Kočárek pro vysoké (doporučte)

hronka140
13. led 2018

Ahoj všem maminkám 🙂
S přítelem čekáme miminko červen/červenec a já už se začínám pomalinku koukat po kočárku.
Najde se tu maminka která je vyšší postavy? já mám 180cm a přítel 196cm, takže hledáme kočárek s vyšší rukojetí.
nejlépe troj kombinaci s opravdu hlubokou korbou
Děkuji Všem za případné tipy a přeji hezký den!!

gabculkaa
6. únor 2018

@majovasnazilka díky moc za postřehy 😉

astyna
6. únor 2018

Já kopu za Beby design (Lupo, Comfort, Dotty, to je už jedno), já 175, manžel 196 cm, tchán 202, vozíme všichni 🙂

mě se třeba Roan nelíbí, protože strašně vrže. Jezdí jich tady po sídlišti několik a jsou tedy takový forový...

bambullkaa
25. únor 2018

Peg pérego Book Scout je ideální, pokud by ještě výška rukojeti nestačila, lze dokoupit prodloužení rukojeti. Mám kamarádku, která má Cross a manžel měří 195 cm a vozí kočárek bez prodloužení uplně v pohodě. Staršně mu vyhovuje. Ona má okolo 170cm a taky OK 🙂

tadadom
25. únor 2018

My máme Hartan Topline s, ja menší postavy, manžel vyšší postavy.... a je suprově odpruzený až houpací. Kdybyste měla zájem, budu už na jaře prodavat

laduska1236
19. únor 2019

My jsme taky vysocí a planujem tudore ranger, na fotce nevypada ale na zivo je robustni a vysoky, pak jsem videla jeste vyssi kocarek Noordi

zabbkakvak
20. únor 2019

Dobrý den ,máme kočárek Junama Impulse Chess a je pro vysoké lidi super sama mám 183cm a byla jsem nad míru spokojená.Korba pěkně hluboká a prostorná úplný luxus pro miminko.Dcera už je velká tak máme golfáč kdyby jste chtěla prodáváme ho.Je ve vyborném stavu vyčištěný připraveny pro další miminko .
Více info na https://www.sbazar.cz/zabbkakvak/detail/6562449...