Kočárek Pierre Cardin Toledo. Máte zkušenost?

kjajule
24. únor 2008

Ahojky holky rada bych vás poprosla o zkušenosti s tímto poměrne novým kočárkem zdá se mi moc hezký ale až podezřele levný ... tak by mě zajímalo jestli cena není na úkor kvality..

kjajule
autor
24. únor 2008

Přidávám odkaz na tento kočárek.. http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=...

danahl
7. bře 2008

Ahoj.Kočárek mám jezdím s ním asi měsíc a jsem zatím moooooc spokojená.Je perfektní a krásný.Kdyby jsi se chtěla na něco zeptat písni.Dana 🙂

kjajule
autor
7. bře 2008

ahojky dneska jsem se koukla zase na internetové stránky a mají nejakou inovovanou kolekci...a ta se mi uz tolik nelíbí chtela jsem kočárek v černé a tu ted vubec nemaji muzu se zeptat kde si ho koupila a za kolik?

andy80
7. bře 2008

kjajule, taky jsem původně chtěla tento kočárek, ale neslyšela jsem na něj nic dobrého. Dokonce jsem našla spoustu inzerátů, jak ho maminy prodávají po 14 dnech používání. Proč asi? Hele a není brzo na vybírání kočárku, když jsi 5tt? Já jsem se o kočárek začala zajímat až tak v 24tt, protože to už jsem věděla, že se snad nic nestane.

kjajule
autor
7. bře 2008

já spíš zatím koukám a informuju se abych pak vedela co chci..a hlavne me to bavi a zajímá..tak proto..

danahl
8. bře 2008

kjajule: kupovala jsem ho na www.klokanek-online.cz a mám černý.Stál mě 5990+120 poštovné.Přišel do 2 dnů. 🙂

kjajule
autor
8. bře 2008

Hm tak to je blbý všude už mají jenom tu novou kolekci a tu starou pry co mi psaly nemají ani na skladě a ani nejde objednat...mě se proste ta nová kolekce nelíbí nemužu si pomoct... 😠

danahl
8. bře 2008

Tak potom nejvíce podobný TOLEDU je X-LANDER XA včera jsem se na něj dívala má ho sestřenka,ale je trošku dražší no. 😅 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11319769&tab=1

kjajule
autor
8. bře 2008

jo taky jsem na nej koukala je sice dražší ale zase to není tak hrozný..jeste se mi líbí implast bolder z nové kolekce...tak uvidíme pro co se rozhodneme mela sem vybrano a ted zas nevim no casu jeste dost...

danahl
8. bře 2008

Ten implast bolder je taky hezký.mě se líbí ten s těma kytkama. 😉

kjajule
autor
8. bře 2008

me se líbil s tema kytkama cernej ale drahá polovička pravila že s takouvou nikam nebude jezdit tak 😒 takže sme se shodly na tom cernem s bilyma takovejma klikihakama... 🙂

danahl
9. bře 2008

Ten jsem nikde nenašla,tak dej tady odkaz já se podívám.Ale ten černý s kytkama je super,ale chlapi tomu nerozumí co? 😀

kjajule
autor
9. bře 2008

tak tady je.. http://kocarkov.mimishop.cz/detail.php?zbozi=36... 🙂 no chlapi tomu fakt nerozumej ale s kytkama proste jezdit nebude to nehrozí i kdyby byly ze zlata... 😠

danahl
9. bře 2008

Aha no,tak ten je taky krásný.Já jsem taky dlouho hledala na internetu a nejvíc se mi líbil ten co mám,ale za půl roku bude zase tolik nových kočárků,že se už radši nebudu ani dívat,aby se mi nějaký nezalíbil.Další už by u nás neprošel máme druhý kočárek a už jsem musela poslouchat plno řečí. 😅

kjajule
autor
9. bře 2008

oni chlapy si mysli ze na tom vubec nezalezi kdyz to teda nebude ruzova nebo kyticky... 😠 Ale normálně bych to vyhlasila jako umění dobre si vybrat...je toho tolik a hlavne taky tolik kočárků co je na prt...

danahl
10. bře 2008

Ahojky.No to je pravda.Pro mě bylo důležité,aby se otáčely přední kola a jsem ráda,že mám nafukovací,protože není tak tvrdý,když se s ním jezdí -jezdí prostě sám. 🙂 No a potom jsem chtěla,aby měl dost velký košík na nákupy a taky, aby se dala přehazovat sportovní sedačka,ale to bohužel nejde,ale nevadí stejně ty dětičky se chtějí dívat na svět. 😵Jde to BABYPOINTU V3,ale je tam celkem úzká sportovní sedačka a nedá se klasicky polohovat jen se celá nakloní a to je na prd 😅 Tak potom napiš jaký jste si vybrali.Ahoj Dana 😉

lavazza_lilli
10. črc 2013

@danahl
@danahl ahoj cetla jsem ze mas kocarek pierrecardin toledo chtela jsem se zeptat zda se da na nej nasadit autosedacka a jaka.diky za odpoved Peta

suskinova
7. únor 2015

Dobrý večer prosím máme možnost koupit kočárek Pierre Crdin Toledo chci se zeptat bude se nám tam vejít fusak? 😒