Kočárek Peg Pérego GT3. Máte zkušenost?

werminka
4. pro 2007

Ahojte holky, máte některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego GT3?? napište prosím 🙂

gaba3
5. pro 2007

Ahoj werminka, taky je to náš favorit? 🙂 Já s ním teda zkušenosti nemám, ale má ho kamarádka a je s ním moc spokojená, obdivovala jsem velký košík na nákup, to většina trojkolek nemá...korbička není nejmenší, ale taky není největší, ale jak tak koukám, tak korbu obě využijeme jaro-léto-podzim, takže obavy, zda se fusak vejde, nás nemusí trápit. Kamarádka má právě prcka od července a jezdí s fusakem a tím pádem tam moc místa není, ale to je prej u všech nových moderních korbiček.... A jaká se ti líbí barvička a z jaké kolekce? 😉

kim
5. pro 2007

Ahoj tak my ho máme, ale zatím jsme nevyjeli 😀 už se na to moc těším!!!!
Ale pročetla jsem si spoustu diskusí a hodnocení(rozhodovali jsme se ještě mezi Jané) a jasně to Peg vyhrál!!Já mám ten zelený, byla to sice fuška sehnat, najednou utli výrobu a na skladech měli jen sporťák a pár autosedaček, takže mám korbu z druhé ruky...ta nová kolekce(barvy) nic moc...pročtěte si tuto diskusi, určitě vám pomůže pro kladné rozhodnutí pro tento kočík 😎 http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

gaba3
5. pro 2007

Ahoj Kim, super kouknu - díky 😉 taky se rozhoduju mezi peregem, jané a ještě chicco S3.... jen je perego nejdražší ☹

kim
5. pro 2007

Gabo, jj Chicco by nakonec u mě vyhrál, kdybych ten zelený nesehnala, do Jané bych nakonec nešla, taky je tam o něm diskuse, teda spíš porovnání s Pegem a za ty prachy Jané nic moc 🤐 🤐

kim
5. pro 2007

Gabo, jsem jukla do alba a koukám, že tam máš pěkný modrý!!!Ty jsi ho viděla prodávat???Není to zase jen fotka na netu???Občas se to stává, že dají nějakou barvu na net, ale vůbec jí nevyrábějí!!A tuhle modrou jsem fakt neviděla!!!

gaba3
5. pro 2007

Kim, jané mi taky přijde předražené a prej má rukojeť hrozně nízko (manžel má přes 180cm), ještě jsem ho neviděla na vlastní oči, ale v sobotu to hned napravíme 😉
a hezká barvička vid? to je nový model, našla jsem tady: http://www.malli.cz/
jen ta cena no, i s autosedačkou vyjde nejvíc ☹ To chicco vyjde finančně mnohem lépe, ale bojím se těch “plastových nenafukovacích“ koleček, protože jsem z Vysočiny a tady bývá zima plná sněhu...

werminka
autor
5. pro 2007

Ahoj Gaba3, 🙂 já se do tohoto kočárku taky zamilovala 🙂 z nové kolekce (tj.2008) se mi líbí ten hnědý (moka)- pak je tam akorát červený - více barev nemají - to je trochu škoda, ale jak říkám - ten moka se mi líbí.
No, já právě uvažuji ne nad korbičkou, ale pouze nad vložnou taškou, víš? právě proto, že budu mít mimčo na začátku března, tak celé jaro, léto, podzim mimčo bude v té tašce a na zimu už stejně půjde do sporťáku.
Já právě potřebuji zjistit jednu věc - zda lze s tou vložnou taškou (připevňuje se přímo na sportovní verzi) jezdit proti směru jízdy - prostě ať na mimčo (dokud bude malé) vidím...... vím, že s korbičkou to lze, ale ta se tam nasazuje místo sportovní verze, tak to je v pohodě. Ale s tou vložnou taškou nevím nevím - myslíš, že kámoška by to mohla vědět???díky

kim
5. pro 2007

Gabo, ale jak říkám, někdy vyfiknou na net barvu, která se vůbec nedělá, jako když jsem byla na začátku těhu a našla jsem nádhernou růžovou(no to jsem ještě netušila, že to bude kluk 😝 ) a taky se nevyráběla!!!!!Ve staré kolekci byla červená, ta má zelená a tmavě modrá a v nové, jak píše Werminka je pouze moka a červená!!!!

