Kočárek pro dvojčata " za sebou ", dáte mi tip?

mirka77h
17. zář 2012

Dobrý den dá mi některá maminka dobrý tip na kočárek pro dvojčata ? Máme EW a spokojeni tedy nejsme , uvítala bych Vaše zkušenosti s kočárkama pro dvojčátka "za sebou". Předem děkuji za názory , zkušenosti 🙂

abecedka
17. zář 2012

baby joger zkuste.

mirka77h
autor
17. zář 2012

@abecedka Ten vypadá moc pěkně děkuju , máte zkušenosti ? 🙂

pajiskazemlyna
17. zář 2012
editah222
17. zář 2012

@mirka77h ja mela baby jogger cit select a maximalni spokojenost.

mirka77h
autor
17. zář 2012

@editah222 Dobrý den moc děkuji za názor , kočárek se mi opravdu líbí , jestli se tedy jěště mohu zeptat co v zimě jak se vám jezdilo ( jsme z vysočiny ) 🙂 A jak třeba fusaky a nánožník jste řešila , vejde se to tam ? 🙂 Předem děkuji za odpověd...

editah222
18. zář 2012

@mirka77h v zimě jezdil kočár dobře, porovnávám s mono kočárem Teutonia 🙂 Je jasné, že kočár s 2 dětma je těžký, jediný problém měla moje ségra (je hubená a síly moc nemá) a to při výjezdu na patník. Na madlo se musela skoro pověsit, aby se předek zvedl 😉 Ale to je asi problém většiny kočárů s korbičkama za sebou.
Nánožník jsem na kočárku neměla, protože tenrát je ještě Byby jogger nevyráběl (jen na hlubokou korbu), ale ted už je prý mají. Fusaka jsem měla Bunker Lodger a maximální spokojenost.
Jediná nevýhoda je, že sportovní sezení není takové to klasické s polohováním zad, ale taková kolíbka. Ním to až tak moc nevadilo, pro děti od cca 7m nebo dřív pokud sedí, to problém není.
Super je velký koš a taky velká stříška, na sporták jsem nepotřebovala sluneční stříšku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sdeMgSm-xe0


https://www.youtube.com/watch?v=LoUq_sZKi-U
dana3262
18. zář 2012

@mirka77h s čím nejste spokojeni s ew? My Ho mame pro sourozence uz rok a téměř vrnim blahem. Samozřejmě neco by se naslo, co je to konkrétně u vas? Pravděpodobně bude na prvním místě šířka, ze? Nevejde se nikam..

mirka77h
autor
18. zář 2012

@dana3262 Dobrý den Dano no copak šířka s tím se nějak muselo počítat když máme dvojčátka , ale....neříkám že by se s ním špatně jezdilo to ne ale kámen urazu mi teda přijde polohování z lehu do sedu a opačně no katastrofa, co se týče nákupního košíku ani nemluvím nic se tam nevejde a když už něco tak abych tam leza po čtyrech 🙂 aktovku do školy ( máme jěště desetiletého syna ) tam dát nemožné ! Nenarvu tam ani pláštěnku a to jěště není zima , nánožník asi budu nosit na zádech 🙂 a našla bych toho určitě víc , no prostě jsme si s tímto kočárkem nějak nesedly 🙂 a hlavně mi teda přijde předražený ! Mějte se Hezky Mirka

mirka77h
autor
18. zář 2012

@editah222 Děkuji za info , příjde mi opravdu super určitě pojedeme kouknout do obchodu 🙂

dana3262
18. zář 2012

@mirka77h tedy jak to tak čtu.. máte polohovani na zipy? Je to trochu kostrbate, ale zase na váhu lehké, košík mi přijde ohromné prostorny. Pláštěnku mam v tašce, usite přímo na tuto pláštěnky a pripnula jsem ji na stříbrnou plosinku na nohy, tim má starší syn nohy trochu zvednute. Mam na rukojeti 3 karabiny a na to vesim vsechno. Proč vam píší je, ze mam jeste phil&teds a s tim skoro nejezdím. Mam tam par vychytavek, mohla bych vam poslat fotky. Te pláštěnky, clony, karabin.. je šílené těžký a nikam se s ním nevejdu, ale děti v něm mají skutečně pohodli a mohu s sebou brát spoustu krámu.