Kočárek pro velké dítě. Poraďte

hellu
22. srp 2009

Ahoj holky, potřebuji poradit s výběrem kočárku pro našeho Vojtu. Je mu sedm týdnů a váží sedm kilo. Máme doma Xlander, ale tam se počítám tak za týden nevleze...natož pak s fusakem v zimě ☹

helulicek
22. srp 2009

Ty jo helu, 7kg? a to mi všichni říkají, ža máme veliký dítě 😔 Před týdnem jsem vážila a měl 6,5kg...My máme Caren gondolu, můžeš se mrknout, je tam celkem velká korbička, prostor tam sice ještě máme, ale nevím, zimu v tom asi neužijeme 😅 to půjdem asi do sportovní verze 😕
Moc jsem ti neporadila co? Na trhu jsou určitě ještě větší korbičky, než máme my. Jsou tu holky v různých diskusích, který tomu fakt rozumí a mají pár kočárků shlídlých, tak ti určitě někdo poradí.....

astrane
22. srp 2009

největší kočárek je myslím trend-line...má lůžko asi 100cm,po vyndání tašky ti zůstane pořád jakoby hluboký kočárek,který je úplně do lehu a je kolem nožiček uzavřený...sporťák z něj uděláš výměnou jednoho dílu a místo toho uzavření naklikneš madlo.Typ Racer má dokonce váhu jen asi 12kg... 🙂
http://www.trend-line.cz/kategorie/racer-plus/

bubosek
22. srp 2009

Máme firkon hluboká korba je obrovská, budeme mit zachvíli půl roku aKubík tam pořád "plave" Určitě v zimě budem ještě v hlubokém i s fusakem.Délka80, šířka35 výška 25 http://www.batolatko.cz/0,18,-FIRKON-VECTOR-3-A...

sklenicka24
22. srp 2009

Ahojky, jůůůůůůůůůů, no tak to je tedy macík

možná je dobrý inglesina, nebo roan marita.... a nebo free line, jsou to super kočárky.http://www.detskyruzek.cz/kocarky/Kombinova...

hellu
autor
22. srp 2009

Moc děkuju za tipy, hned v pondělí s prckem zajedeme do města a odzkoušíme je na vlastní kůži 😉 . Hlavně mě zaujal ten trend-line (tam se snad vleze i s dcerkou 🙂) Dám vědět, jak jsme dopadli......

helulicek
23. srp 2009

hellu, ten freeline se už nevyrábí 😠 Chtěla jsem ho taky, ale od jara už nedělají. Je nějaká nová řada, ale tam jsou ty korbičky menší ☹ 😠

astrane
23. srp 2009

Já má doma trend-line-starší typ a má 98cm...vleze se mi tam 2,5letý dítě úplně v pohodě na délku...kupovala jsem ho asi před půlrokem,když mi vyrostl z deltimu🙂...ty nový mají oproti tomu mýmu spoustu vychytávek....pokud ho nebudeš mít kde vyzkoušet-prodává se třeba někde v Olomouci,můžeš zkusit vzít nějaký bazarový...byl i tady na MK asi za 2000 🙂 Navíc nejsou nijak extra těžký a jsou dobrý do každýho terénu...

hellu
autor
23. srp 2009

Už jsem koukala, že trendliny mají v Olomouci v Prioru, tak je tam otestujeme. Hledala jsem i v bazarech na netu a pár se jich tam najde, takže jestli nám bude, určitě ho pořídíme touto cestou 🙂 .

mama04
23. srp 2009

Mám ho kupovaný v roce 2004 a super odvozil 2 děti. trend-line doporučuji

tereziep
24. srp 2009

hellu surp je inglesina magnum - teda u nás vydržela do cca 10 měs. Malá měla v 10 měs. 80 cm a už se tam nevešla, ale na zimu byl fakt supr. Na jaře jsem to řešila koupí sportovního kočárku. Kočárků s lůžkem 90cm a více je opravdu málo.

ejana
24. srp 2009

Hellu, taky doporučuju Inglesinu magnum. Oba kluky máme obříky a v Inglesině jezdili téměř do roka. Je to nejen prostorný kočárek, ale i lehký, krásně se s ním jezdí a i dobře vypadá. Fakt nám vyhovoval po všech stránkách.

hellu
autor
24. srp 2009

Tak máme za sebou návštěvu Olomouce a musím uznat, že ty trend-liny jsou opravdu velikánský 😵 . Musím si teď ale přeměřit auto (mám jen malýho nissana micru), poněvadž mám obavy, že se mi tam složenej nevleze 😖 . Nebo šoupnu mladou v autosedačce na přední sedadlo, jestli to není nezákonný 🙂 , a sklopím to zadní. Jdu prozkoumat pravidla silničního provozu a přeměřit kufr 😉 .

mama04
24. srp 2009

Jsem lajk, ale myslím že Inglesina Magnum a Trend-line jsou jsi hodně podobní. Jen cena je jinde.
Ale kdybych měla 3 mimi tak bych šla do Inglesiny 😅

hellu
autor
24. srp 2009

Dívala jsem se na stránky výrobce, ta Inglesina má lůžko na délku jen 80 cm (Xlander, co nám je malej má zhruba 75cm). Takže to bychom si moc nepomohli 😒

mama04
24. srp 2009

Dobrá 😀

astrane
24. srp 2009

Mám ford fiestu a do kufru se mi trend-line vejde v pohodě v celku i s kolama,jen mám sundaný opěrky na hlavu,dávám ho kolama k sedačkám,tak aby to vyšlo....micra má ale myslím menší kufr...

tereziep
24. srp 2009

Hellu inglesinu jsem měřila a má cca 85cm. Není to pevná vanička, ale sportovní sedačka, která se uzavírá nánožníkem a tak vznikne jakoby hluboký kočárek. Pokud je zima, tak tam máš ten nánožník a je to supr. Je to ale u většího dítěte řešení fakt tak max. do roka. Pak už musíš koupit jiný. V zimně bych to neřešila, to tam je ten nánožník a dítěti nekoukají nožičky, ale v létě je to děs. No a pokud máš už hluboký tak bych tento kočárek asi nekupovala. Jinak budeš za pár měsíců řešit nový problém s kočárkem.

hellu
autor
11. zář 2009

Všem děkuju ještě jednou za tipy....dnes jsem si domů dovezla Trendline a jsem moc moc spokojená. Je sice z bazaru po dvou dětech a starší model (maxi), ale pro nás jak dělanej 🙂 . Vojťas si v něm bude určitě lebedit dostatečně dlouho. A do auta jsem ho po sundání dvou koleček taky dostala 😵