Kočárek Quinny speedi a problém s předním kolom

nikap
6. čer 2008

Ahoj holky, tak sestra má Speediho a má problém. Klape jí přední kolo. Když přejede sebemenší nerovnost, tak ťuká.
Zkoumaly jsme to doma a když kočárek nadzvedneme, tak to přední kolo povyjede cca o 2-3mm, když kořárek postavíme zajede a tudíž při jízdě cvaká.
Máte s tímto zkušenost?
díky

l.myska
6. čer 2008

Ahojky máme Quinny Freestyle a máme stejný problém:o)-ale asi to tak má být.....
a ještě jedna věc kterou proskoumáváme, zdá se nám že malej leží s kopce...

l.myska
6. čer 2008

ale jinak bych v žádným případě neměnila:O)spokojenost:o)

nikap
autor
6. čer 2008

Ono to nejde polohovat úplně do lehu, je to trochu ze šikma.
Mě to neva, jalikož od malej od mala spí ve zvýšené poloze. Ale to přední kolo mě dost mrzí.

l.myska
6. čer 2008

nikap, tak to teda máme něco špatně 😒 u nás to vypadá že leží hlavičkou dolů-teda minimálně ale ju....

nikap
autor
6. čer 2008

Tak to jsme se nepochopily, ale to je teda něco divnýho s tím jsem se nesetkala

l.myska
6. čer 2008

😒 no dědeček se to snažil zkoumat zrovna když malej spal....tak sem mu říkala ať to nechá až ho vyndám a od tý doby na to nebyl čas..:o(ale já jsem mu trošku podložila "matraci" plenkou tak je rovně...ale nejde mi to do hlavy...

nikap
autor
6. čer 2008

Mě taky ne, zkoumala jsem na netu fotky, ale nevypadalo to, že by to bylo ze šikma.
Hlava mi to nebere. Máš hezounkého malého.

nikap
autor
6. čer 2008

Mrni tady na tu fotku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13152742&tab=0
vypadá, že je taky zešikma...

l.myska
6. čer 2008

:o)jo jo malej je super:o)zlatíčko - dík a na fotku jukám:o)-a máš pravdu....
no uvidíme v neděli jedeme mezi experty:o)na kočárky tak uvidíme co nám řeknou:o))
(kamarád má prodejnu....)

makinka.1
7. čer 2008

Ty jo,ted jste mi nasadily brouka do hlavy,kolo sice neklape,ale jdu se podivat,jestli neni z kopce...

nikap
autor
7. čer 2008

I.myska: poptej se i na kolo, budu ráda, když budu vědět na čem jsem

makinka.1: jaký máš typ?

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem Quinny Speedi, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-quinny-speedi/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča