Kočárek pro sourozence, mezi kterými je dva roky odstup

margaretka30
1. lis 2013

Ahoj,
hladám tu odpovede ohladne najlepšieho kočiarika pre surodencov vekový rozdiel dva roky...do zajtra by som mala aspon nájst obchod a niečo vybrat
Potrebujem odnášat pešky dve deti,3 a 1 rok do školky a potrebovala by som kočiarik pre obe,myslela som na croozera ale vraj je strašný na cestách,skáče a drncá...potom som hladala nejaký golfáč sedadlá za sebou,ak viete o nejakom dobrom,prosím napíšte
dík
zufalec Marcela

blahova_andrea
1. lis 2013

já bych tedy pro 3leté dítě už rozhodně nic nekupovala! ve školce na vycházky ho přece taky nikdo nevozí. podle mě by to vyřešil přídavný skate ke kočárku, aby se dalo jet rychleji nebo chvíli odpočinout, když bolí nožičky.

anitram18
1. lis 2013

Určitě jen skate ke kočárku ,-)

alisek
1. lis 2013

Taky bych kočár nekupovala, ročního prcka do sporťáku a 3leťákabud na ten skate neboať jede sám na odrážedle nebo pěšky..,je velkej na vození.(mám 3leté syna a chodí pěšky nebo na odrážedle, ani na kočárku u druhého syna nemám pro něj skate)

gletnulka
1. lis 2013

Já mám děti 2 roky a 2 měsíce a 2 měsíce 3 týdny a rozhodně teda sourozenecký kočár nemáme! Tonda všude dojde pěšky, nebo max na odrážedle. Koupili jsme stupátko ke kočárku (lascale maxi) a ani to vůbec nepoužíváme, budu ho prodávat. Opravdu si myslím, že sourozenecký kočár pro dokonce tříleté dítě je zbytečnost..🙂

veruska007
1. lis 2013

Mám 3 děti po 2letech a sourozenecký kočárek považuji za naprosto zbytečný.

Jinak se mi líbily tandemové golfky : http://deti.bazos.cz/inzerat/27776520/Sourozene....

pejtho
1. lis 2013

Já měla děti po sobě 15 měsíců a sourozenecký kočár pro nás byl zbytečný.
Z bazárku jsem koupila kočárek ABC Design Tandem plus, vyjela s ním 2x a pak ho zase prodala.
Opravdu bych pro 3 leté dítě kočárek už nekupovala. Naší starší jsou teď dva a fous a od těch 15ti měsíců chodí všude sama.
Max. bych koupila třeba stupátko!

medvidek
1. lis 2013

My jsme to vyřešili skatem ke kočárku, dcera je líná chodit. Ale potom jí došlo, jak na ní děti koukají, tak sama uznala že už se vozit nechce a po dvou měsících jsme skate zase prodali a chodí pěšky. Nebo také jezdila ze školky na odrážedle, na kočárek se mi kolo vešlo, takže bych to vyřešila tak.

jemi
1. lis 2013

Kdybych pořizovala, pořídila bych tento http://www.mall.cz/kocarky-dvojcata/babyjogger-... . Nevím jestli má cenu pro 3-leté, ale myslím, že vy určitě víte líp jaké jsou vaše děti. Já budu mít rozdíl 2 roky a tento kočárek jsem pořídila i když hodně lidí mi to chtělo vymluvit. Koupila jsem ho na bazaru a rozhodně se nebojím, že bych ho pak měla problém prodat. Dcerka sice ujde docela dost, ale ráda se vozí a při představě cesty do obchodu....jejím tempem, sbíráním klacíků a posledním kouskem cesty nošením jí na ruce+ kočár + nákup. To fakt raději dám dítka do kočárku a za chvíli je nákup za námi a můžeme třeba na hřiště.

xuxie
1. lis 2013

Skejtík vám stačí... Isto nekupuj dvoják, tiež mám deti dva roky a nemáme.

pehaka
1. lis 2013

3 letý dítě a kočár? už ve dvou by měli chodit o 106.. 😉

nasekuratko
1. lis 2013

my máme děti 2 roky od sebe-mladší má 5 týdnů a starší 25 měsíců a kočár nepotřebujeme. I skejtík byl asi zbytečný.... já bych pro tak velké dítě kočár nekupovala.

