Kočárek Piere Cardin Toledo. Máte ho někdo?

marie2
28. čer 2008

Ahoj čekáme miminko chtěla bych znát váš názor na tento kočárek.Chtěli by jsme ho pro miminko pořídit tak bych ráda věděla jestli už s ním má někdo z vás zkušenosti.Je to kombinovaný kočárek myslím ve 4 barvách vypadá moc pěkně i docela prostornej.Poradíte?Moc děkuji za odpovědi

lvicek
30. čer 2008

Ahoj,dneska jsem se byla dívat na kočárky,rozhodovala jsem se mezi X landrem a espiro atlantic a byla jsem na vážkách.Spíš jsem byla rozhodlá pro espiro,jen mi u něj vadilo,že je šedo modrý,s tou šedou mi přišel dost smutný.Ale zrovna dnes dostali na prodejnu TOLEDO P.C. a hned jsem byla rozhodlá,je skoro stejný jako Espiro,možná má nějaké klady dokonce navíc ale ty barvy mě nadchly,jsou stejné jako u X Landeru.Ale cena je poloviční.Teď jsem někde četla,že se holkám na Toledu zdá malá ta korba než u toho X Landru ,ale opravdu jen o malinko..Jsem pro Toledo rozhodlá,jen ještě váhám,kterou barvu,ale asi půjdu do té tyrkisové.OPravdu mě nadchl i prodavačka mi ho schválila,má všechny tyhle 3 tipy.Když by jsi mi chtěla napsat tak adresu mám strouhalova.monika@seznam.cz.Sice nevím,když ho nemám ještě zajetý,jestli Ti nějak prospěla má odpověď,ale aspoň něco málo.Měj se

ericka1975
6. črc 2009

Ahojky,já tento typ kočárku mám a jsem maximálně spokojená,taky jsem četla,že je vanička menší,mě se ani tam nezdá, vzhledem k tomu,že naše Victorka měla 4,5 kg při narození a 62cm,se do něho v pohodě vejde! 😉 Máme černo-žlutozelenou kombinaci a všichni nám jej chválí,takže hodně štěstí a radosti!

fridininka
26. črc 2009

Ahojky, měla jsem ho na prcka v modré barvě. Korbička se mi malá nezdála. Má skvělé barvy, hlavně se mě i prckovi líbily barevné proužky v korbičce. Jako sporťák jsem ho moc nevyužila. Vadilo mi, že na malého nevidím. Jinak za tu cenu asi dobrý, pokud ti nebude u sporťáku vadit, že na mimíse neuvidíš.