Kočárek pro velkého kojence, poraďte

27jana
21. led 2013

Zdravím maminky,

potřebovala bych poradit ohledně kočárku pro mého syna, který má už ve svých 5.měsících velikost 74 a nevejde se nám do kočárku na délku - zimní fusak a kombinéza je v tyto dny nutnost. A procházky kvůli tomu do jara až bude sedět ve sporťáku rušit opravdu nechceme 🙂
Nevíte o nějakém typu kočárku pro takhle velkou ratolest?
Děkuji mockrát za typy.
Nyní máme Teutonia - trojkombinace.

Jana

segafredo
21. led 2013

tak ho dejte do sporťáku a je to - 74 v 5. měsících je běžné...

citun
21. led 2013

Já měla Camarelo,byl to prostorný kočárek. 🙂

blahova_andrea
21. led 2013

my měli kočárek taky spíš z těch menších, ale od 5m jsme už jezdili ve sporťáku, malej nechtěl v hluboké být. byl na ležáka, i sportovní korbička byla festovní, zateplená a krytá, tak to nebyl problém. švagrová má myslím inglesina nebo tak nějak a ten je v mých očích přímo obří 😉

lvicek2000
21. led 2013

My jsme taky byli od 5-6 měsíců ve sporťáku, v korbičce nám bylo těsno. Byla úplně dolehu, tak to ničemu nevadilo. Je ale pravda, že to bylo v létě, korbička je přeci jen krytější.

zirafka82
21. led 2013

I my jsme byli v 5ti měsících ve sporťáku....když má pevná polohovatelná záda, je to OK 🙂...

loafeer
21. led 2013

my meli Roan Marita, je to jeden z nejvetsich hlubokych kocarku

zuzi82
21. led 2013

My máme Firkon Verano. První syn v něm vydržel do deseti měsíců, druhý je taky ještě v něm. 😉

dana3262
21. led 2013

My mame patron. Ma lůžko asi 100cm

chroustinka
21. led 2013

ve sportaku prece nemusi jenom sedet, nas syn byl od peti mesicu ze stejnych duvodu ve sportaku od zacatku zari. mel ho na lezeni byl spokojeny. kocarek jsme meli Jané Nomad, verze tusim rok 2009 nebo 2010. v peti mesicich mel 8kilo a 71cm, byl o mesic driv narozeny ale dohnal to rychle.
asi bych pro peti mesicni dite nekupovala druhy vetsi hluboky kocar. to mi prijdou vyhozene penize.

madormi
21. led 2013

polské kočárky mají veliké korby, např kajtex matrix, ten jsemměla já, opravdu krásně prostorná a kočárek stojí pár kaček v podstatě...

iluss
21. led 2013

Já měla Inglesinu Vittoria (klasický velký a hluboký kočárek), dcerka v ní byla 10 měsíců, ty konečné měsíce tam byla i se zimním fusakem a kombinézou. Syna jsem z tohoto kočárku do sporťáku přestěhovala už v půl roce, ale to bylo léto a bylo to spíš z toho důvodu, že chtěl koukat ven.

rychetkami
21. led 2013

Roan MArita...má ho kamarádka a udržela v něm děti cca do 10 měsíců. TAky by mohl být dobrý Easywalker pro jedno mimčo,my máme Easywalker duo dvojčatový na délku je bezva, je je uzší, ale to je tím, že je to kočár pro dvojčata - sporťák budeme dávat teď, náš obřík už pokořil 9 kg a 75 cm🙂

inkana
21. led 2013

Taky jsem měla Firkon Verano a malá se mi do něj vejde i teď na 18měsících. Ale přesouvala jsem ji na 9.měsících spíš z hlediska teplého počasí a jejího vyskakování z hluboké korby. Potřebovala jsem nutně pásy 🙂 kočárek byl levný a i tak ho mám schovaný na další mimčo, které tak za rok plánuji, když se zadaří 🙂

kocicinka
21. led 2013

Právě kvůli tomuto jsem pořizovala Roan marita, jinak máme Jané slalom pro, korbu capazoo, také malá.
Třeba náš sporťák- Brio go, jde do lehu dost málo, takže tam půjde určitě až bude sám spolehlivě sedět.

coxa
21. led 2013

Do sporťáku bych mimino na 5ti měsících opravdu nedávala... 😕
My jsme měli Inglesinu vittorii, veliký - široký i dlouhý kočárek, spokojenost veliká, měla jsem ho pro oba kluky a rozhodně to nebyli žádní drobečci, spíš naopak.