andryskam
1. lis 2013

Pro 3-leté dítě kočár určitě ne. Už je dost velké a je to zbytečná investice. Koupila bych "skejt" pro případ, že by ji cestou boleli nožičky 😉

tkanicka
1. lis 2013

Mám děti 23 měsíců od sebe a i ten skejtík jsme využili asi 3x, Dcerka se sice chtěla vozit, ale hrozně jí omezovalo, že nemůže běhat kam chce. Tak od 21 měsíců kočárek neměla a od dvou let se svezla všehovšudy 3x na skejtíku. Člověk holt musí počítat s větší časovou rezervou, protože to pěšky holt jde pomaleji, ale dojde daleko a vůbec si nestěžuje, že by jí bolely nožičky.

atinkaa
1. lis 2013

ahoj , myslim, ze ti kazdy poradi z toho aka je situacia u nich doma, dla vlastnych deti, dla ich moznosti, myslim, ze vychadzaj sama od seba dla vlastnych pocitov....vacsina pise, rozhodne nekupuj...ty pises ze zufalec Marcela a urcite cosi poradit chces...z toho je jasne ze asi odpoved nic neporizuj neni to prave orechove....
teda - kde sa budete vozit cesty do skolky? alebo este niekam?
ma kde stat alebo ho budes skladat?
budes ho vykladat a nakladat do auta...
bude aj na dlhsie vylety alebo na cesty v zahranici?

to si asi musis zodpovedat ty a manzel...

kedze ti tu radi kazdy dla svojho gusta
tak my mame obdobny vekovy rozdiel bambuliek a mame kadeco a vsetko pouzivame - rozne dla prilezitosti

na dlhsie cesty mame 2x nositko, beco
mame do hor od Phil and teds ich Metro nosice
mame surodenecky Phil and teds Explorer a Bianka ma 3,5 roka a v kociariku sa sice standardne nenosi....ale ak bolia nozky z dlhsej cesty tak je to lepsie ako na konika, ci nosit na rukach..detto ako zu mas napisane vyssie cesta do obchodu takto nie je kamienkova vyprava
a plus este mame kocar taky nemecky ktory sa da dat ako nosic za bicykel ale tu v DDR sa s nim korzuje do parku riadne a ak ho chcem len tak odstavit a behat s bambulkami za loptou, mat odrazadla, veci do piesku...deku atd tak berieme von tento tank a tiez sa hodi...takze to zavisi vazne od teba...kazdemu je pochuti nieco ine
ak by to malo byt do skolky na rychlo sadat tak asi golfky pre dvojky z bazariku by mali stacit alebo akykolvek lacny surodenecky 😉
drzim palec nech sa podari najst to prave😉

dana3262
1. lis 2013

Ja mam deti 3,5r a a 2r a používáme phil&teds. Často ani jeden po obědě nespi a kdyz jsou unaveni, tak si tam odpočinout nebo i vyspi.
Ale kupovala jsem Ho kdyz se narodil druhý (rozdíl 18mes), ted uz bych Ho asi nekupovala.

kaculinek1
1. lis 2013

margaretka30
Nám se narodí v lednu sestřička a malému budou 2 a 5 měsíců - v létě (jelikož měl fakt líné, kočárkové období) jsme koupili sourozenecký Esprit http://mimi-vyskov.com/12992-esprit-kocarek-duo... + tašku na mimi na bazárku za pár korun. Teď už ale všude Lukáš všude chodí, nebo jezdí na odstrkovadle.V kočárku už je hodně výjimečně, když chvátám. Na druhou stranu, si pořád nedovedu představit, jak v zimě docházíme na pravidelné kontroly s mimčem, či na delší procházky... Myslím, že i 3-leté dítě je někdy pohodlné posadit do kočárku, zejména, když se chvátá, nebo když už je zima, aby se zahřál ve fusaku. Taky mám trochu obavu aby třeba nežárlil, že mimi se vozí a on nemůže... Navíc, potřebuji 2-3x týdně hlídání od babiček a ty určitě ocení, že nemusí s kočárkem honit dalšího prcka 😉 Nevím, jak to bude, ale rozhodně mám lepší pocit, že budu připravená. Dej na svůj instinkt a schopnosti dítěte.

