Kočárek Prampol Solam

spavlina
16. led 2013

Ahoj holky,nemáte některá kočárek Prampol solam?Moc se mi líbí a nenašla jsem na něj nikde žádnou recenzi,tak prosím o zkušenosti dobré i špatné.Snad ho někdo máte 🙂 Pavlína

spavlina
autor
16. led 2013

Nikdo nic?? ☹

adeli79
17. led 2013

hodil by sa mozno link na ten kocik.

spavlina
autor
18. led 2013

Je to tento http://www.kifik.cz/kocarky/kocarky/kocarky-dle... a tento http://www.moje-miminko.cz/kocarky-prampol-sola... akorát je to jiná edice,ale kočárky stejný

anajsi
18. bře 2013

@spavlina Ahojky.....taky po něm pokukuji.Doufám,že se někdo se zkušeností s tímto kočárkem najde. 🙂

spavlina
autor
3. kvě 2013

Ještě sem nikoho nenašla kdo ho má,tak sem do něj taky nešla

vendy1407
30. kvě 2013

Holky taky sháním recenze a je to zvláštní, přijde mi divné, že by ho fakt nikdo neměl ☹ .

kristynakri
17. dub 2014

Ahoj holky. Máme kočárek Prampol Solam http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb... Dá se s ním krásně manipulovat, je lehké ho skládat i nasazovat autosedačku akorát do sporťáku jsme ještě nedorostly, tak odskoušeno nemáme. Jsme s ním moc spokojeni a je i za skvělou cenu.

dindonka
12. dub 2015

@kristynakri
mam dotaz je ve vybave plastenka na hlubokou korbu? Na you tube to vypada ze ji najdeme automaticky v tasce na kocar. Diky

kristynakri
12. dub 2015

Ano, měli jsme v příslušenství plaštěnku na korbu, síťku proti hmyzu a deštník.

dindonka
13. dub 2015

Super diky a mas to pres ten odkaz co si tu uvedla?

and88rea
17. dub 2015

Jezdím s ním už skoro rok a musím řict, že je na pohled fakt moc hezkej i ve skutečnosti, máloterej kočárek co potkávám na ulici se mi líbí alespoň tak jako tenhle 🙂 Je prostornej, asi i pohodlnej, malej v něm tráví spoustu času a je spokojenej. Každopádně teď půjde na reklamaci, protože u sprťáku praskla konstrukce polohování 😒 Navíc už jsme měli 4x prasklý kolo a museli jsme kupovat novou duši, ale co tak poslouchám, tak to se děje skoro u všech kočárků. Je docela těžkej, takže s dítětem ho do MHD ani do schodů rozhodně nedostanete sama, ale na druhou stranu je opravdu stabilní, nezačal vůbec vrzat, má skvělé odpružení, skvělou rukojeť, perfektní polohování zad, nohou i rukojeti... Pokud mi dobře dopadne reklamace která třeba mohla být způsobená výrobní vadou, tak bych ho doporučila určitě na 90%.

dindonka
24. čer 2015

@and88rea
jakou mate barvu kocarku? Mohu poprosit realne foto sportaku a hl.korby? Ja se menohu rozhodnout. Ale libi se mi modro bilej. Manza je ale proti te bile. Tak nejaka inspirace. Dekuji

amoredellaamalia
21. zář 2015

Ahoj holky, já ho můžu jen doporučit. Teď má malá rok a půl a pořád v něm jezdíme. Sportovní verze je parádní, je vysoká a hlavně se mi zdá hodně pohodlná. Jen pokud si některá kupujete tento kočár, tak jen doporučím NE černý...My jsme koupili černo cervený a v létě jak byly pařáky, tak jsem přes stříšku musela házet plenku, strasně to hřálo do kočáru. Kamoška má světloune modrý, a takový problém neměla. Jinak za mne palec nahoru 🙂

jani_tab
6. říj 2015

Ahoj holky,

právě jsem přidala recenzi na emimino, tak přidávám i sem. Sama jsem minulý rok touto dobou recenze sháněla a moc jich nenašla. Kočárek jsme koupili a všem ho můžu doporučit.

Plusy kočárku:
cena
bytelnost - velká kola
lehce se sundávají a přendávají korby
váha - velmi lehký i s 9 kg dítětem jej hravě vynesu sama do schodů
skvěle se s ním manipuluje - i jednou rukou, kola otočná s možností aretace
u hluboké korby možnost přizvednutí - při refluxu nebo pro ježdění na pasení
hluboká korba slouží i jako kolébka
velká hluboká korba - super pro děti, co jsou už větší v zimním období
sportovní korba jde nastavit i úplně do lehu
obě korby jde nasadit oběma směry
super velká taška se zády, takže nic nevypadne ani při pěchování nákupem

Mínusy kočárku:
kočárek je celkově trochu větší
není úplně lehce skládací do auta, aby šel úplně naplocho (což my zas až tak často nepotřebujem, stačí nám i jen tak napůl), musejí se vycvaknout přední kola - není to nijak těžké, ale člověk se u toho sundavání a nasazování může ušpinit
některé plastové části kočárku se sem tam zadrhnou - stalo se nám u brzdičky a u nastavování rukojeti

