Kočárek Peg Perego Skate model 2010. Je sporťák samostatně?

veronikaprostenika
9. bře 2010

Ahojte, ma tu nekdo zkusenost s timto kocarkem? Byla jsem nadsena z PP skate 2009, ale pak me odradila mala korbicka. Proto ted skacu dva metry do vzduchu 😵 , protoze kolekce 2010 ma rozmery 77x34. Navíc to vypada, že hluboka korba je samostatne a sportovni sedacka take/oproti modelu 2009 kdy se z hl.korbicky udelal sportak. Nejsem si tim uplne jista, ale podle navodu, co jsem si stahla na strankach vyrobce v pdfku, tak to opravdu vypada, ze sportak je samostatne 😵 .

veronikaprostenika
autor
9. bře 2010

jen upravuji popis 😀 , zkusenosti myslim jestli ho nekdo videl nazivo 😀 , je mi jasne, ze kdyz je to novinka, tak mi zkusenosti pri pouzivani nikdo nepopise 😀

janocka
11. kvě 2010

mmacko - Dnes o 16:37
Ahojte, mate niektora skusenosti s novym Skatom? Kamoska ho videla v obchode nazivo, aj jej ho predviedli a ze je to neporovnatelne zlepsenie oproti verzii 2009. Uz ta sa mi pacila, len ma odradila malicka korbicka. Tak velmi uvazujem nad novym skatom pre druhe babo. Mate ho uz niektora vyskusane?
Ze vanicka je ovela vacsia ako ta predtym a aj sportova cast.
Dakujem

power700
17. kvě 2010

Ahoj, máte někdo rozměry korbičky nového Skatu 2010? Máte zkušenosti i se sporťákem? Díky .
Za veškeré odpovědi budu ráda! 🙂

mmacko
17. kvě 2010

No ja som ho dnes videla a vyzera super, ta velka vana aj sportova cast, ale dost sa mi nepacilo, ze sa nedaju vobec polohovat nohy, to je veeeelmi neprakticke. Takze ja ho urcite nechcem. Ale skoda, kolekcia 2009 bola malicka sedacka na sportaku a 2010 sa v tomto velmi zlepsila, ale toto nedomysleli ☹

xvitk101
30. bře 2011

Obnovuji diskuzi...
Podle fotek na netu a videa na youtube se mi moc líbí, jen ho nikde v Pze nemaj naživo. Už je i kolekce 2011. Nemáte někdo? Myslela jsem, že Peg Perégo bude na veletrhu FOR KIDS tento víkend, ale bohužel. Prosím dejte vědět, pokud někdo viděl nebo má. Díky

terkabucz
30. bře 2011

Tak já můžu skate jen doporučit, je faktsuper, vhodný i pro vyšší rodiče, rukojeť jde polohovat nadvakrát, taky se mi líbí možnost výškově nastavit sedačku, košík ač se nezdá uveze fakt hodně, tři plné tesco tašky. 🙂 Je super, že se dá dát i čelem k mamince.

xvitk101
30. bře 2011

@pusiket Díky, já volala do Malli, Malvíka a Dachy, ale nikde ho nemají na krámě. Takže si uděláme výlet do Počernic🙂
@terkabucz Co přední kolečka? A zadní jsou nafukovací, protože na jednom e-shopu jsem četla, že dodávají i s pumpičkou.

pusiket
30. bře 2011

@xvitk101 V Počernicích v Babystaru ho měli.Byl jsem tam před cca měsícem.Vše Vám tam ukáží,předvedou,můžete se po krámě projet... 😀 😉 Já jsem jukala na jiný kočárek,ale tento byl hned vedle

veronikaprostenika
autor
12. dub 2011

@terkabucz a jak je o s předními kolečky? Z těch mám trošku obavu. Mimi čekáme v zimě, tak mám strach, když třeba napadne sníh, tak jak to ta malá kolečka zvládnou 😅

terkabucz
12. dub 2011

Tak ta kolečka jsou podle mě v pohodě, normálně se ve velkém sněhu zaaretují a jede se, určitě lepší než s golfkama. 🙂

barbie.
12. dub 2011

@xvitk101 mam verziu 2008 a bola som s nim max. spokojna. pouzivala som ho od narodenia do 10. mes. potom som presla na golfky a tie pouzivam do dnes.
@veronikaprostenika kolieska snehom presli, lepsie ako golfky

xvitk101
13. dub 2011

@barbie. ráda vidím pozitivní ohlasy 😉 už je objednaný a nakonec jsme se rozhodli pro model 2010, pač ten má ještě nafukovací kolečka.
@pusiket Nakonec jsme byli v Počernicích a kočárek si tam prohlídli. Moc pěkný 🙂

barbie.
13. dub 2011

@xvitk101 😉 prajem vela stastnych kilometrov 😀

xvitk101
13. dub 2011

@barbie. díky

nicollka
27. dub 2011

ahoj holky, moc moc se těším, budu mit po kamarádce tento kočárek, byla moc spokojená, no já ho neviděla tak se těším až si ho ošahám. Bude to teda 2009 myslim, ale co sem videla fotky a videa 🙂
Jediné čeho se bojím, budeme mít zářijátko tak aby tam celou zimu vydrželo i s fusakem, když vím jak dělají kočárky menší a menší

lipetra
9. čer 2011

Ahoj holky jakou mate zkusenost s kocarkem Peg Perego GT3 nebo Peg Perego Skate? Uvazujeme o koupi.

lipetra
13. črc 2011

Holky mate kocarek vcetne autosedacky? A tu zakladnu k tomu base nebo isofix? Premyslim zda zainvestovat do te isofix nebo staci ta base.Diiik za radu.

pwpol
25. črc 2011

Ahoj, jak se jezdí se skatem v zimě ve sněhu či v terénu? Máte někdo zkušenosti??? Díky!!!

@lipetra Pokud máš v autě připínaky na isofix, ber ho = snadná manipulace, pokud ne, base je tvoje...

kapez
11. srp 2011

Ahoj, no ja jsem prvne chtela Bugaboo, ale pak mi padl do oka Peg Perego Skate, ale ted nejak zjistuji, ze nasi male je uz ve 4mesicich tesny, tak nevim, jak se nam tam vmestna na podzim i s fusakem 😒 Ta korbicka je opravdu mala, sice se nepatrne zvetsi s predelanim na sportak, ale to je zatim brzo, dokud nase mala nesedi. Uvazovala jsem i o dalsim kocarku, ale porad vyckavam, tenhle se mi libi moc, ale ta velikost je opravdu problem...