Kočárek Quinny 3X comfort. Máte zkušenost?

ryangi
2. pro 2007

Ahojky má někdo s tímto kočárkem zkušenosti??? Chceme ho kupovat (hluboká korba, sporťák a sedačku maxi cosi) a tak nás zajímá jak je funkční jestli je spíše do terénu či do města apod. Díky za odpovědi.

womann
2. pro 2007

Ahoj,ja nemam primo 3X comfort,ale quinny speedy sx.Mela jsem ho pro ditko ve sportaku,a byl uplne dokonalej.Zvladali jsme to po meste i treba v lese.Lehky,super ovladatelny,proste v poho.Ted jsme prikoupili korbu a maxi cosi.S Quinnym asi chybu neudelas 🙂

ryangi
autor
3. pro 2007

ahojky womann děkuji za tvůj příspěvek 😉 , snad se ozve ještě někdo 😀

caira
3. pro 2007

ja vubec nevim, ze existuje quinny 3X comfort..my budeme kupovat po novem roce Quinny buzz { hluboka, sportak, maxi cosi} 😅

caira
3. pro 2007

ted jsem to zkousela najit na netu a vubec nic o quinny 3x comfort jsem nikde nenasla..jak to vypada?

ryangi
autor
3. pro 2007

ahojky Cairo tady je úplně přesný název zadej si to na seznamu do vyhledávače Quinny Freestyle 3XL Comfort
😉

ryangi
autor
3. pro 2007

omlouvám se všem za trochu zkrácený název 🙂

caira
3. pro 2007

jj, tak freestyle ten znam taky, okukovali jsme ho s manzou taky na prodejne..je dobrej, ale me se nelibily ty dratky okolo atd, takze u nas to nakonec vyhral buzz, ale quinny je dobra volba 🙂

julca80
28. bře 2008

maminy, neviem ci sa sem este pripajate, ale mozem prispiet k teme. My mame tento kocik a sme absolutne spokojny, a samozrejme aj mala Dominicka 😉 . Tie postranne sietky na streche su uplne v pohode, bo pouzivame v tom sportovom kocary fusak, presne k tomu urceny, no a ten brani prefukovaniu. Tiez s ovladanim nie su absolutne problemy. Takze mozem len a len odporucit. 😀

jjp
28. bře 2008

Ahoj holky,

já mám quinny buzz a jsem s ním moc a moc spokojená. Je lehounký, což je pro mě velice důležité, pro každodenní cestování, jednoduše se nacvakne autosedačka maxi cosi a frčí se.
Co jsem vybírala mezi kočárky, tak tento byl nejlehčí a výborně se mi s ním manipuluje 🙂

monisek
13. dub 2008

Ahoj holky, nemáte někdo další zkušenosti s kočárkem Quinny Freestyle 3XL?
Pořád se nějak nemůžeme s manželem rozhodnout ... moc se nám líbí, jenom v obchodě nás odrazují od něho tím, že je hodně sporťák úzký ... 😕 Jenomže těžko říct, jak velké naše dítě bude, až budeme používat sporťák ...

ivce
13. dub 2008

Ahoj Moni, my tento kočárek máme a úzká sportovní sedačka mi rozhodně nepřipadá. Malá je teda prcek, ale v té sportovní se normálně ztratí, takže si myslím, že i pro větší dítko bude pořád pohodlná a prostorná. My jsme s ní teda max spokojení, Quiny nikdy není špatná volba 😉 🙂