Kočárek pro dvojčátka. Máte zkušenost?

maru28
16. únor 2010

Ahojte,
chtěla bych se zeptat jakou máte zkušenost s kočárkem pro dvojčátka. Jaký typ byste mohli doporučit a nevíte o někom, kdo by prodával kočárek. Nejlépe Zlínský nebo Jihomoravský kraj. Dík. Moc za radu. M.

crca
16. únor 2010

Maru ono záleží jaké máš priority,já mám třeba Bambino Lux Duo,je to 4kombinace,nafukovací kola,ale zrovna dnes mě přišli golfky Chipolino 😀 Na jaro už budeme stejně jezdit v nich,ale ten velký kočár ještě nechám na jednu zimu,abych s nima mohla ještě ven,s těma malýma kolečkama od golfáče to ve sněhu moc nepůjde 😉

dagin
16. únor 2010

Ahojky! Tak já hlasuji všemi 10-ti pro Bumbleride Indie Twin. Užasně lehký, ovladatelný jednou rukou, lehce skladný, vhodný do terénu, děti v něm mají hodně místa, ... Měli jsme pro naše slečny 4 kočárky - Deltim duo, Zekiwu jogger double a golfky od Chicca a bumbrlík vede na plné čáře.
Škoda, minulý týden jsme ho prodali, s kočárek už nejezdíme. Ale pořizovací cena nového je celkem únosná a teď se určitě už prodávají i jeté s nižší cenou. Kdyžtak mrkni na www.dvojcata.cz, v diskusi je i sekce vztahující se ke zkušenostem s kočárky. Tak ať dobře vyberete. Dáša.

tetes1
17. únor 2010

Velice doporučuji Patron Bohemia se i s adaptérem na autosedačky,což je s dvojkama moc velký pomocník. Mají aretovací kolečka,takže lehce ovladatelný a opravud se s ním lehce vytočíš i v úzkých prostorech. Dětem je 7 měsíců a jsou nabalený v kombinézách a mají tam teplý fusak a stále se tam v pohodě vejdou.

orchidie
7. srp 2011

omlouvam se, ze sem lezu, ale kdyby nekdo treba shanel golfky pro dvojky:
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/0ft7/si...