Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

daasik
13. dub 2008

holky, a jak resite slunicko? Matej jeste poradne nesedi, tak ho mam v tom pololehu (nejnizsi mozna poloha ve sportaku) a jak ted zacaly slunecne dny, zda se mi, ze to na nej dost sviti, tak se desim leta 😖

lucenek
13. dub 2008

dassik slunečník....nevím kolik stojí v reálu i s tím uchycovadlem ale je fajn ohebný a dá se kdekoli "zlomit" přehnout tak že si ho jakkoli nastavíš aby prckovi slunko nesvítilo do pusiny....

sylvar
14. dub 2008

plenkou 😀 přicvaklou klipsem s hračkou, zatím, nějak mi připadá, že po nasazení madla už ten slunečník nebudu mít kam přicvaknout 😎

lucenek
14. dub 2008

no syl to mě nenapadlo..a nepůjde ten slunečník picnout na to madlo? 😀

sylvar
14. dub 2008

já nevím, ještě jsem nezkoušela 😀

lucenek
14. dub 2008

zkus já t kvůli tomu vytahovat nescu 😝

sylvar
14. dub 2008

nemám koupenej, vyzkouším někde v obchodě a uvidím...

lucenek
14. dub 2008

aha...tak poreferuj pak...ať mám zase nějaké tipy

janickabez
5. kvě 2008

http://www.kocarky.tv/kocarky/popup.php?cesta=....

Ahojky chtěla jsem s zeptat, zda je tohle (na obrázku) maximální sed...nebo jak to nazvat...mě jde na sporťáku a golfkách záda nastavit téměř kolmo

alcatko.j
5. kvě 2008

jani, bohuzel, nevim samo, jestli je to uplne, ale muzu ti potvrdit, ze uplne kolmo to nejde..je to na hovno, vim..my jsme to vyresili drive polstarkem, kterej jsme vrazili jakoby pod strisku a za to operadlo, tim se to vuce zkolmi a ted mame gofky a to je uplny bajo 😅

sisstin
5. kvě 2008

tak já si ho dneska též objednala..kolekce 2008...debil jsem si objednala i origoš tašku a pláštěnku...takže to vyjde stejně draho, i když je na akci 😔 😅 co už...líbí se mi moc..akorát to polohování zad je teda blbý, když to nejde do lehu úplně 😒

sisstin
7. kvě 2008

tak už mi z jednoho serveru napsali, že tašku nemaj..tak jsem ji vzala jinde...doufám, že nebude stejná odpověd 🙄

lucenek
7. kvě 2008

sis já mám z emitexu černou...univerzálku..teda jestli nemusíš mít origoš tak kukni tam....

sisstin
8. kvě 2008

holky..kdo chcete mít origoš doplnky, tak na www.vlacek.cz je právě akce..všechno tam maj o 2až více stovek levnější než jinde 😉 🙂

iza
8. kvě 2008

janickabez ne není...klidně nafotím..snad máme doma i kabel..
jinak mám už doma tennánožník..tak nafotím
jinak holky nevíte jestli jde na Speedi taky tohle :
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...
nějak se mi nechce do toho slunečníku

sisstin
9. kvě 2008

iza: docela dobrý..pže ten slunečník se mi taky moc nelíbí 😕

sisstin
9. kvě 2008

tak jsem ještě objevila tu univerzal emitex vložku..za 380 na babymaxu 😉

denousek
10. kvě 2008

holky ohle tema je takove docela uz davno zalezene uz pres rok..a tak se vas ptam na nazor tohoo kocarku ted....byla jsem u nas v sam baby a koukala na nejaky quinny sportak ale bylo mi receno ze je to starsi verze...

a ja ani nevim pomalu jakoej je v tech verzich rozdil...bavime se ted vsichni o tomhle kocarku,,

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

chtela bych si ho poridit u te starsi verze bylo polohovai zad velmi jednoduche jak je to tady??je to taky sup sup a je to ??