Werminko: jj taky bych šla do té tašky, kdybych měla mimi později, myslím, že už taková zima nebude(jestli vůbec bude)takže to je v poho a ušetří se dost a nebo taky z druhé ruky tu korbu, já jí mám za 2tis!!!!

gaba3
5. pro 2007

no ale tuhle asi normálně prodávají, je u toho i cena, tak to si teeeeeda zjistím 😉 Jo a jak píšeš tu růžovou, tak tu má právě kamarádka a sehnala taky jen na Malli(rodila začátkem července). Nikde na netu jsem je taky nenašla(jak píšeš moka a červená), jen v Malli v Praze, tak uvidíme...
A werminko: nevím, jestli bude vědět, protože má korbičku, tu tašku nechtěli..
A holky, jak to vypadá s tou taškou? Není ta korba hezčí? ale taky asi dražší co?

kim
5. pro 2007

Gabo, tak to je super!!!!Tak to je asi Mally nějaký expert na to!!!To bych Ti přála, abyste to sehnali, protože je to fakt krásná barva!!!No ještě mě napadá, že ty korby lze kombinovat i z jiného typu Pega, takže třeba jsou ty korby z Plika, tam je víc barev na výběr!!!No ta taška nic moc 😠 😠 ale je levnější o dost, snad stojí 1800,- a nová korba 5000,-

werminka
autor
5. pro 2007

Kim: no, my jsme právě hledali od začátku kočárek, kde se dá použít ta vložná taška. Všichni mi totiž říkají, že korbička je fakt jenom na chvíli - tak do půl roku dítěte...a tak mi přijde zbytečné kupovat korbičku, když jí v pohodě nahradí taška. Má vystužené dno, takže by snad neměl být problém se zádičkama.Co vy na to? No a co se týká starší korbičky - je to také řešení - za 2.tis. je to super koupě 🙂 Koukám, že Ty už to máš za pár (že miminko už bude brzy na světě) tak hodně štěstíčka a hoooodně najetých kilometrů s oblíbeným PP GT3 🙂

kim
5. pro 2007

Wermi, souhlasím!!!Korba je fakt tak do půl roka!!A za ty prachy je to síla!!!Ta taška je na záda určo v pohodě, jinak by to neprodávali!!Ale korba je prostě hezčí 😅 a když to seženete jako já z druhé ruky, tak to bude asi nej!!Ta korba je naprosto netknutá, fusak jsem vyprala, korbu vypláchla...tak není problém, jde to dobře rozebrat!!!
jj už za pár, doufám, že nenapdne sníh a bude takhle jako teď, chci vyjet co nejdřív 😎 jezdí jich strašně málo, tak se chci chlubit 😀 😀 😉 Díky za přání, já Tobě přeju ať to uteče a jste oba v pořádku!!! 😉

gaba3
5. pro 2007

Kim, uvidíme, mají tam napsáno omezené množství v této barvě... a korba píšou Navetta Panorama S a sporťák GT3 Naked. Ale mají tam různé barvy, když mrknete, on ten odkaz zůstavá furt stejný 😒 Je to : Peg perego/modulové řady a u nich jsou normálně ceny... a je tam i oranžová barvička 🙂 Ale ten tvůj zelený se mi taky moc líbí i červený, ale na chlapečka červená barvička asi nene..Hele, třeba nakonec koupíme Chicco 😀
A Werminko, já teda nevím, jak to s tou taškou vypadá, nemáte některá odkaz na net? Ale líbí se mi korbička, abych řekla pravdu 😉

werminka
autor
5. pro 2007

Gaba3: posílám odkaz na GT3 s vložnou taškou. Jasně, korbička je hezčí , ale zase tak hrozné to s tou taškou není 🙂 No, uvidíme - kdyby to byla přece jen hrůza ☹, tak bych dokoupila starší korbičku 🙂)))))
Tak koukni na ten odkaz - snad ti to půjde otevřít

http://www.detskyraj.cz/zbozi/3716-peg-perego-g...

