Kočárek Quatro Makalu 4. Máte s ním zkušenost?

nevesta2009
16. led 2009

Ahoj holk,y máte některá zkušenost s tímto kočárkem?
Byla jsem včera juknout v Polsku, chtěla jem DEPEMO V cross travel, ale nikde jsem ho nenašla.Ukazovali mi tento kočárek jako novinku.Zdál se mi celkem fajn,korba se dá dát v protisměru, sporťák velký, úplně do lehu i sedu,korbička má větrání, přední kolečka nafukovací.Cena v Polsku za dvoukombinaci 7 000,- kč. utosedačka by k tomu prej měla být, ale na prodejně ji ještě neměli.Níže posílám odkaz a jinka mám foto v albu.....

naty
3. srp 2009

Zkusím obnovit diskuzi... 🙂 ...nemáte ho, holky, některá doma?? Teď jsem na něj narazila a docela se mi zalíbil...cena je myslím hodně dobrá, jen by to chtělo nějaký ty zkušenosti...takže, pokud někdo máte, sem s nimi, prosím... 😉

aninnka
14. srp 2009

Ahoj holky mam Depemo-V sross-Travel/34 a jsem snim moc spokojena,je moc lehky,takze do auta ho dam i ja ,dobre se ovlada,muzu doporučit,zadny problem jsem snim nemela!!

kvetinka7
11. říj 2009

Ahoj nevesto,koupila sis nakonec ten Quatro makalu?
My jsme ho vcera okukovali u jedne pani v nakupnim centru a libil se nam.. manzel nakonec zasel za pani,kde ho koupila 😝 Ona ale mela jen sportovni verzi Quatro rally.. ten byl super.
Nebo mate ho nektera? Jste s nim spokojena?

saly
17. pro 2009

Ahoj Makalu Quatro mám 😉 jezdím s ním necelý půl rok a jsem max.spokojená!! Vybírala jsem hlavně podle technických paramatrů než podle vzhledu a super.Naprosto jednoduchý systém skládání hlubokého, jednodušší neznám, lehoučký, super manipulace.Velká korba,malý má půl roku a vejde se mi i s fusakem, má teď něco přes 70cm.Chtěla jsem mnohem dražší kočár a pak jsem zkusila tento za 6700 v Polsku a úplně super splnil vše, co jsem od kočárku chtěla.Výhodu vidím i v tom, že se sportovní korba dá otočit na mě,nesnáším,když na malého nevidím..takže teď už občas vezmeme i sporťák a malý může koukat.
Protože to není moc běžný kočárek, tak mi klidně písněte, chcete li něco vědět.
Ahooj 🙂

kvetinka7
18. pro 2009

Ahoj Saly, my ten kocarek nakonec nekoupili.. korba je super dlouha, to mas pravdu,ale uzka.. fusak jsme do ni nenacpali ..a vypolstrovani uvnitr korbicky je ochuzene, matracka tenoucka..na dotek jsme citili tvrde a hrbolate dno.. takze jsme od nej ustoupili..
ale jinak lehky maximalne, skladny, pohodlny, lehky na ovladani,sklopitelne.. atd 🙂

kubinkov
18. pro 2009

16.7 kg to není nejlehčí kočárek. 😒

saly
29. led 2010

ahoj kvetinko, malý má 7 měsíců a 74cm, fusak mám od emitexu a jezdí v hluboké pořád.úzká je podle mého názoru lepší než široká, pže je v n í útulně, což malé mimi vyžadují,nepotřebuje prostor.A k polstru, já to tak nezkoumala, nejsem detailista, dívala jsem se spíš na technické parmetry a skladnost,v létě hrubý polstr nepotřebuješ, bude se ti potit a v zimě má pod sebou fusak..takže jako podstatné v rozhodování bych to nebrala.. 😉 a co jste nakonec koupili? třeba to pomůže v rozhodování jiným holkám?

kubinkov..na teoretické váhy nedej!! běž si je vyzkoušet, je lehčí než mnoho jiných "papírově lehčích"..třeba teď vybírám golfky a je to ro samé, musíš si to potěžkat!

konik88
21. únor 2010

Ahoj, taky nad tímto kočárkem uvažuji. Zatím nejlepší, co jsem našla co se týče velikosti korbyčky, toho, že se dá dát do lehu, vypadá, že je dobře ovladatelný a cena je super. Design vypadá taky docela dobře. Přivítám další zkušenosti maminek, který tento kočárek mají. Zatím jsem našla jen samé pozitivní recenze.

konik88
21. únor 2010

http://www.kocarky.cz/video-macalu.html
jinak, kdo by se chtěl mrknout, tady je prezentační video 🙂

gabik76
22. únor 2010

ahojky,já mám makalu 3,jezdíe uz od dubna min.roku a naprostá spokojenost 🙂

konik88
22. únor 2010

gabiku a můžu se zeptat, do kdy jsi měla malou v hluboké korbičce? Myslíš, že tam dám mimčo v půl roce s fusakem?

