Kočárek Peg Pérego GT3. Máte zkušenost?

werminka
4. pro 2007

Ahojte holky, máte některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego GT3?? napište prosím 🙂

sajahonzik
6. pro 2007

Ahoj holky...taky uvažujeme o GT3...je to nádherný kočárek, osobně se mi líbí víc než ten od Chicca, Peg Perego to má všechno takové vymakanější, promyšlenější a přijde mi i takový stabilnější (asi je to tím, že je těžší) 🙂...Jinak u toho Chicca Trio S3 se tuším to přední kolo zaaretovává vepředu u kola ☹.... Jinak o kočárku Trio S3 jsem založila diskuzi (https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...), protože jsem o něm nemohla nic najít a s manželem nás nadchla hlavně teď ta akční cena (mají ho u nás za 14.999 Kč), ale jak se tu už řeklo, cena není všechno 😅 😵 Takže stále dál přemýšlíme a tápeme....

sajahonzik
6. pro 2007

Taky jsem se setkala (po IP) s různými a často protichůdnými názory maminek s trio S3 na jízdu na sněhu a v terénu - jedna chválí, jak může a druhá nedoporučuje...☹...my jsme teda vždycky chtěli 4-kolku, tak nás mrzí, že peg perego nedělá nějaký hezky podvozek se 4-mi nafukovacími koly ☹ 🙄

licina
6. pro 2007

Dobrý den ve spolek....
Kočárek GT3 znám velmi dobře. Pracuji v prodejně s kočárkama.
Máme jak Jane, tak Perego a musím říct, že z profesionálního hlediska bych si rozhodně koupila GT3.
Je opravdu vychytanej a po dlouhé době kočárek u kterého někdo hodně přemýšlel.
Jo, v případě vložné tašky se jezdí jako s klasickým hlubokým, tedy tak, ža do kočárku na prcka koukám.
Jen si myslím, že je to nešťastná varianta právě pro období léta...., taška se totiž chová jako fusak, který se z tašky potom dá vytvořit.....
Kdybyste cokoliv potřebovali vědět, ráda Vám odpovím....
Ve srovnání s Jané je to jasný vítěz.....

sajahonzik
6. pro 2007

Ahoj Licino,
jsi si vědoma, že má GT3 nějakou mouchu? A jsou na něj časté reklamace?

kim
6. pro 2007

Ahoj Licino, díky za názor!!!taky jsem naštěstí dospěla k tomuto názoru a GT3 je už doma(teda u babičky zatím 🙂 )Je nějaká závada, která by se u vašich zákazníků často objevovala...jak vím, tak si mamči často stěžují na "hrkání" předního kola, ale je to prý dané tím, že se dá odaretovat a když se s ním jede rychleji, tak to tak hrká a nebo při nájezdu na chodník...

licina
6. pro 2007

Kim:
musím uznat, že nemáme žádný problém s GT3.
Problém jakýchkoliv aretovacích kol je, že když jsou zaaretované, tak mají vždycky nějakou minimální vůli a když je odaretuješ, tak zas někomu vadí, že se točí až moc.
Podle mě je to opravdu bomba kočár.....

licina
6. pro 2007

je pravda, že já ho sice v plánu nemám, ale já jsem profesionálně zdeformovaná a toužím po kočárku od zn. Hartan.....
To byl vždycky můj se a teď, když to bude všechno dobré, si ho konečně budu moci splnit.
A v kolekci na příští rok je opravdu z čeho vybírat.... 🙂 🙂

gaba3
6. pro 2007

Kim: a kde si ho koupila za ty peníze? já teda hledám a takovou cenu i se sedajdou jsem nenašla ☹

kim
6. pro 2007

Lici: díky 😉
Gabo: kupovala jsem sporťák a sedajdu v Praze v dětském ráji, mají i stránky wéwéwé.detskyraj.cz, no a tu korbu z druhé ruky, jak jsem už psala, za 2tis...občas mají některé krámy akce, chce to vychytat, čas ještě máš 😉

kim
6. pro 2007

A taky já mám tu starou kolekci, takže proto je to třeba levnější...ale koukni třeba tady, teď ho mají zrovna v akci s tou vložnou taškou zadara http://www.detskyraj.cz/zbozi/3736-peg-perego-g...
a k tomu sedajda http://www.detskyraj.cz/zbozi/2615-peg-perego-p... a máš to za 17.280,- tak jsi ještě na nižší ceně než jsem to měla já 😉

