Kočárek pro maminku vysokou 155 cm. Poraďte

zet83
13. lis 2010

Tak nastal snad první větší problém v životě kuli mému vzrůstu - 155cm. A to: výběr kočárku. Celou dobu jsem měla vytipovaný kočárek Casualplay, ale dneska sem narazila.. madýlko se mi zdát pro mě dost vysoký.. kámen úrazu je ten, že není polohovatelný, ale je jen teleskopické. Tak scháním dál..
prosím poraďte mi: kočárek sportovního tipu , menšího provedení, nejlépe trojkombinaci. Pro přirovnání se mi moc moc líbí zmiňovaný Casualplay S4 černé barvy.. no vlastně klidně jakékoliv 😀
DĚKUJI ZA JAKÝKOLIV TIP ☹

cikilik
13. lis 2010

Doporučuji FIRKON VERANO,je to hodně známý kočárek a je super.Sama mám 156 cm a rukojeť je polohovatelná,takže vhodná i když kočárek tlačí 178 cm vysoký manžel.

zet83
autor
13. lis 2010

@cikilik tak už sem ho okoukla, díky za típek. Vejde se do výtahu v paneláku - jak nové tak staré tipy (zrovna nám je budou předělávat), zkoušela jsi? 🙂

cikilik
13. lis 2010

@zet83 Nebydlím v domě s výtahem,ale vždycky jsem se všude vlezla.Rukojeť jde zvednout a otočit směrem od sebe,takže se za kočárek vlezeš i ty v malém výtahu a pak zase ji zase vrátiíš zpět,aby se ti dobře tlačil kočárek.

suik
13. lis 2010

@zet83 ahoj, já mám ještě o pět cm míň a mám hoco travel light. Rukojeď se dá krásně polohovat do všech možnejch vejšek (takže i manžel kterej je naopak hodně vysokej ho může vozit). Kočárek je obecně hodně nízkej, ale zase do něj dobře vidíš. Pro mě je hodně pohodlnej. Jen manžel vypadá jako když veze kočárek pro panenky 😅 ....myslím, že i hoco master L kterej je víc do terénu je nízkej. Trojkombinace to není, ale spor´ták má a myslím že na něj pasuje autosedačka maxi cosi.

zet83
autor
13. lis 2010

@suik super, ještě s fotečkou.. jdu to okouknout přes net, kde a jak se pohybují 😉

suik
14. lis 2010

@zet83 myslíš cenově? není to taková hrůza...kdyby jsi chtěla další reference, tak se ozvi, nevšimla jsem si, že by ho tu na koníkovi mělo moc lidí.... 😉

naty
16. lis 2010

@zet83 já mám Dorjan Danny sport...mám 160cm a jde to ještě o dost níž...ale je to asi jiný tip než se ti líbí... 😒 ...každopádně trojkombinace vyjde do 10 000,-...