werminka
autor
5. pro 2007

Gaba3: jo a koukám že na tom obrázku je taška v jiné barvě než je kočárek - tak to vypadá divně - já bych chtěla ve stejné barvě 🙂 ať se to více ztratí....

gaba3
5. pro 2007

Werminko: no to nevypadá špatně, já čekala, že to bude horší 🙂 Jediný, co by mi asi vadilo je, že chci nosit prcka domů na dospání a korbička se chytne za madlo a je to... tohle je míň pohodlný myslím. Ale ta cena je super teda!!Já na ní hodně dám 😉 furt si říkám, jestli to není zbytečné, dát do kočárku 20tis. a víc... ještě vážně uvažujeme tady o tom chiccu:
http://www.prckove.cz/chicco-trio-s3-top-totaln...
co na něj říkáš? Ale možná, až ho uvidím na vlastní oči, tak změním názor, nevím nevím...

werminka
autor
5. pro 2007

Gabi3, nejde mi odkaz otevřít... ☹
Zkusím si ten Chicco kočárek vyhledat na netu....a napíšu

werminka
autor
5. pro 2007

Gaba3: Tak jsem koukla na ten Chicco - taky nevypadá špatně 😉 Ale neviděla jsem ho naživo, takže těžko můžu porovnávat. PP GT3 jsem si "osahala", takže mě nadchnul.My například koupili autosedačku zvlášť, takže pro nás by tohle trio bylo zbytečné.... no a hlavně - já se prostě chci zbavit té korbičky 🙂 až mimi z ní vyroste, nevím,kde bychom ji skladovali - ta taška se přece jen lépe uschová. A nevím, jaké jsou reference na Chicco - nevím, zda si to nepletu s Takkem.... - ale na jedno z nich jsem neslyšela chválu.... ☹

gaba3
5. pro 2007

jo já už vím proč... zkopíruj si ho a dej přímo do adresy na netu, on není označen jako celý odkaz (to i1250 tam není - nevím proč 😒 )

gaba3
5. pro 2007

nebo tady (doufám,že už se to zobrazí správně):
http://batolata.mimishop.cz/detail.php?zbozi=12...

werminka
autor
5. pro 2007

jo jo - tak tohle jsem si našla. (jak jsem psala před chvíli) - a Gabi, lze na tom Chiccu zaaretovat přední kolo knoflíkem, který je umístěný na madle nebo někde na kočárku? Protože GT3 tohle má - a myslím, že je to veeeeelká výhoda 🙂 nemusíš jít k přednímu kolu, sahat na něj(například když je bláto, prší atp.) - a hezky si ho zaaretuješ jednoduchým otočením knoflíku na straně kočárku! Tohle mi přijde jako výhoda!! Když si představím, že při každé blokoci a odblokaci bych musela obejít kočár k přednímu kolu, ohnout se, (zašpinit se🙂 ..........v tomhle je GT3 určitě pohodlnější... i manžílkovi se to líbí!!! 😵

gaba3
5. pro 2007

tak to s tou recenzí nevím, na chicco jsem nic hrozného zatím neslyšela, to možná bude to takko, to je taková lacinější značka.. a já ho naživo taky ještě neviděla, v sobotu jedeme, tak se už snad rozhodneme 🙂 a to ti nevím, s tím knoflíkem, jestli to má, to budu muset zjistit - díky za radu 😉
a perego s tou taškou má fakt dobrou cenu - to mě mile překvapilo!