werminka
autor
7. pro 2007

LICINA: mám jeden dotázek ohledně kočárku GT3 🙂 Jakým způsobem se dá vozit mimčo (při vložené tašce)proti směru jízdy - tedy že je vidět hezky do kočárku??? Ptám se proto, protože jsme se na tento kočárek byli kouknout v obchodě a paní prodavačka nám zarputile tvrdila, že to nelze....(že i při použití vložné tašky je kočárek stále otočen po směru jízdy-tedy že maminka do kočárku nevidí...a prý je to jen na zvyku - což se mi teda nelíbí!!!! A přitom na internetu jsou obrázky, kdy kočárek s vložnou taškou je otočen k mamince.... Jak se tedy ze sporťáku vytvoří ten "hluboký" (s taškou)???? Je snad oddělávací střecha, která se připevní na druhou stranu kočárku??? A ještě dotázek:jakým způsobem je připevněna vložná taška ke konstrukci??? Děkuji moc za odpověď

licina
7. pro 2007

Werminka.
Ano, přesně tak. Na kočárku přestavitelná bouda, takže dítě v tašce vozíš tak, že na něj koukáš.
Výhoda tašky je, že z ní později na další zimu vytvoříš fusak na sporťák.
Nevýhoda je, že se jako fusak chová, tzn. hřeje a tak nevím jestli je to nejlepší volba pokud by jsi tam mimi měla vozit přes léto.
Taška je fixovaná popruhem s karabinou, takže vypadnout Ti rozhodně nemůže.
Co je trošku problém, alespoň pro mě....., když tu boudu otočíš na hlubokou verzi, tak ta se zafixovat nedá (myslím tím ze spod, aby džela třeba na druky).
Ale to všechno by Ti měli být schopni v obchodě ukázat. Napiš mi odkud jsi a já Ti dám kontakt na nějakou dobrou prodejnu.... - pracuji ve firmě, která ty kočárky do republiky vozí a dál je distribuuje....

werminka
autor
7. pro 2007

Ahoj Licino, moc děkuji za profesionální odpověď 🙂 Jsem z okresu Nový Jičín.
No a k té boudičce - ona se jen tak překlopí a nijak tam nedrží??? Může jí tedy silnější vítr třeba překlopit zpátky? nebo jak je tam uchycena? Mám spoustu otázek, co? 🙂 ale nám v obchodě tohle fakt neřekli ☹

licina
7. pro 2007

Werminka.
Překlopit se bouda nemůže. ten polohovací mechanismus je pevnej. Spíš jsem to myslela tak, že ten spodní díl, kterej je v případě sportovní verze přichycen k zádové opěrce 2 druky, se nedá k ničemu připnout.
On tam jen tak volně visí, ale díky tomu, že ten kočárek taška zaplňuje celkem dost, tak ji ta bouda obepíná. ale ten spodek prostě nepřichytíš....
No, jestli jsi trošku zručná, možná by stačilo narazit si 1 druk, aby to nelítalo....
Ale zkuste prodejnu ve Valalškým Meziříčí - DARA. Tam jsou myslím celkem slušně ochotní. To je tak kolem Vás nejblíž....., o kterých vím, že kočárkům opravdu rozumí.
No a nebo si udělejte výlet do Brna do naší prodejny - BABYSTAR a tady k tomu dostanete opravdu dobrej výklad s ukázkou a budeš mít možnost se tady s kočárkem po pordejně pořádně projet a vyzkoušet jej.....

werminka
autor
7. pro 2007

Licina:
TAk díky moc za popis 🙂

gaba3
7. pro 2007

ahoj holky 🙂
Kim: moc díky, budu hledat 🙂 jo a volala jsem do Malli, tak v té barvičce mají jen navettu a sporťák v těch dvou klasických barvičkách...Obávám se, že tu navettu z druhé ruky neseženu (když je to nová kolekce) ☹ No uvidíme, my jsme totiž hrozní, nejradši bychom ho už měli doma, furt se rozhodujeme a nic, snad to zítřek spraví 😉 hlavně taky jsem zvědavá na to Chicco S3.....

