Kočárek Prampol Zebra - kdo máte doma?

kacenka1111
25. únor 2013

Maminky, prosím o foto tohoto kočárku, hlavně v lehu. Klady a zápory. Hlavně ty fotečky, předem moc děkuji.

duracell79
7. dub 2013

Ahoj, zkus pročíst diskuzi na http://www.emimino.cz/diskuse/sportovni-kocarek.... Když koukneš na fotky na netu, tak tam jde vidět na max leh. Přijde mi to spíše jako takový polo/leh, takže as ne pro malá mimča, ale od toho roku si myslím, že už to tolik nevadí. My budeme kupovat ten novější, Gazelle, tak jsem na něj také zvědavá... Ale na oba slyším samou chválu, krom na košík, ten je prý maličký a u Zebry na ten nánožník na zimu, že nedrží. 😅

terinaf
18. črc 2013

@duracell79 Uvažuji o kočárku Zebra. Jak se s ním jezdí?je opravdu pro prcka pohodlný a hlavně bezpečný? Manžel říká, že levné kočárky určitě vržou, drncají apod... 😖

duracell79
19. črc 2013

@terinaf Ahoja, máme Gazelle přes tři měs. a zatím jsem naprosto spokojená. Trožku vrže to odpružení, ale opravdu trochu na né pořád (přijde mi to normální), len když se s ním houpe a odpružení je super, takže nedrncá 😉 . Oproti X-Landeru, který je údajně i do terénu...HaHa, který je veliký, přitom sezení je v něm menší a méně pohodlné, těžší, přitom jsou váhově skoro nastejno a 2x dražší, je prostě Gazelle skvělý levný sporťák. Nemám výhrad. Jezdíme s ním téměř denně. Zebra má prý problém s kolečky, ale nevím. Jinak jsou Zebra a Gazelle skoro stejné. My zatím, musím zaklepat, bez problémů 🙂 Hezký den 😎

terinaf
19. črc 2013

děkuju za zkušenosti...přečetla jsem hromadu diskusí a opravdu bych šla asi do Gazelle. Líbí se mi ještě Gesslein S4buggy, ale to je jiná cenová kategorie 😒

maximka33
15. črc 2014

holky, nové zkušenosti s tímto kočárkem? mně přijde dost levný, ale zas nafiukovací kola velká mě dostávají.

veuni
2. srp 2014

@maximka33 Gazelle máme už asi 4 měsíce a obrovská spokojenost. Velká kolečka, pěkně houpe, velký košík, stříška, pěkně vypadá... neměnila bych 🙂

maximka33
2. srp 2014

tak ym nakonec pořídili Zebru, protože naživo Gazelle měli jen fialovou a Zebra mi přišla lepší (skryté okýnko ve stříšce, sklápění boudy). je celý zelený, barevně je Gazelle pěknější, ale co už. jezdí moc krásně, jsem nadšená z odpružené jízdy. malý v něm krásně spí.. Jen ješště musím seřídit ty pásy, aby byly napnuté

maximka33
4. srp 2014

holky, jak se odaretovává? nemůžu hýbat s kolečkma a to mě štve, chtěla jsem jet na bruslích a takhle to nejde..

terry1512
4. srp 2014

@maximka33 U těch koleček předních jsou takový capky,tak je musíš zvednout nahoru.

maximka33
4. srp 2014

@terry1512 manžel mi to už ukázal, díky.

holky, v návodu píšou, že košík má nosnost jen 1 kg, je to opravdu tak? přijde mi to jako dost málo..

adrianka1712
4. srp 2014

@maximka33 Košík má určite vetšiu nosnosť, ja som v ňom vozila ťažké nákupy a v pohode. Píšem v minulom čase, pretože dnes mi ho ukradli :'( :'(

maximka33
4. srp 2014

@adrianka1712 jaj tak to mě mrzí.. takových kočárků je málo a špatně se shání.. je to škoda.

zabka83
17. zář 2014

Hezký večer, máte někdo doma novou Zebru 2014 - ty barevné? Jste spokojené, jakou máte barvu. Vím jak vypadá modrý.Děkuji 🙂

tina_7
20. zář 2014

Také uvažuji o koupi Zebry nebo Gazelle - uvažovala jsem o nějakém Joggsteru nebo Peg Perego, ale ty jsou jinde cenově, tyto kočárky mne nadchly cenou i provedením. Z praxe - poměr cena/výkon dobrý? Jste spokojené? Doporučily byste pro cca 1,5roční dítko? Děkuji 🙂

blanca88
5. srp 2015

Holky koupila jsem si ted Zebru (starší) když s kočárkem jedu na chodník nebo přes jakoukoliv díru, tak přední kolečko mi začne lítat, pak se po chvilce uklidní -je to normální že to aretace dělá?