werminka
autor
5. pro 2007

Gaba3: tak si to hezky v sobotu prohlídněte.... a dobře vyberte! 😉 Možná ten "knoflík" není tak důležitý - ale mě se to hodně líbí - navíc většina tříkolek tohle nemá - zatím co jsme viděli - tak u každého bylo třeba jít přímo ke kolu a tam s ním potočit (podotýkám, že rukou-takže v tom horším počasí-fuj fuj 😕 ) no a pak se tam teprve někde mačkalo nějaké tlačíko nebo nějaký knoflík ......
Tak to jen takový postřeh - už jsme prošli snad všechny obchody s kočárky ...... tak jsme fakt rádi, že už jsme si konečně vybrali! Tak držím palečky, ať i vy dobře vyberete.... 😅

gaba3
5. pro 2007

Werminko, to je dobrý postřeh, to by se mi taky líbilo a jak píšeš ve špatném počasí to fakt musí být fuj fuj 😉 Jinak moc díky, já se pak ozvu, jak na tom jsme 🙂 jen to chicco se dá pořídit za 14tis. i s autosedačkou, zatímco perego s korbou a autosedačkou je tvrdě přes 20tis. ☹ no uvidíme, kdybychom se rozhodli pro perego, tak autosedačku asi stejně budeme muset koupit levnější, protože oni to mají fakt dost drahý, kor když tam chceš základnu do auta 😒

werminka
autor
5. pro 2007

Gabi3, to je jasan - bohužel člověk musí dnes koukat i na ty penízky .... Je fakt, se vším všudy je Pérego drahé... ale jak říkám - my kupovali autosedačku zvlášť-nejsem si jistá, že bychom jí využili na podvozku kočárku.... takže jsme to vyřešili tak, že jsme koupili autosedačku zvlášť-vybíral manžel podle nějakých technických parametrů a tak..... a taky podle bezpečnosti-tak vyhrála stejně maxi cosi 🙂
Nejlépe by bylo, kdybys mohla vedle sebe porovnat oba kočárky. GT3 i Chicco v jednom obchodě- víš, mít je vedle sebe a hezky porovnávat 🙂 Nám se to nikdy nepoštěstilo-vždycky když jsme vybírali mezi dvěma kočárky, tak každý z nich byl v jiné prodejně - a to se pak těžko porovnává 🙂
TAkže vzhůru na nákupy a dobré pořízení přeji!!! 😀

gaba3
5. pro 2007

Jééé maxi cosi se nám taky moc líbí 🙂Máte tu city nebo tu dražší? a jakou barvičku? 🙂A jedeme do Brna, tak jsem zvědavá, ale nemyslím, že se poštěstí a budou oba v jednom obchodě, ale bylo by to super 😉
a dívala jsem se, že máš, že zatím nevíte pohlaví, to fakt nevíte nebo nechcete vědět? 🙂

kim
5. pro 2007

Holky musíte prolézt net a hledat nejlevnější cenu, nás ten Peg vyšel celkem na 18.800,-!!!Tak to už není od Chicca takový rozdíl 😅 😅 a ještě, když si koupíte jen tu vložnou tašku, koukala jsem že jí mají za 950,- to je dobrá cena...bohužel žádnou diskusi na Chicco jsem vám nenašla, jediné vím, že nemá polohování nožiček, ale nic jinýho ☹ ...ale jinak ta aretace předního kola u Pegu je fakt super 😉

gaba3
5. pro 2007

Kim: a to si pořídila i s autosedačkou?
A to polohování nožiček, nevím, je to blbý a je to hodně potřeba? vy to určitě budete vědět 😉

werminka
autor
5. pro 2007

Gabi3: máme tuším tu city- cca za 3tisíce a máme černou s oranžovou - zdála se nám nejlepší, no..... 🙂 Jo a pohlaví nevíme - nechceme vědět 🙂)))

kim
5. pro 2007

jj ta cena je i se sedajdou a máme tu lepší s tím vnitřkem anatomickým!! 😉