Kočárek pro jízdu po schodech. Který by to zvládnul?

lajla
24. říj 2011

holky moc prosim o radu...mam 14mesicni dite, ktere nechodi, jsem ve tretim mesici...bydlime ve tretim patre bez vytahu...kazdy den malou snasim nahoru a dolu i velkou tasku, je to hodne narocne , ma 12kg☹ prosim nemate nekdo radu jak toto vyresit nebo nevite o kocarku, ktery by toto zvladnul? kazdodenni jizdu po schodech nahoru a dolu...bohuzel nemuzu moc nosit boli me z toho bricho a ani gyn mi to nedoporucuje...

weri1
24. říj 2011

jejda vy nemáte kočárkárnu, to musí být teda záhul---jinak si myslím ,že kočárky něco vydržej, že to zvládne skoro každej

majatob
24. říj 2011

@lajla ahoj, my jsme bydleli ve ctvrtym bez vytahu kdyz jsem cekala treti a vyresila jsem to tak, ze jsem si koupila lehoucky golfky a snasela a vynasela prostredni v nich...ale jestli mas noseni zakazany, tak nevim jak to vyresit 😅

lajla
autor
24. říj 2011

holky moc dekuji, primo zakazane to nemam..ale dr nedoporucuje...ja uvazovala taky nad nejakymi lehkymi golfkami, ale budu muset mit malou v nich a jezdit s ni po schodech nahoru a dolu..
@weri1 ja to prave parkrat zkousela se zappikem...uz mam rozvrzanou konstukci, zatim drzi..ale kdyz jsem to takle parkrat udelala s buzzem, tak se mi casem rozlomila konstrukce a byla takova vratka...mozna to byla chyba v necem jinem, nevim, ale uz mam strach koupit jakykoliv kocarek a zkouset...
divala jsem se na stokke xplory..ze je pro jizdu po schodech..jen ta cena je trochu takova jina☹
@majatob prosim a muzes mi pisnout ktere? jukla bych...

weri1
24. říj 2011

@lajla no ale ve sněhu s gofkama -kolečkama nevím nevím

deyana
24. říj 2011

@lajla stokke xplory je na jízdu po schodech, to samé bugaboo cameleon (stejný systém - kolečka v jedné lajně a jedeš)

lajla
autor
24. říj 2011

@deyana a prosim mas s jednim z nich zkusenosti?

deyana
25. říj 2011

@lajla mám, osobně mám bugaboo, a spokojenost největší (v bazaru seženeš za pěkné peníze), a kamarádka měla stokke a jelikož bydlíme skoro v horách, tak ve sněhu problém, ale taky jezdila.. Ještě jsem četla že jak se opotřebuje to výškové nastavování sportovní sedačky, tak to občas zlobí a nedrží nahoře a sjíždí to dolů..
Ještě co se týče váhy a ježdění po schodech - opravdu doporučuji bugaboo.. V podstatě ale po schodech můžeš jezdit s jakýmkoliv kočárkem, ale hodně opatrně, nedrncat, sjíždět a vyjíždět schody pomalu. Pokud ale nemáš tahat těžké věci, rozhodovala bych se podle váhy.

lajla
autor
25. říj 2011

@deyana moc dekuji, juknu na ten cameleon..vcera jsem prodala bugaboo bee plus...byl to fajn kocarek, akorat na ty nase tereny tady nic moc..tak ten cameleon asi bude lepsi..ale po pravde ty ceny nic moc☹ koukala jsem na mmb a jeden se tam prodava za 14500 jen sportak, ale nelibi se mi barevne☹ budu hledat dale..ja potrebuju kocarek vicemene na ty schody aby vydrzel, mam jeste zappa, speedyho a buzze..jsem na quinnyho nejak zatizena🙂
a podle Dtestu je dobry na schody chicco multiway, novy do 3000kc, ale na schody staci..pak dam decko do jineho kocarku...
ten stokke se mi moc libi designove, ale po pravde taky si s nim jizdu neumim moc dobre predstavit...a s tim nastavovanim to docela verim, bee plus to ma podobne u nastavovani vysky zad a pry to dela to same..pada dolu:_(

