Kočárek Prampol Solam

spavlina
16. led 2013

Ahoj holky,nemáte některá kočárek Prampol solam?Moc se mi líbí a nenašla jsem na něj nikde žádnou recenzi,tak prosím o zkušenosti dobré i špatné.Snad ho někdo máte 🙂 Pavlína

luciik6
4. led 2016

A zajímalo by mě jak se s ním jezdí v zimě? Má menší kola tak zda to není na škodu🙂 dekuju moc

lhdm
4. led 2016

co jsem tak slyšela, tak ty nafukovací mění často všichni, kamarádka mi dala Firkon po 2dětech na chalupu a říkala že měnila co měsíc to nová duše....je to asi individuální a na náhodě......
No ty přední nejsou zas tak malé, jako třeba u golfek, jsou menší zadní ale líbí se mi že nejsou velikostí golfek 🙂

jani_tab
4. led 2016

Jezdi se nam s nim paradne, a to i ted v zime! Kola mi prijdou prave v porovnani s kocarkama kamaradek spis velika a je to super. Jinak jsem za 10 mesicu 2x pichla. Ceny jsou ruzne dle opravny, v jednom servise jsem platila 180 Kc (stovka prace a 80 nova duse). V jinem jen 40 Kc za zalepeni. Takze tak ;)

luciik6
6. led 2016

Aha takže jsou servis jo? Ja myslela že se to musí koupit jen tam kde kocarek;)jinak všichni jste si ho objednali přes NET? Aniž by jste jo viděli? Mají ho jen v jedné prodejně a to je daleko: )zaslali někomu např reálné fotky kočárku? Dekuju moc holky a ještě jeden dotaz premyslim o bílo černé kombinaci asi blby výběr že?

luciik6
6. led 2016
lhdm
6. led 2016

Vůbec jsem ho neviděla taynjsem nic nenašla,net to jistil..... bila se mi taky líbila ale myslím si ze s detckem je to nereálné udrzet:(

dindonka
7. led 2016

Objednavala jsem u bambina. Hodne jsem studovala fotky i web vyrobce. Nikde neni k videni. Objednala jsem lether line a ta bila je kozenka. Modra len. Kola ted v zime ve snehu super. V Praze napadlo dost snehu. Mame u baraku cca 6 cm nemame odhrnuto a projel jsem krasne.

evapater89
7. led 2016

Já dnes objednavam 😉

luciik6
7. led 2016

Evapater89 : a jaký ?a má někdo z vás ten novější styl style ten co jsem dávala výše? Ten podvozek by měl být cca asi u všech stejný ne?děkuju moc všem je to super že už ho konečně někdo má dřív jsem nemohla nikde nic najít;)

luciik6
7. led 2016

A ještě dotaz je odpruzeny?dá se houpat? Nebo ne?děkuji

jani_tab
7. led 2016

@luciik6 jj pichnute kolo vam opravi (vymeni ci zalepi) v kazdem cykloservisu. Je to normalni desitkova duse (predni kola, zadni budou vetsi)

luciik6
7. led 2016

@jani_tab děkuji o🙂

lhdm
7. led 2016

@luciik6 já mám podvozek co Dindonka........je a dá se to nastavit jestli odpružovat více či méně 🙂
Právě, hodně holek se na to vyprdlo, že o něm nikdo nic neví, tak jsem taky hledala a řekla si že aspoň budu mít co normálně nejezdí venku.......až ted se to teda rozjede 🙂

luciik6
7. led 2016

Holky a jak je to s váhou je těžký dohromady má asi 14-15 kg ne?

jani_tab
7. led 2016

@luciik6 Tak nějak, když se ale koukneš a porovnáš, je to jeden z nejlehčích kočárků. Já osobně ho nemám problém chytnout a vynést i do dlouhých schodů. Teda teď už trochu mám, když tam vozím ještě k tomu desetikilové "miminko". Ale u nás v baráku ho i tak normálně chytnu a vynesu asi 15 schodů, akorát si u toho už pofuním :D

luciik6
7. led 2016

@jani_tab děkuji takže nic strašného🙂

luciik6
7. led 2016

A je ve výbavě plastenka a moskitiera tu asi nemají zabudovanou že? A deštník asi dokoupit že? Dekujuu

jani_tab
7. led 2016

@luciik6 To asi podle prodejce? My jsme moskytiéru měli (zatím jsem ji ale nepoužila), pláštěnku ne. Deštník taky ne, ale ani nevím, na co by mi byl 🙂 Dokonce i bez pláštěnky jsme se zatím obešli, nedokupovala jsem. Ta kočárkovina je taková voduodpudivá, a když jsme párkrát zmokli, nebylo to nic strašného i bez pláštěnky.

lhdm
7. led 2016

co jsem tak četla, tak jak u jakého typu

luciik6
7. led 2016

Koukám že ho prodávaji jen ve dvou obchodech ,pokud objednám tak z bambina:-d akurad mi stve ze tam nemaji moc fotek:(ani tasky ke kočárku vyfocené ani sportáky vždy jen v jedné barvě:(

jani_tab
7. led 2016

@luciik6 kouknete na stranky vyrobce. Prampol.pl myslim. Maji tam plno fotek i videa a stranky jdou prepnout i do cestiny.

dindonka
7. led 2016

@luciik6 je odpruzey a houpat se dat, chce to trochu cviku, ale jde

dindonka
7. led 2016

@luciik6 a kupovala na bambino.cz a mela jsem plastenku i moskytieru v tasce na kocaru. Destnik ne. Jinak da se vynest do schodu, ale je tezky. Zkousela jsem to asi 3x a vzdala jsem to. Co je top na kocaru se u hluboke korby ten ksilt. Viz. moje foto. Neni videt a nefouka na mimco

dindonka
7. led 2016

@luciik6 taska nic moc. Jen jedna kapsa. A blbe se nosi na rameni, tedy aspon me.

luciik6
8. led 2016

@dindonka a z jakého obchodu jste objednavala?

dindonka
8. led 2016

@luciik6 bambino.cz pan je moc ochotny.

luciik6
8. led 2016

No mě práve pred pár mesici asi odpovedel on že je plastenka i moskitiera v cene a ted kdyz jsem tam psala dotaz tak mi odpovedela nejaka zenska ze neni 😀 tak jsem z toho jelen😀 ale psala ze je na prodejne a ze tamto mi psal asi pan z eshopu😀

lhdm
8. led 2016

Oni na netu píšou ze nějaký model to má jiné ne..,,,tak paní asi úplně neví, pan z eshopu fakt super 😉

dindonka
8. led 2016

Je to schovane v tasce na kocar, takze to mozna ani nevim. Je to tam oboje. Tohle mi udelala u prvniho ditete jina pani a jiny eshop. Kupovala jsem hluboky kocar od znacky Pure a pani tvrdila ze plastenka neni. A ja ji koupila. Doma kocar rozbalila a v tasce byla plastenka. Takze mi pani tu druhou nechala vratit a vratila penize 🙂

evapater89
8. led 2016

Ja dnes objednala tento http://www.bambino.cz/bambino-cz/eshop/0/3/5/20..... Moc se na něj těším