Celkové shrnutí:
Nejlepší kočárek, v dané cenové relaci bezkonkurenční. Nejprve jsme zvažovali kočárek z druhé ruky, ale nakonec pořídili za tu super cenu tento. Je fakt skvělý, hravě překoná kočárky 2x-3x tak drahé. Navíc krásný design. Opravdu doporučuji.

jani_tab
6. říj 2015

Jo ještě dodám, že máme verzi Leather and Linen. A do sportovní korby teď malý dorůstá, takže úplně stopro v běžném provozu ji ozkoušenou nemám. Jinak jsme pořídili za 1500 k němu i autosedačku vajíčko a super.

lhdm
26. lis 2015

Dobrý den, také mám vyhlídnutý tento kočátek Solam Jeans, a chtěla bych se zeptat. Vyděla jsem na živo třeba kočárek od Chicca a ta korba mi přišla tenoulinká jen látka, je to trošku vypolstrované, jestli mám ještě pořídit nějaký fusak pro prcka nebo mi bude stačit jen nějaké deka. děkuju

jani_tab
26. lis 2015

zdravim, nas maly se rky narodil v breznu a fusak jsme vyuzili. Precejen male miminko jeste nema moc termoregulaci.. zalezi, jak bude. Ja byt vami poridim a pak vyuzijete i na dalsi zimu. Letos jsem fusak vytahla az tento tyden do sportovni korbicky, doted jezdi jen s dekou v hluboke korbe a bylo to ok, ale uz je vetsi, ma 8 mesicu

lhdm
27. lis 2015

@jani_tab děkuji 🙂 takže mám koukat po fusaku který pak využiju i u sportáku, abych ho dala přes ty popruhy ?? 🙂

jani_tab
27. lis 2015

To bude ideální. 🙂 Dneska už má podle mě většina fusaků ty "díry" na popruhy, ale uvidíte. Já mám fusak ještě po mém manželovi, klasického beránka, tak tam jsme museli díry na popruhy prořezat :D Taky to jde.

dindonka
8. pro 2015

Hlasim poznatky, mam verzi leather and line. Pouzivam hlubokou korbu, krasne se vejde fusak od emitex, ocenuji ksilt na boude. Kdyz fouka vystrcim a do kocaru neni vubec videt. Krasne jezdi, ovladani je super. Sportak bude v kurzu az ke konci leta. Jinak jedina moucha co to ma je autosedacka. Aspon moje. Kdyz chci polohovat madlo, tak to jde dost z tuha a celkove ma divny tvar. Syn je v ni divne zapadeny. Uvidime az povyroste. Za me Prampol Solam dobra volba

lhdm
1. led 2016

Tak je doma Solam jeans z www.Bambino.cz ....překvapil jak je pěkný bála jsem se zkreslení z foto...,jen kontrola u tchyni jestli tam je vše, ale mam dotaz co ho máte.... když se sklada není úplně zplacnuty kvůli předním koleckam 😒

jani_tab
1. led 2016

Ahoj, ano, ja jsem to psala i do te sve recenze nahore do minusu. Kolecka predni je treba oddelat, aby byl uplne na placku. My to ale nedelame, vetsinou nam staci ho slozit i jen tak napul..

dindonka
1. led 2016

@jani_tab
My to delame stejne, mame velky auto, tak je to v pohode. Ale mit auto typ Fabia tak se nevejde i se sundanyma kolama.

luciik6
2. led 2016

Děvčata mohla bych se eptat na rozmery kdyz ho složite?Také o něm přemyslim ale nevim zda by se nam do auta vesel😀

lhdm
3. led 2016

Tak to jsem přehlédla s skladanim.,,no u přítele to niva to je Octavia ale já má Fiat punto😄
@luciik6 na těch stránkách co jsem dala je foto s rozmery

luciik6
3. led 2016

Tak pak dejte vědět jak se s ním jezdí, oni asi všechny typy budou cca stejne ne ja premyslim o tom novým typu style 🙂

lhdm
4. led 2016

@luciik6 já ho projela u máma po pokoji, doma ho nemám 🙂, a takto mi přijde fajn, i přítel je spokojený, tak pak dám vědět ;)

kacinda
4. led 2016

Tak ja asi moc nepomuzu, mam pouze sportak prampol zebra, ale myslim, ze se jenom zdokonaluji a za me spokojenost. Vystridala.jsem hodne kocarku, na kazdem mi neco vadilo, ale s prampolem jsem fakt spokojena 🙂

kacinda
4. led 2016

Ale jak uz tu nekdo psal, taky jsme nekolikrat museli menit kola, protoze jsme meli porad pichle a nebyla jsem si vedoma, ze bych jela.po nejakem terenu kde by se to mohlo stat. Ale dali jsme nove duse a je to ok

luciik6
4. led 2016

A ty kola vyjdou na kolik a jsou k dostání?