amabilis
1. lis 2013

Z toho, co tu píšeš, mi vyplývá, že cesty jsou nejspíš horor a děti nespolupracují, případně to máte do školky daleko. Opravdu záleží na všech okolnostech - kde budeš kočárek skladovat, zda se potřebuješ někam vejít, zda plánuješ další dítě a terén. Takhle velké děti něco váží a pokud kočárek sám od sebe bez dětí váží 18 kg, tak už je to hodně. Takže se pak ani nedivím, když někdo takový kočár pořídí a pak ho nepoužívá. Pokud vám nevadí větší investice, pak bych asi uvažovala nad Phil and Teds s přidatným sedatkem, dá se sehnat i bazarovy a jeho výhoda je i tom, že po odendani sedatka máš monokocar. Kočárek má jen 12kg a všude se s ním vejdes - je úzký a krátký, děti jsou jakoby nad sebou a až ho nebudeš potřebovat, zas ho snadno prodáš. Má nafukovací kola a jezdí se s ním dobře i v lese po kořenech, stačí zaaretovat přední otocne kolečko.

holubice.petra
1. lis 2013

Nad kočárkem nepřemýšlím, ale uvažovala jsem nad přídavným sedátkem kdyby jsme jeli třeba na nějaký dlouhý výlet 😎 mrkni na http://www.babiez.cz/detailsklk.aspx?sklk_id=P9...

maudn
1. lis 2013

mám děti 20 měsíců od sebe (narodí se v prosinci) a mám abc design zoom,

klaire22
1. lis 2013

pro tříleté dítko mi přijde kočárek už zbytečný, spíš bych přemýšlela o skejtu ke kočárku. To si myslím, že je tak nejelegantnější řešení 😉

nebivka
1. lis 2013

Ahoj ja mám 3 detičky a medzi mladšími rozdiel necelé 2 roky (dcerka 2 a synček 1mes.) ,.Tiež som riešila súrodenecky kočiarik, kedže so starším (5r) musím chodiť do školky a dcerka mi nechcela chodiť. Volila som britax b-dual. Mimčo mám dole a dcérka sa vozi hore. Ak chce tak krača sama, ak nie tak sa vezie. Ona mi rada pospi aj v kočiku tak som ocenila, že obe sedačku sú polohovatelné a teda nieje problém aby spinkali obaja. Ma výhodu aj v tom, že ho možem použivať ako súrodenecky ale aj mono kočík keď idem iba s jedným dieťatkom(stači iba odobrať pridávne sedatko). Aj keď je plne obsadený uveziem v ňom aj nákup. Sice je ťažší a menej pruží, ale nemožem mať všetko. 🙂 Jednoznačne by som ho nemenila. 🙂

stanpetr
1. lis 2013

ja mam deti ani ne dva roky od sebe, prvni syn, napodruhe dvojcatka, takze bylo vse s kocarkem vyreseno, a osobne me prijde zbytecnej, proto dvoulete ditko neco porizovat, ve trech letech uz me to prijde uplne zbytecnost maximalni! Skejtik me prijde jako idealni reseni....starsi synek hodne jezdil na odrazedle, takze rychle presuny nebyly problem, popr. si to odslapal peso....navic teda muzu rict, ze dvojcatkovej-sourozeneckej pohodlnej lehkej kocar je radna palba, takze i proto....

nadja73
1. lis 2013

ja mela tenhle. https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/c60l/s... vsude jsme se vesly, i ve snehu byl OK.

majatob
2. lis 2013

za mě můžu doporučit tandem Jané Powertwin, je lehký, dobře ovladatelný, všude jsem projela, uvezl i tři děti a odrážedla naráz 🙂 a naopak bych nepořizovala golfky typu PP Aria Twin, s těma jsem jela párkrát a naprosto sedřená se ho zase rychle zbavila a to jsem si myslela jaký to nebude super kup 😝 🙂

lenkalenulka
2. lis 2013

Me mala chodi vsechny prochazky, zoo a vyletky pesky od dvou let, v roce a pul kratsi trasy bez problemu, kocarek pro trilete je zbytecnost, navic je dobre kdyz se projde a unavi, bude lip spinkat🙂

dzejnyy
4. lis 2013

Dovybavila jsem sedátkem Todler seat kočárek Emmaljunga. K hluboké korbě to přimontovat nejde, takže ke sporťáku a dokoupila jsem vkládací tašku Emitex (hodně stejný rozměr jako originál vložná taška Emmaljunga, ale rozdíl v ceně asi 3500,- Kč 🙂 Věkový rozdíl mezi dětmi 21 měsíců (věk 22 měs. a 1 měs.). K sehnání vše spíš na E-bay, v ČR distribuce hodně vázne.