Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka tak dej inzerát 😉 ještě ti hodím jednu kočenku co by mohla vydrž prťka
Sára i kdyby dorjan milovala tak nescu 😝 nic proti

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek hele má to polohovací spodek, mně přijde že je to jakoby naklopený dozadu?

lucenek
17. kvě 2011

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196
tahle mamina by event udělala velkou boudu, taky od ní mám věci na jane..takže je opravdu kvalitní švadlenka....a má i kontakty dále..sežene dost věcí Jane Nurse a concord...tak jí zkus písnout

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka myslíš ten quinny freestyle? ten nejde ani pořádně do lehu a sedu...jako ty staré janečka....

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek myslím ten concord

lucenek
17. kvě 2011

@mpavlinka ne ne..on je tak poroto že je to otočené..dost kočíků, které jsou otočené se takto jeví

lucenek
17. kvě 2011

ale kačka takyměla concorda limetkového myslím

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek díky za tip 🙂. Jednou mi z kočárů definitvně hrábne. Možná už se stalo... Na druhou stranu proč jich nevyzkoušet více že 😀

lucenek
17. kvě 2011

souhlasím...kočárkování je dorga... 😀

mpavlinka
17. kvě 2011

@lucenek jako bych si vyčítala že jsem zkusila jen jeden 😀

lucenek
17. kvě 2011

znám to.... 😀 ale pegáčka nedám fakt nee navíc mám vysněnou kombinaci....
valím prdět do duchen dobrou

kacka.l
17. kvě 2011

Pavli, jané malé???Tak vidíš, to máš fakt obra, Bruník má 90cm a v pohodě. 🙂
Co vím staršně si maminky pochvalují mamas and papas sola
Otočné quinny je buzz, je boží, ale sed v protisměru není úplný.
Otočný concord je tuším neo.

mpavlinka
17. kvě 2011

@kacka.l ona se tam vejde, ale jak je zhejčkaná z pega 😀 tak se jí asi nelíbilo že má tu boudu tolik nad sebou. Jinak ten kočár je fakt nádhernej.

kacka.l
17. kvě 2011

Jojo, Bruník se taky divil, zato má teď super výhled
A co tento, vím že sa dá koupt i kolem 2000,

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39748492&tab=0

kacka.l
17. kvě 2011

Nebo tady zrůdečka, ale na forech dost oblíbený
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43572875&tab=0

A ještě tusím britax vigour 4 taky otočný- všichni ho chtějí, a nějaký ABC viper 4...

mpavlinka
17. kvě 2011

@kacka.l jinak co se týče šířky, nevím proč z toho všichni dělaj takový drama, úzký to fakt není. Samozřejmě nesmíš porovnávat s pegem. Dokonce tam Nikča sedí líp než v pegu, není tak zhroucená 🙂

kacka.l
17. kvě 2011

A tento měla kamrádka byl moc fajn.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35995964&tab=1

valentinuska
17. kvě 2011

@mpavlinka 😀 ty si kočárkovej úchylák 😀

mpavlinka
18. kvě 2011
ivett
23. kvě 2011

čau holky, vy takové maniačky přes kočárky, co říkáte nebo znáte a máte zkušenosti s bugaboo? resp. starší model? jaký je rozdíl mezi frog, gecko a cameleon? cameleon je nejnovší, to vím, ale jaké jsou rozdíly? diskuse o bugaboo je strašně dlouhá, to nemám šanci stíhat dočíst...

mpavlinka
23. kvě 2011

@ivett mně se vůbec nelíbí a nepřijde mi ani praktickej 😒

ivett
23. kvě 2011

tak vzhled je o vkusu každého, chápu, že se hodně lidem nelíbí, to je mi celkem jedno...mě přijde praktický to, že váží hrozně málo a je skladný, jakože mi přijde super jako cestovní kočárek do města, na nákupy a tak...
když jsem zkoukla pár vedií, tak mě to docela nadchlo, ale praktické zkušenosti uživatelek jsou něco jiného no...

valentinuska
23. kvě 2011

@ivett mě přijde divné to, že když dáváš dítě spát, že vlastně nepokládáš zádovou opěrku, ale celý ten kočár a má tím pádem stehýnka nahoru - něco jako v sedačce ...
do města mi přijdou vhodnější golfky, protože s nima projedeš lépe mezi regálama - tohle je prostě designový sporťák ... možná váží málo, ale myslím, že je celkem široký (oproti golfáčům)

mpavlinka
23. kvě 2011

@ivett jojo vkus je každého věc. Myslím to samé o sedačce co píše val, plus je to kočár pro malé lidi, ale třeba jsi malá a vyhovoval by ti.
Příbuzná má Bugaboo golfky a ty jsou kvalitní a moc si je chválí, ale také se mi nelíbí.

gresa
23. kvě 2011

Ahojte, neviete náhodou, či sa hodí na GT3 podložka od Emitexu?

ivett
23. kvě 2011

dík za názory holky, jo s tím ležením sporťáku to je tak jediná věc, nad kterou přemýšlím, ale tak na hlavní ježdění mám gt3, tenhle další kočár je spíš na lítačku a vyřizování po úřadech, doktorech, shopping apod., jako zase si myslím, že tohle dělá spousta kočárků, že je to vlastně skořepina, která se naklápí jak prkno, tak si říkám, že to asi zas tak vadit nemůže ne?
ono je těžký srovnávat něco s gt3, ten je prostě velký, široký, vysoký, všemoženě polohovací apod. a všechny ostatní, co to nemají už nám nejsou dost dobrý 😀

valentinuska
23. kvě 2011

@ivett hele já bych na lítačky po úřadech a shopping volila skladnější a lehčí kočárek 🙂
tam by mi asi to polohování bylo jedno - ale já to dobré polohování teda oceňuji i u golfáčů 🙂
nebo máš možnost mít bugaboo za nějakou dobrou cenu?

ivett
23. kvě 2011

mám no, ale furt nevím...lehčí kočárek už na trhu snad ani není, když pominu golfky, které se mi za a) nelíbí a za b) potřebuju ještě hl. korbu, malá má sotva půl roku...

zuzimia
23. kvě 2011

Baby, ak niekto bude potrebovať - v priebehu mesiaca-dvoch budem predávať Navettu XL model 2010, farba Tropical spolu s taškou v rovnakej farbe odhadom za 80 eur. Oboje si dovolím tvrdiť ako nové.

valentinuska
23. kvě 2011

@ivett hlubokou korbu v půl roce už nepotřebuješ 😉
např. plika (a nejen ty) se dají položit do lehu a kamarádka v nich vozila chlapečka od tří měsíců, protože bylo teplo ...
ale to je jen další postřeh, pokud bugaboo chceš tak jdi do něj 🙂