sajahonzik
7. pro 2007

Ahojky,
mohla bych se ještě zeptat? 😵 V kamenném obchodě nám tvrdili, že korbička se nasazuje na sporťák (jen po odendání střížky), na wéwéwé.dětském.ráji to píšou stejně...ale mě to přijde divný... Jde ta sportovní nástavba úplně odepnout, že jo? 😉 A jak moc složité to je ??? 😵

licina
7. pro 2007

Sajahonzik.
Samozřejmě, že sporťák dáš celý pryč. Potah odepneš a zádovou opěrku odděláš.
Na podvozku pak můžeš vozit i autosedačku, ale vždy jen značku Peg Perego.

sajahonzik
7. pro 2007

A je to odepnutí snadné? Paní v obchodě s tím docela zápasila a pak řekla, že to nejde ☹...

licina
7. pro 2007

Je to snadné. akorát musíš vědět, kde zmáčknot. Paní to asi evidentně nevěděla....

kim
7. pro 2007

Sajahonzík: ano sporťák jde úplně "zrušit" nám to trvalo na poprvé asi hodinu a půl 😀 😀 😀 jsme si mysleli, že to zvládneme bez návodu a ono to zase tak jednoché nebylo 😎 😎 Takže kdyžtak vše s návodem, pak už to šlo ráz na ráz 😀 😀 😀 Jak píše Licicna, když víš, tak je to pak brnkačka, ale jinak to mají Italíci fakt vychytané a dalo nám to zabrat 😀 😀 😀 a že je manžel technický typ 😀 😀

sajahonzik
7. pro 2007

😀 😀 😀 no hlavně, že to jde....občas si teda pěkně ti prodávající vymýšlí, např. když to porovnám s technic. informacemi z netu...☹

pidula
7. pro 2007

Ahoj holky,my jezdíme s GT3 a jsem s ním moc spokojená.Kupovali mi ho naši a i oni nelitují těch peněz.Já mám s korbičkou.Musím se přidat ke Kim,když jsem "oddělávali" sporťák,bez návodu bysme to dokupy nedali.V létě mi vyhovovalo,že si korbičku mužu i otočit.Moc jsem teda nevyužila to oddělávání na bodičce,to my přišlo,že tam má Ondrášek spíš průvan,ale to je u každýho kočáru... A když jsem třeba dobíhala tramvaj,tak s odaretovaným kolečkem to fakt nedoporučuju,to je peklo 😅 .Ono to stačilo i na bruslích,když jsme jeli s kočárem.No ale jen chci říct,jestli chcete k tomu i tašku,tak to si rozmyslete,mě se po měsíci vytrhala na stranách,jak je zavěšená.A v krámě mi neuznali reklamaci.Prý jsem ji zatěžovala!! Plínama a náhradním oblečením.Ale jinak jsem fakt ráda,že ho máme,je jedinečný.Doporučuji 😉

werminka
autor
7. pro 2007

Holky, (Licino 🙂 a jaká vložná taška se do GT3 používá? Pidula: jaký typ vložné tašky jsi měla, že se ti "vytrhla".....? Jsou univerzální tašky nebo nějaká speciální do tohoto kočárku?
LICINA: která ta taška se chová jako fusák??? (jak jsi psala)
díky

pidula
7. pro 2007

werminka,já mám korbičku,tašku jsem myslela na plíny ke kočáru.

kim
7. pro 2007

Děvčata, taky mi říkal ten pán od kterého jsme kupovali korbu, že origoš taška na madlo je na prd, přesně, jak píše Pidula...a doporučil mi tuto, že je dobrá a mnohem levnější...no ale zkušenosti napíšu až za pár měsíců 😎
http://www.detskyraj.cz/zbozi/2956-dr-taska-na-...

climb10
5. kvě 2012

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli se nějak od sebe liší kolekce od roku 2009, do nejnovejsi 2011..... jestli jsou treba uzsi, inovace, nebo jsou proste jen nove barvy..... diky 🙂

koira
13. bře 2013

ahoj holky nebudete nahodou někdo prodávat tento kočárek? díky za info 😉

kamusek
23. dub 2013

@koira ahojky. Chtěla bych se zeptat, zda ještě máte zájem o tento kočárek? Uvažuji o prodeji....písněte když tak do zprávy...díky 🙂

zelvatko
5. srp 2013

PROsííííím, nemáte někdo kočár v nějaké mizerném stavu na náhradní díly???? Potřebuju to madlo na sporťák, ten koženkový potah na to mám, ale madlo ne a ne najít.. a za nové se mi skoro 900Kč dávat nechce..