Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

lucenek
12. kvě 2009

cody co vim xt je nestabilní jako trojkola 4 maminy znám a všechny je prodávaly a bu´d šly do 4 kolky nebo kupovaly jiný 😉

zuzka11
12. kvě 2009

Ahoj holky!

I já jako nezkušená prvotěhule prosím o radu - začala jsem číst všechny vaše zkušenosti, ale jako začátečníkovi mi není dist věcí jasných - Quinny Speedi se da koupit jako sporťák a dopoupit k němu hluboká korbička? takže cena je cca těch 8000 a 4000Kc? Pokud mi to mimco dovoli, rada bych s nim behala nebo jezdila na bruslich, hodi se tenhle typ kocarku na to? Moc vam dekuju, nejak se v tom velkem vyberu nemuzu zorientovat 😠

lucenek
12. kvě 2009

zuzi ano dá i autosedačka pak k tomu jsou adaptéry a na ně së cvakne jak sedačka tak korba
nová korba vyjde kolem 5 tis s příslušenstvím (nánožních, síťka na hmyz a deka) ale kukni po bazárcích a můžeš tak mít jinou korbu a jinou barvu sporťáku....

zuzka11
12. kvě 2009

Moc díky, ja si nebyla jista....a nevis je kompatibilni korbicka co ja vim quinny speedy xs a podvozek - co jak se ti rika quinny speedi?

Opravdu moc diky, a na bazarky kouknu, jsou to pecky...ted jsem si stahla z netu, co je vsechno potreba a jde mi hlava kolem 😀 ty jako uznzkusena mamca urcite vis co je blbost a co ne, ja na to teprve budu muset prijit 😉

kazdopadne strasne moc diky.

lucenek
12. kvě 2009

ano je a na podvozek pasujou i korby z buzze a quinny freestyle xxl 😉 takže si můžeš vybrat jakou barvu chceš

zuzka11
12. kvě 2009

Moc diky, jdu surfovat a vybirat favorita 😀

lucenek
12. kvě 2009

jj já sem za,ilovaná do strawberry 😵 😵 😵
ale mám deep red a tu už nepotřebuju sporťákujem

zuzka11
12. kvě 2009

Vidíš, tak to jsem na netu vůbec nenašla, jen chilli....... Máš moc pěkné albíčka, hned jsem zkoukla🙂))

lucenek
12. kvě 2009

jj chili je tm. červená s červenou deep red je jasně červená a ta strawbery, no to je eňo ňuňo 😀

zuzka11
12. kvě 2009

Sakra, tak tu mi ofiko stránky Guinny ani nenabídly 😠 Ale věřím....jezdilas s tím kočárkem na bruslích nebo ho jinak sportovně využívala?

lucenek
12. kvě 2009

zuzi jezdím na bruslích a když je prudší kopec přibržďuji si ručkou.....počkej ti to sem hodim

lucenek
12. kvě 2009
zuzka11
12. kvě 2009

Moc diky 😉 😀 Taaaak dneska mas splnene Bobriky za dobre skutky 😀 Moc jsi mi pomohla, jeste 1x diky!

codyrose
12. kvě 2009

Lucenek : moc ti děkuji za radu, protože fakt nevím , co teda vybrat 😖 taky Casual S4 se mi líbí,ale to i za použitý jsou dardy... 😕 mě se nejvíc líbí Quinny Speedi Sx oceanic reflection 😝 😀 nebo blue lagon 😉

soanpe
12. kvě 2009

codyrose
máme stejný vkus 😉
blue lagoon máme korbu a oceanic refl.sport.verzi. Sehnala jsem snad poslední kus na netu,který byl nepoužitý 😎 😀
jinak ty letošní barvy 😝 😝 😝

soanpe
12. kvě 2009

casual se mi taky líbil,ale má krátkou opěrku zad 😖 , takže asi v v 9m. by drobečkovi čouhala hlavinka

na speedi nedám dopustit.Je to traktor jak do polí,tak do města 😀 a ta ovladatelnost,nezném jiný kočár,který by šel otáčet doslova jedním prstem

codyrose
13. kvě 2009

Ahojky soanpe 🙂 dnes jsem vyhrála v aukci Speediho blue lagoon sporťák, sice použitý, ale jen pár škrábanečků na konstrukci, tak mám obrovskou radoost 😀 ještě řeším korbičku, to budu vědět večer, jestli mi ji paní nechá zy tu cenu co chci já 😀

a je fakt že ty letošní barvy jsou dost hrozný 😝 🙄 a děkuji za info o Casual, to bych ani nevěděla, že má krátkou opěrku zad, to je cenná informace, takže moc moc děkuji 🙂

soanpe
13. kvě 2009

no tak gratuluju 😉

ten oceanic refl.je celý protkaný tou reflexní nití a na sluníčku mění barvy 😉
Už se těším, až přesedláme 😀

Korbičky jsou v pho.Těch je dost a za slušný peníze. Jestli se můžu zeptat, kolik si za něj dala? Když tak IP 😉

Hele a v čem jezdí teď Maxík? A hlavně kolik měří? Mně Sofi měří 65cm a je v korbě jen tak tak, jen s dečkou nebo bez.
Jestli to má smysl. Jinak jestli na zimu plánuješ sporťák, tak úplně super je fusak emitex combi exclusive.Má odepínací zimní vložku, takže se dá použít i když je počasí jako včera.

soanpe
13. kvě 2009

jo a segra je taky speeďačka a na sport.na zádovou opěrku a na ten fusak nalepila samolepící sucháče a fusak drží,jako přibitá 😎 😀

kaa
13. kvě 2009

Holky, prosím vás, chci od vás radu:momentálně uvažuji nad x-landerem xt a quinny speedi kolekce 2009, vypadá to, že korby jsou stejné, a zajímalo by mně, jestli se mi do korby vejde zhruba 4měs. mimčo s fusakem-plánuju emitex (vím, že záleží, kolik bude mít mimi kg a jestli nebude macík, ale chtěla jsem to jen tak orientačně..). Jinak ta nová kolekce má už madlo a pláštěnku v ceně, musím dokoupit jen tašku, koupím neorigoš a nánožník bude mi pasovat od emitexu? A jinak jak jste s ním spokojené? Díky

lucenek
13. kvě 2009

kaa quinny má o pár cm dleší korbu 77cm (teda to má aspoˇˇn ta moje) a vejde , my jsme sedlali v 6-7m do sporˇˇtáku 😉

kaa
13. kvě 2009

děkuji za tak rychlou reakci, pořád se nemůžu rozhodnout, ach jo,kdyby tak byly kočár jeden na trhu, aspoň by byl klid 🙂 🙂

leryl
13. kvě 2009

Já mám 7 a půl měs.dceru a pořád jí vozím v hluboké korbě,protože nesedí a nechci jí dávat do sporťáku,který nejde do lehu.Ted bych koupila sporťák,který jde až do lehu.

lucenek
13. kvě 2009

souhlas s leryl šla bych do peg perego gt3 😉

codyrose
14. kvě 2009

Ahojky holky, dnes jsem pořídila Quinnyho a jsem naprosto nadšená, jak se s ním lehce jezdí 😀 super, fakt doporučuji těm, kteří o něm uvažují 😉

soanpe
14. kvě 2009

já jsem s Quinny taky spokojená , ale raději už nekoukám na jiný kočárky, protože určitě jsou i lepší

kaa
15. kvě 2009

Holky, vy mně nahlodáváte, lepší kočár už přece není 😉 😉 Příští měsíc už musím něco objednat 🙂

Codyrose: jezdila jsem s kamarádčiným buzzem, jestli je to stejné, tak se jezdí fakt super.

ve24
15. kvě 2009

Jezdí se s ním super, ale potah se mi po 5 měsících ježdění v nožní oblasti začíná ničit a to malá má boty v kočárku jen chvilku. Co mi na speedim docela vadí je to, že jak je opěradli, tak to je jen taková rovná deska, stříšku to má docela krátkou, musí se dát slunečník, nebo clona. Ale clona je na nic, tu jsem koupila a taky nestíní, teďka v pondělí mi má přijít slunečník s bebecomfortu, tak jsem zvědavá. U prvního jsem měla chicco a to byl suprový kočár, jak na ježdění, tak hlavně byl hodně polstrovaný. Je to můj názor, možná se mnou nemusí někdo souhlasit, ale vyzkoušela jsem už opravdu hodně kočárků, jak u prvního syna tak teď, ale já bych si už osobně speedi nekoupila.

leryl
15. kvě 2009

ve24:a proč sis nenechala kočárek,který Ti vyhovoval i na druhé dítko?

sisstin
15. kvě 2009

jako 100% dokonalý kočárek to není, jak píše ve24, krátká boudička a blbé polohování zad, ale ty záda se dají upravit.. a jinak jsem spokojená moc, hlavně, jak je prostornej a super se ovládá 🙂