacnejší. No a tento peg perego je až v Bratislave, budem tam musieť aj tak poslať kamošku alebo si ho dť poslať kuriérom, tak nechcem byť potom sklamaná.

kacka.l
9. srp 2011

@veronch Košík je sklopný, takže super.Do punta ho dáš, taky ho máme. Ale všechny kola dolů i přední a pak se vleze, vycvaknou se jednoduše jedním zmáčknutím. 🙂 Možná tam dáš i vaničku jako na to, to by se mohla vejít, ale to nevím. Sedadla sklápět nemusíš.

veronch
9. srp 2011

@kacka.l Jojojóój supeeer. Ďakujem.

ivett
9. srp 2011

@veronch kolečka jdou dolů snadno, to není problém 😉 teda holky to jste borky, že to složíte do punta, já mám kufr jako kráva, i manžel a přesto nám přišlo, že ho zabírá celý a je to tam tak tak 😀 s malým autem bych to s pegem vůbec nedávala...

veronch
9. srp 2011

@kacka.l
@ivett Raz som niekde ítala, že fiat punto je nafukovacie autíčko... 🙂 asi na tom niečo bude.

ivett
9. srp 2011

😀 asi jo...