Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

sylvar
7. dub 2008

no chlapa tam teď nedostanu 😒

sylvar
7. dub 2008

a šel vám tam ztuha?nebo jednoduše?to madloje prostě užší než kočár

lucenek
7. dub 2008

ukoazovala mi to na prodejně a šlo to ztuha..... a o kolik cm

sylvar
7. dub 2008

tak 1,5 až 2cm 😲

lucenek
7. dub 2008

čéče....zkoušela si to nacvaknout níž?? já to mám zvlášt.....mám vymotaný sporťák jen podvozek složený pod postelí, páč jako první budem používat korbu....zkus to níž

sylvar
7. dub 2008

ono to trochu silou půjde,snad to madlo nezlomíme 😅
jdu smažit vajíčka 😎

lucenek
7. dub 2008

ok písni pak......

sylvar
7. dub 2008

je to tam, i vyjížďku jsme udělali 😵 bomba ti povím, vědět to dřív, jinej nekoupím 😵
jen to polohování zad, to je blbé, nejde polohovat,když je malá opřená, nejde zvednout 😝

lucenek
7. dub 2008

uf...šikovná s madlem.... 😵
no na ty záda si stěžuje více mamin...ale co s tím uděláš, když už ho máš?

jaj169
7. dub 2008

Ahoj, jsem taky majitelka Quinny Speedy a zabrousila jsem k Vám na tuto diskusi. Já s kočárkem jezdím už 8 měsíců a jsem jen a jen spokojená. Máme červencovou holčičku, takže jsme jezdili s korbičkou a v lednu jsme přesedlali na sporťák. Nám to nevadí, protože malá je ráda, když se může dívat ven z kočárku. Fusák máme Emitex combi a max. spokojenost. Kočárek barvy red flame, takže fusák černý, vevnitř červený, super to ladí.
Je pravda, že nánožník a pláštěnka by mohla být v ceně kočárku, protože je tím pádem kočárek o další tisícovku drahší 😠 . Koupili jsme taky oboje u Emitexu. Nánožník je super, když jsem jej zapla až za ty suché zipy, co jsou u sporťáku naboku, tak na malou vůbec nefoukalo, byla krásně schovaná 🙂 . Teď se chystam ušít si podložku, protože, až sundáme fusak, tak to bude asi malou studit, než bude pořádně teplo 🙂 . Sporťák je velmi prostorný, takže má dítko max. pohodlí 🙂 Jízdní vlastnosti jsou skvělé 🙂 . To, že nejde úplně do lehu si myslím vůbec nevadí, teda alespoň nám ne. venku nejsme celý den a doma taky už pořád sedí 🙂 .Minulý týden jsme koupili golfky, protože chceme jet k moři a když jsme vyjeli na zkušební jízdu, tak to bylo nesrovnatelné. Zlatý quináček 😉
Jediné nad čím ještě uvažuji je madlo. Pořád nevím jestli ho koupit. Když na něj malá nebude zvyklá, tak ji nebude chybět, ale je pravda, že když si chce víc sednout, tak jí to nepustí. Když se ale bude chtít držet madla, tak nebude moct být připoutaná, tak nevím ☹ .

lucenek
8. dub 2008

jaj a ty šrágy nejdou povolit????jedině pak koupit ty obyč. kožený co pamatuju já jako dítě 😒

sylvar
8. dub 2008

já dnes myslela, že mi malá z kočáru vyskočí 😀 fusak máme beránka,pravda,nemá díry na popruhy,tak trochu klouže,ale asi ho už vyndám abych malou připnula.Podle mě jdou ty popruhy trochu povolit,ale pak to neplní ten účel,co má 😅 my s ním pojedem i k moři 😵

lucenek
8. dub 2008

syl a nechceš mě přibalit sebou?jela bych hned 😵

sylvar
8. dub 2008

luc,tak pojeď,to bude vaší Sárence 2 měsíce,to už můžete 🙂 ale asi je to brzo 😒 tak příště,mě zítra přijede taška a ta podložka,bohužel neměli červenou,ale vznesla jsem dotaž,že kdyby byla, tak ať mi ji tam dají, jinak žlutá jak sluníčko 😵

lucenek
8. dub 2008

syl tak tu červenou jsem ti vyfoukla já 😅 tak písni pak ju?
No letos to jistí chajda....s tak malým miminem si netroufnu k moři na jejich klima a podmínky a navíc zdravotnictví kdyby něco...to ne....

jaj169
8. dub 2008

Ty šragy budou volnější, až se oteplí a nebude mít malá na sobě bundu 😒 , ale trošku se asi povolit dají 😉 . Jediné na co jsem nepřišla, tak to je na sporťáku jsou výše ještě jedny díry na posunutí šrág, když bude malá starší, ale jak to tam prostrčit nevím. Zkoušela jsem to, ale nešlo mi to, neprolezlo mi to zapínání. Buď jsem nešikovná nebo nevím 😲

lucenek
8. dub 2008

jaj tak se pozeptej v obchodě ať ti to ukážou....já taky nevím ale mám tu návod

jaj169
8. dub 2008

Taškum jsem vyřešila jsednoduše, měla jsem doma černou z oriflame, takže používám tuto. Stejně ji mám skoro pořád v košíku 🙂 . Dávát 1000Kč se mi nechtělo.
Viděli jste toto, jedna šikovná paní z mimibazaru, celého speediho ztuningovala - holka šikovná 🙂 ušila sluneční stříšku a tašku dole na pláštěnku 🙂
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=935633,
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=924107

lucenek
8. dub 2008

týbrdo...ten nánožník taky šila???

sylvar
8. dub 2008

ty jo, to je bomba!

sylvar
8. dub 2008

i ty!to teda jestli mi nepřijde červená,tak ji k vám přijedu ukradnout,teď ji stejně ještě nebudete potřebovat 😅

jaj169
8. dub 2008

šila všechno i tašku na kočárek a nápisy si udělala taky sama, je moc šikovná 🙂. Měla tam víc fotek.

lucenek
8. dub 2008

syl já si ji objednala dva dny před tebou.... 😉

jjp
8. dub 2008

mě se narodilo mimi 30. srpna a před týdnem jsem ho dala do sporťáku. V korbičce jsem měla také fusak. Musím tedy říct, že tam byl jako sardinka, ale spokojený 🙂 Ale na tomto kočárku(buzz) zase oceňuji, že se super lehký a dobře se mi s ním cestuje.

myschka
8. dub 2008
lucenek
8. dub 2008

mysch díkes 😵 já už mám objednávku od emitexu kurnááááááá 😠

iza
9. dub 2008

ahoj holky,koukám, že řešíte madlo..už jsem to tady taky řešila, že mi nejde nandat..no ono jde nandat,ale je o dost níž než si člověk představuje 😀

lucenek
9. dub 2008

no jsme to nějak zvládly s madlem po netu že syl 😉 ale je fakt že je jinde, než si člověk představuje

sylvar
9. dub 2008

jo jo, zvládly jsme to po netu 😀
myschko, díky,mě dnes taky přijde od emitexu,ale paní má krásné, to jo 😉

jaj169
9. dub 2008

S tím madlem jste mě teda nepotěšily. Dnesko ho chceme jít koupit. Pojedeme s kočárkem a hned to vyzkoušíme.
Tu paní z Ovy jsem si na netu taky našla, šije na všechny kočárky a maminky jí pak posílají fotky 🙂 . Já si chci podložku ušít sama, pokud se mi to povede, dám fotečku 🙂 .