iza
10. kvě 2008

denousek : tak já mám verzi 2007, tu novou..polohování je tam celkem snadné, zvenčí na zádech je taková šňůrka a kolíček(nebo co to je) a pokud potřebuješ mimi posadit, tak to stáhneš..nedá se to ale dělat jednou rukou...musíš jednou rukou stahovat, druhou držet záda kočárku...no ale pokud dáváš ze sedu do lehu, je to moooc jednoduchý..jen zatáhneš za šňůrku a je to..tak snad jsem to nevysvětlila moc zmateně 😅

denousek
10. kvě 2008

izo oni mi to tam ukazovali je to vazne jedoduche ale jeste se mi libi cortina 😀

lu777
10. kvě 2008

holky, taky mám tenhle kočárek a chtěla jsem se zeptat kdo nemáte origoš nánožník nebo něco do toho sporťáku, co jste si pořídily? a za kolik? mně se ten origoš nánožník zdál šíleně drahej, tak jsme ho nekoupili a teď přemýšlím co k tomu koupit....

díky! 🙂

lucenek
11. kvě 2008

lu77 mám z emitexu na tříkolky univerzál a pasuje skvěle a cena ještě lepší www.emitex.cz

aneriska
11. kvě 2008

Ahojky, Speedi jsem prodala i s origoš nánožníkem - fusakem ke sporťáku. Speedi mi vyhovoval do 4 měsíců holčičky, nemám žádnýho obra, je drobná, ale stejně jí v něm bylo těsno. V červnu jeden na dovolenou do CHorvatska a proto jsem zkoušela sporťák - moje výhrady: nedá se polohovat do lehu, materál - látka uvnitř je dost klouzavá, nedá se přehodit směr - moje malá se zatím ráda směje na mě.. A nejhorší je, že bouda moc nechrání proti slunci, díky různým průhledům... Takže bychom museli vozit deku na korbě. Bouda je špatná i u hlubokého lůžka, ale to se dá zvládnout díky nějaký plence.. Ale jinak ovládání na jedničku, kvalita zpracování také... To je první třída

lu777
11. kvě 2008

Lucenek> díky za info 🙂 mrknu na to

jinak taky se chystám, že nejdřív na ten sporťák mrknu, aby mi nakonec taky fakt vyhovoval.... hluboký mi vyhovuje dost, i když větší by teda být mohl plus bych řekla i trošku hlubší...

ale to ovládání je fakt bomba, dá se řídit jednou rukou a to jedu z chodniku na chodníku, nahoru dolu a u toho třeba telefonuju 🙂

iza
13. kvě 2008

lu no já mám originál fusak a pak jsem si ještě přes MMB(holky sem dávaly odkaz) koupila nánožník(paní je šije a stál cca 350,-).JInak já Jáchymka vozila v hl. korbě do 6měsíců a pak přesedlala na sporťák,ale ne proto, že by se tam nevešel(a to jsem ho měla i ve fusaku), ale proto, že se mu to tam už nelíbilo..a to teda nemám žádnýho drobka 😉
Jinak ten sporťák..no do úplného lehi nejde, ale do skoro lehu..což mě se zdá ok....taky jsem chtěla přehazovací rukojeť(ta je myslím u Buzze...kamarádka ho má a říká, že stejně nepřehazuje rukojeť..že je to komplikovaný..tak nevím)...se stříškou je to u sporťáku fakt podivný...je krátká a mě moc ani nedrží...no vyřeším to tou clonou..dneska pro ní jdu do obchodu tak pak poreferuju jestli na něj vůbec pasuje, jak to vypadá atd

noangel
13. kvě 2008

u buzze se nepřehazuje u sportaku rukojet ale cely to sedatko

sisstin
13. kvě 2008

ten buzz jsem moc nepochopila..přijde mi jak z vesmíru 😝

iza
13. kvě 2008

aháá no já to vlastně taky asi blbě pochopila haha
jinak clona ještě nezakoupena, ale zítra tam fakt už zajedu!!!!

sisstin
14. kvě 2008

dotaz: už mi přišla ta pláštěnka...ale přijde mi, že tam snad není žádnej otvor...není mimino jak v pařníku? 😕 😅

myschka
14. kvě 2008

siss já na ní mám děrování jakoby z boku aby mohlo mimi dýchat čerstvý vzdoušek, to tam máš určitě taky 😉