gabik76
23. únor 2010

malá se narodila na konci dubna,takže já velikost neřešila,pže jsem počítala s tím,že na zimu už bude ve sportáku...ale myslím,že oproti jiným kočárkům tohoto typu je korba větší...myslím,že se v poho vejdete,ale záleží jak velké mimi bude 😉 já vytáhla sporták brzy pže malá potřebovala mít přehled,tak jsem to střídala 🙂

saly
23. únor 2010

Ahoj konik 🙂
já už jsem tady přispívala..tak jen pozn.malý má tento týden 8 měsíců a 9kg, 75 cm a s fusakem emitex jsme stále v hluboké korbě když je zima, jinka ve sporťáku, pže potřebuje koukat.Zatím nesedí, takže mi u sporťáku vyhovuje poloha do pololehu, ať se mu nebortí páteř.

saly
23. únor 2010

Teď jsem koukala na tu prezentaci cos vkládala ..a teda je tam vidět, že je super skládání a manipulace s korbou, jednodušší jsem nikde neviděla..ale teda co mám výhradu..tak k té tašce..vůbec nedržely cvoky.Když tam dáš něco těžšího, tak se to odepne.Já ji nevozím vůbec, je tam dost velký nákupní koš, tak mám vše v něm, navíc u sporťáku je velká kapsa zezadu, kde mám peněženku, čaj a tak..takže ta taška teda nic moc, ale zase si tam můžeš pořídit nějakou univerzální...

konik88
23. únor 2010

Saly, tak ta taška, to už je fakt jenom detail. U každého kočárku najdeš něco.

gabik76
23. únor 2010

S taškou souhlasím,my s ní taky měli problém 🙂 já ji vlastně taky nepoužívám...a co se týče skládání a vytáhnutí korby jedním čudlíkem+absolutně lehoučké řízení jednou rukou to nás na první pohled přesvědčilo 🙂 každý kdo s kočárkem jel byl nadšený jak jede v podstatě sám 🙂
ještě jsem si vzpoměla,že originál pláštěnka je o ničem,tak jsme dokoupili univerzál 😉

konik88
23. únor 2010

gaibku, kočárek se mi moc líbí, hlavně teda funkčnost. Vzhled taky není špatný a takové věci, to už je fakt jenom detail. Za ty peníze si myslím, že je dobrý. Já mám vybraný ten celočervený. Zatím jsem ho teda ve skutečnosti neviděla, ale pozitivní recenze a prezentační video mě dostatečně přesvěčili. Ale pro jistotu si ho půjdu do obchodu odzkoušet 🙂

gabik76
23. únor 2010

já mám taky červený 😉 ale kokám že ten tvůj je nějak červenější 🙂 ono je fakt nejlepší vyzkoušet živě,já strávila na netu teoriemi skoro celé těhu a nakonec jsme koupili úplně jiný kočárek,než jsem zamýšlela 🙂

konik88
23. únor 2010

gabik, tohle je novinka, ta celá červená 🙂 Já taky pořád hledala, už jsem si říkala, že na to kašlu a vyberu si přímo v obchodě a našla jsem tento. Zatím se mi líbí, tak uvidíme, co ve skutečnosti 😵

saly
26. bře 2010

já hlásím, že jsem byla v Polsku a teď má Makalu novou tašku na rukojeť, takovou pěknou, pořádnou, tak možná už vychytali i problém se cvoky a bude konečně držet🙂)

berdulinka
6. kvě 2010

Krásný den 🙂

můžu se prosím zeptat kdo s kočárkem jezdil v zimě jestli byl nějaký problém s předními kolečky a jak se kočárek choval na kostkách a v terénu? Mám strach že mají jen 18cm ostatní u předních mívají kolem 23cm. Čekám miminko na zimu a tak z toho mám strach a pak bydlíme ve městě a máme to tu samou kostku a mám kočárek liteway a je to s ním katastrofa, ale je fakt ze kolecka ma plastová a užší, ale mám strach abych zase nenaletěla... a taky ještě jestli je kočárek dost odpružený jestli nedrncá a podobně? Moc se mi ten kočárek líbí , ale ty kolečka mě trošku děsí...

hanka29klementova
8. pro 2012

Tak mi makalu mame je super ale vyskytl se namvproblem na hluboke vanicce s tim uchycenim nefunguje nam to na madle a servis nikde blizko nevite kde pobliz k.varu to udelat dekuji 🙂

luk2015
25. dub 2017

@saly
Dobrý den, mám také Quatro makalu 4 a chci se zeptat, pokud máte ke kočárku také slunečník, tak jak ho prosím nasadit?
Děkuji
Volencová

saly
26. dub 2017

@luk2015 kočárek jsem měla před osmi lety.-)) už ani nevím jestli jsme slunečník měli.-))