Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

sylvar
9. dub 2008

bože, tu jsou šikovné maminky!na fotečku se tešíme 🙂

lucenek
9. dub 2008

no to jo....já bych na to neměla nervy.....ani to neumím....ale fakt klobouk dolů, že quinny samo toto nedělá se musí stydět, bych jim poslala jednu fotku....aby viděli 😀

sylvar
9. dub 2008

luc, tak tak 😀

lucenek
9. dub 2008

no vážně tu tuningovou...by se posrali....ale aby ji nezažalovali za napodobeniny....ale fak jiné kočárky maj komplet servis tady toto krapet zaostává

sylvar
9. dub 2008

mám červenou 🙂 🙂 🙂 si i ji nevyfoukla!je dost červená oproti vínovému kočárku 😀

sylvar
9. dub 2008

malá spí, jdu ji hned nainštalovat

lucenek
9. dub 2008

ukaž a vyfoť.....ju?

myschka
9. dub 2008

sylvar si mě tak nevnadila, že už jsem odepsala na pár inzerátků, tak sna to klapne 😎 😎 😎

sylvar
9. dub 2008

myschko, já ho sehnala za búra 😵
fotku hned stáhnu a ukážu

sylvar
9. dub 2008

je tam 🙂
myschko, já chtěla buzze,ale malá v něm už teď byla nějak napěchovaná a to mi opaní říkala, že její 17m dcera se do něj v poho vejde, no nevím nevím, nám se zdál malý 😖

myschka
9. dub 2008

mně se buzzík 😀 taky líbil ale právě se mi zdálo, že je malej. v Plzni jich jezdí celkem dost, teda alespoň po nákupních centrech😉
psala jsem ti IP ale vlastně si mi odpověděla. Tak já ho vezmu🙂 🙂 musim paní napsat, že zaplatím až po výplatě, snad mi počká.

lucenek
9. dub 2008

syl super...ty máš tu kolekci 2008 to je red flame že? já mám deep red 2007 tak ta čebrená bude sedět...a vypadá suprácky...líp než žlutá 😉

sylvar
9. dub 2008

luc, já nevím z jaké je kolekce,ale ne 2008, mám vínovej, jdu zjistit, co to je za barvu 😀 ale červená mu sedí,ještě dečku by to chtělo,ale mám teplou krásnou, tak další kupovat nebudu a doufám, že už nebude dlouho potřeba, dnes ani být nemusela 🙂

lucenek
9. dub 2008

máš sto pro tu red flame

jaj169
9. dub 2008

Sylvar máš red flame, já mám stejný 🙂

sylvar
9. dub 2008

jé,tak jo, se stydím 😵

lucenek
9. dub 2008

já chtěla tu strawberry...ale ve sporťáku jí má jen buzz ☹

sylvar
9. dub 2008

hm, ta je krásná 😎

lucenek
9. dub 2008

tak se musím spokojit stou čebrenou co mám no....ale ta papilon je taky k sežrání 😀

sylvar
9. dub 2008

no jo no, co zbývá když už je doma 😎

lucenek
10. dub 2008

tak tak...já ho měla od našeho dr...po dceři hluboká korba speedi sporťák sedajda, fusak, deštník, pumpička..pláštěny a síťky za 13 tis 😉

sylvar
11. dub 2008

luc, hezký 🙂

lucenek
11. dub 2008

sice když dokoupím ty bebechy jako nánožník, podložku , tašku...tak celková částka se navýší o 1000Kč...ale hlavně, že jsme komplet 😉

sylvar
11. dub 2008

jo jo, je to tak 🙂

myschka
12. dub 2008

zlatíčka které to neoriginální madlo pasuje??? chicco??? A to je to stehné co je na ct 0,4?
Já jen tak informačně 😉 🙂
Myslíte, že je nutné??

lucenek
12. dub 2008

Jo mysch chicco ct0.4, ale dává se níž než bys ho dala (tam kde je ta konstrukce užší).....no jestli je nutné to nevím, ale já ho mám..zatím mám prcka v bříšku tak ti nemůžu říct

alcatko.j
12. dub 2008

mysi, my ho mame, ale nepouzivame 😅 takze pro nas nutne neni 😅

myschka
12. dub 2008

No já jen, že Aduš stejně používá madlo v kočáru jen na odkládání nohou 😀
No tak uvidím v létě teď je stejně pořád zahrabaná aby jí bylo teplíčko. 😉
dííííky 🙂 🙂 🙂

copanek
12. dub 2008

alcatko, ahoj

jaj169
12. dub 2008

My jsme madlo předevčírem koupili, malá se ho krásně občas drží 🙂 , ale myslím, že když ho mít nebude, tak jí chybět nebude. A taky záleží jak máš živé dítko, my máme malého "čertíka". Prostě zase tak důležitá koupě to není.