florentina
21. led 2013

Máme Patron Apollon s vložnou taškou. Dcerka seděla až v roce, takže do té doby já ji neposazovala a jezdila v tomto. Když už byla vložná taška malá, jezdila bez ní. lze to také bez problémů. Kočár je těžší, ale stabilní. Má velká kola - super do sněhu. A je to český výrobek a z druhé ruky se dá koupit poměrně levně.

ja.na81
21. led 2013

Tak zrovna ta Teutonka ma sportak az do lehu, takze by prcek mohl lezet ve sportaku. Doporucovala bych pak koupit si ten tzv. "prodluzovaci dil", to je podle me super vychytavka, ze ten sportak neni tak otevreny.

pavcza
21. led 2013

Myslím, že už by mohl jít do sporťáku do lehu, pokud vim, Teutonky jdou krásně rovně, takže bych v tom neviděla problém, náš malý byl ve sporťáku od 6 měs. a úplnou rovinu jsme neměli. Taky bych řekla, že je škoda peněz na tak krátkou dobu kupovat nový hluboký

sendoska
21. led 2013

@27jana tenhle je velký 🙂 budu ho mít taky http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-baby...

nikollita
21. led 2013

mám úplně na chlup stejný problém. syn má 4 měsíce, 70 cm, 8,5kg. kvůli tomu jsem koupila z druhé ruky roan maritu a do jara s ní vydržíme. je super!

cajomilka
21. led 2013

Polský kočárek Jedo Fyn, má jednu z největších korbiček na trhu, používáme ho už rok a za tu cenu mu nelze skoro nic vytknout 😉

zlatelevizeedna
21. led 2013

Sporťák od Teutonie jde přece dát úplně do lehu a prodávají k němu prodlužovací díl, kterým z něj uděláš velkou "hlubokou korbičku"😉.

veruska007
22. led 2013

Teutonia je fakt kratinká. My máme CAM a prcek mi tam vlezl ještě v roce. A potom polské kočárky mají velkou korbičku, měli jsme Bambi ozon a starší tam byl skoro v roce v beránkovém fusaku.

missmasz
24. led 2013

My máme Breaker Active měla ho už sestra pro synovce a ten měl v roce a něco sádru na noze, zrovna byla zima a i když se s tím nevlezl do fusaku, tak obalenej dekama a vším možným to bylo bez problémů. Je to kombinovanej kočár bez nutnosti měnit korbičku. Opravdu mohu jen doporučit.

kader
24. led 2013

Ahojky, my jsme kupovali kočárek od firmy TAKO podobný tomuhle http://www.bebinka.cz/bebinka/eshop/42-1/29-2-K... a jsme naprosto spokojený. Je sice trochu těžší, ale když to manžel srovnával s ostatníma kočárkama, tak ten vnitřek je oproti ostatním delší o 10cm !!! Což mi přijde hodně, jelikož Peťánek byl taky dost veliký. Měl tam místo, hezky se rozvaloval, prostě s místem pohoda! A za krásné peníze! Navíc bylo Dobré, že jsem si tenhle kočár mohla vyzkoušet v jednom bazarku v Brandýse n/L a a pak jsme jsme koupili .
A když jsme pak byli u kamarádky a já Peťulku zkusila dat do jejich kočárku, tak se tam vůbec nevešel. Nevěřila bych, jak 10cm bude znát!
Takže tolik k pidi kočárkům 🙂

jj_jj
30. bře 2013

jak už tu byl jeden typ - tak souhlasím Tako Baby Heaven line. Máme od října, jsem s ním naprosto spokojená a aktuálně také máme 5m/vel 74 a vejde se úplně v pohodě včetně fusaku popř. v mrazech i + deka.
Plánuji vozit korbičku až než se prcek posadí. Má cca 83 cm, nezužuje se. Takže si mylím, že dlouho vydrží. Případně umožňuje i polohování, když máme zařizování a je v tom prcek dlouho a začíná být nerudný, tak zvednu a spokojeně kouká kolem.

terkajesterka
30. bře 2013

já jsem měla obě děti celkem obříky a jezdila jsem s Inglesinou Magnum. Lůžko má hodně dlouhé i široké a se starším synem jsem jezdila do 1,5 roku. Když se sundal nánožník, tak bylo místa opravdu dosta na to, abych tam dala beránkový fusak i s ročním dítětem do lehu. Sice pak fusak čouhal kousek ven, ale to nevadilo, místo nánožníku jsem fusak přikrývala dekou. S mladší jsem jezdila cca do 1 roku, to se mi pak už začal kočárek trochu sypat, jinak bych jezdila i déle.