Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
12. říj 2010

tak to je fakt mazec...co budeš dělat?

magalie
12. říj 2010

@ivett všude říkali, že ta 2010 už nebude, teda bude, ale už jako 2011 a první tři měsíce bude dodavatelem určená cena minimálně 13500 až pak budou moct zlevnit (tohle info mám teda z jednoho eshopu, v jiném zase říkali, že by mohli být i za 12500)

magalie
12. říj 2010

@ivett počkám a koupím ho až to bude opravdu nutné, prostě až Kája už nebude chtít být v hlubokém a snad mezitím slezou... Jsem ho chtěla doma co nejdřív ☹

kalerat
12. říj 2010

@magalie a ty jsi chtěla tu barvu jawu?

pikusa
12. říj 2010
kacka.l
12. říj 2010

99%je v sambaby v Ostravě, ale za 13500 minimálně. 😨

magalie
12. říj 2010

piku díky, ale mimáč mám projetej 🙂 a většinou stejně ti prodejci kočárků mají i svoje eshopy na netu... kačko, díky, ale za těch 13500 už si počkám na béžovku 🙂 já jen, že je teď tak moc zlevnili, tak kdybych sehnala javu za tyhle peníze, tak bych ji vzala

pikusa
12. říj 2010

Magal....myslela jsem,že jsi vše projela.....
Hele,tak bude béžovka 😉

pikusa
12. říj 2010

No jsem zvědavá,jestli nenajdeš ještě....

magalie
12. říj 2010

@pikusa díky! tyhle eshopy mi fakt na seznamu nevyjely, už jsem tam napsala, zítra tam pro jistotu ještě zavolám

Holky, kdyby náhodou měli - šli byste do vystaveného kusu? Já nad tím právě přemýšlela, jak jsem se byli podívat v tom dětském ráji v liberci, tak ten zelenej, co měli vystavenej, byl na několika místech škrábnutej a to jsem ho prohlížela jen sběžně.

pikusa
12. říj 2010

Dala jsem do vyhledavače Peg perego GT3 a vyjelo mi několi, stránek.....
no vystavený...a je aspon se slevou??

magalie
12. říj 2010

@pikusa to byla jen teorie, se na to připravuju, kdyby mi třeba řekli - máme, ale jen vystavený kus

pikusa
12. říj 2010

Aha.....no je to drámo s kočárkem vid

magalie
12. říj 2010

@pikusa to mi povídej.... už ze mě všichni šílej, o ničem jiným nemelu... počítám, že jakmile se objeví béžovka, tak že se celá rodina složí, aby mi ho koupili už ten den a zacpali mi pusu 😀

pikusa
12. říj 2010

@magalie 😀 😀

kacka.l
12. říj 2010

Vystavený bych brala se slevou, nebo podle toho, jak by vypadal, je fakt, že jej zkouší mimina i s botama, sucháčema a tak. Tvoje mimi je bude mít taky, ale je to tvoje, že. 🙂 Tak to nevadí. Za ty prachy bych počkala na béžovku. 🙂

nika
12. říj 2010

@kacka.l šusťák to uplně nění ani bavlna, těžko říci , bavlnu jsem měla starší korbičku, taky mne to sejří musím vymyslet jak to udělat, chtěla jsem ušít nový ale jaksi nejsem schopná sehant stejný zip aby šel připínat, a natož barvu, tak zvažuji ten původní střihnout a všít vsadku tím se rozšíří a bude to v pohodě. jen se odhodlat. 🙂

asi se budu muset někdy sejít s někým kdo má jinou moku a porovnat.

magalie
13. říj 2010

@pikusa dobré ránko 🙂 tak nemají fakt už nikde... už to asi přestanu řešit - no co? udělala jsem maximum, abych ho sehnala za tuhle dobrou cenu? udělala... takže se zase začnu těšit na béžovku 😝

zuzik28
13. říj 2010

Ahoj holky, chodila jsem sem na diskuzi. Musím říct, že kočárek opravdu skvělý, i co porovnávaly kamarádky s ostatními kočárky tak mi ho vždycky záviděly 😉
My ho musíme bohužel prodat, protože čekáme druhé mimi a museli jsme pořídit sourozenecký. Ten už máme doma a navíc PP Pliko P3 (mimochodem taky super) takže další kočárek se nám do bytu už nevejde. Kdyby jste měla některá zájem tak házím odkaz. Je opravdu v perfektním stavu, za to ručím...na ceně bychom se mohly popřípadě domluvit. Doufám, že tímto neporušuji pravidla fóra...já jen, kdyby jste některá nechtěla nový.
http://sportovni-kocarek.sbazar.cz/peg-perego-g...

lucenek
13. říj 2010

tak niko písej písej a přifrč do Ostravy my ještě tuto zimu v tom odjedem....do golfek nedám ani za boha fusak

kalerat
13. říj 2010

Holky, tak už máme gt3 objednanou, bude v pátek 😵

ivett
13. říj 2010

kalerat super, jakou barvu sis nakonec objednala?

kalerat
13. říj 2010

@ivett nakonec tropical

ivett
13. říj 2010

tak určitě budete spokojení 😉 a kupuješ jen sporťák nebo i hluboký?

lucenek
13. říj 2010

kal budeš ouplně unešená naprosto 😀
pak napsat jasný? 😀

pikusa
13. říj 2010

Zuzik....gratuluju k dalšímu těhotenství a kočík jistě brzy prodáš 😉
@magalie tak my se těšíme s tebou 🙂
@kalerat budeš spokojená,uvidíš 😉

kalerat
13. říj 2010

@ivett kupuju jen sporťák

@lucenek napíšu, jen nevím jak ho budu testovat, protože mám jen sporťák, tak tam můžu rvát jen Kubu, ale určo to s ním vyzkouším

lucenek
13. říj 2010

@kalerat tož ty nečteš pořádně matko 😀 dáš leh hožky narovnáš a múžeš i malou otočič čelem jde taky ale chce to přehodit boudu a asi vložnou tažku porte infant...asi no.....