deyana
25. říj 2011

@lajla já měla buzze a speedyho taky.. tak když máš tyhle v záloze, tak multiway fakt stačí, akorát není do sněhu - měli jsme a spokojenost, ale šel pryč, cameleon stačí, lehkej a skladnej, takže jak golfky, a projede všechno, takže jak teréňák 😀 a hluboká vana bezkonkureční, takže já mám konečně po dvou letech doma jen jeden kočárek 😀

lajla
autor
25. říj 2011

@deyana hodne me ten kocarek laka🙂 libi se mi i designove...oproti chiccu ktery se mi nelibi vubec, ale je za par kacek, ale hodne lidi je s nim spokojeno coz jsem si vsimla...
DTest cameleona uplne shodil..taky jsem to docela nechapala, vim, ze je hodne chvaleny,a par lidi jim to tam taky napsalo🙂
vis,..kdybych vedela ze mala bude za pul roku bez kocarku, coz pochybuju, kdyz ted nechodi..tak ybch si koupila cameleona..prece jen tech kocarku uz mit moc nebudu, tak at si uziju🙂 ale vidim to za par mesicu na dvojkocarek... 😝

lajla
autor
25. říj 2011

@deyana a prosim myslis opravdu ze by cameleon zvladl kazdodeni schazeni trech pater nahoru a dolu s ditetem aby se mi nerozsypal? musela bych predem asi s temi velkymi koly ze?

deyana
25. říj 2011

@lajla já si myslím že se rozchodí, přece jen má ještě půl roku 🙂 Schody jedině velkýma kolama a dá se to právě překlopit, aby ty malý kolečka nezavazely, ale to je podle mě celkem zbytečný.. já s ním jezdím po schodech v jednom kuse, ne teda do třetího patra, vždycky jen pár schodů, ale nepřijde mi že by to nezvládal.. zkus se zeptat na diskuzi věnované přímo bugaboo, taky to tu je, tak ti tam holky odpoví 😉

lajla
autor
26. říj 2011

@deyana je to jsem nevedela, ze je tu primo diskuze juknu moc dekuji...jinak mala ma prave uz 14mesicu..tak me to desi 😝 😝 😝 a dvanact kilo...i prvni chodila celkem pozde, a druha je jeste vice pozadu se vsim...

sirael4
26. říj 2011

Máme Roan Marita a denně s ním 2x drncáme schody (tím že houpe tak to tlumí otřesy dítěte). Ten bys použity sehnala poměrně levně.

lajla
autor
26. říj 2011

@sirael4 moc dekuji..podivam se...

sirael4
26. říj 2011

@lajla Ale lehký kočárek to není.

lajla
autor
26. říj 2011

@sirael4 jj uz jsem se na to divala...ta sportovni verze ma 14kilo a pak prodava se to jen jako dvojkombinace:_( to ja bych uz asi nedala..mala je tezka plus ten kocarek..je to uz moc kilo☹

kacka.l
26. říj 2011

Fajn je baby jogger city elite, je super odpružený a poměrně lehký, nebo potom koupit malé třeba buggster air. Lehký, odpružený na gumových kolech.Ale ta cena..

lajla
autor
26. říj 2011

@kacka.l moc dekuji, na vsechno se rada podivam...ja radeji asi koupim neco kvalitniho, co mi opravdu pomuze, nez potom litovat..ceny jsou pomerne vysoke, bude to znamenat par mesicu trochu se uskrovnit, ale pokud to bude pro dobro veci, budu i tak rada...

raubirka
30. pro 2011

Ahoj holky, resim to same.... 3patro bez vtahu.
Premyslim nad nejakou bednou v baraku..... kam bych kocarek davala...
treba dobrej kocarek na vyhopsavani je teutonie, ale tak premslim nad jinyma, jako vyhopsavani kazdy den teda nic moc... tak bych mela strach, ab mi ten kocarek treba nekdy neujel, nebo neco....
@lajla uz jsi to nejak vymyslela?