Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

sisstin
14. kvě 2008

myschka: aha..díky 🙂 já to ještě nerozbalila...jen jsem koukala na obrázek 😉

myschka
14. kvě 2008

😉 😉 🙂 já jsem to taky hned zkoumala 😉

iza
14. kvě 2008

sis jako ta originál? a na spor´ták? ona je celkem volná..tzn i ze stran a pak má vepředu odklápěcí okýnko 😉

sisstin
16. kvě 2008

holky..už mi přišla ta taška..bomba...ještě by to chtělo kočárek 😔 jinak..máte ty slunečníky? Mně se to fakt nelíbí..ale ta stříška kočárku nevypadá být moc dlouhá 😕

sisstin
24. kvě 2008

holky..tak jedna paní na MMB šije ty clony, už jsem si ji objednala..stojí 320Kč s poštovným..a prý je super 😵

lucenek
24. kvě 2008

já mám sluňase..
sis hoď odkaz na tu clonu prosím...děkuji 😉

sylvar
24. kvě 2008

já dávám plínku,, jen když usne, jinak sedí a drží se madla 😀

myschka
24. kvě 2008

Ja mam slunecnicek a myslím, ze to ani moc hrozne nevypada😉 a co se tyce prakticnosti tak si ho nemuzu vynachvalit. Prave, ze jsem jezdila s plenou ale Adus stvalo, ze nevidi a taky to vypada hnusne, nic ve zlém Sylvarku😉

lucenek
30. kvě 2008

kurňa sis to vypadá dobře,,,,,

sisstin
1. čer 2008

holky..už ji mám doma..a je fakt super...všechno odcloní..bomba 😉

frog
1. čer 2008

sisstin a má nějakej UV filtr?Třeba teutonia dělá 50 a tohle je vlastně po domácku dělaná,tak by mě to zajímalo..

sisstin
1. čer 2008

frog: no to asi pochybuju, paní tam o ničem nepsala..to asi mít nebude 😕 normálně ho pod to mažu opalovákem 😉

lucenek
1. čer 2008

siss dodací lhůta? za jak dlouho došel? máme sluňase ale to vypadá good

sisstin
1. čer 2008

lucenek: došlo to hned po zaplacení 😉 ale zatim mám Piumu a na tý to fakt cloní, ale psala mi kámoška, co má Speediho, že na něm to až tolik necloní 😔 tak abyste mi pak nenadávaly 😕

lucenek
1. čer 2008

aha....dík za info 😉

sisstin
1. čer 2008

lucenek: ale horší jak slunečník to asi nebude 😉

lamia
1. čer 2008

My máme tu Teutonii s UV filtrem a stejně mažu malou 40 krémem (a stejně je jak cikáně...)na UV filtr v stříšce bych moc nespolíhala...jinak nám ale ta Teutonia na tom sedí pěkně a stíní celkem obstojně,lepší než slunečník,z toho mě málem kleplo...

sisstin
1. čer 2008

lamia: už mám tu univerzální vložku 😉

lamia
1. čer 2008

Siss a spokojenost??? Já na to zrovna dneska myslela,že ten náš hadr co tam dávám je hrozivej a že to asi koupím,tak jsem ráda,že mi někdo podá reference 🙂

sisstin
1. čer 2008

lamia: zatim nevim, pže ještě nemám kočárek furt 😅 😅 😅 😅 ale matroš je super...akorát si tam musíš prostříhnout dírky podle těch pásů..a bojim se, že to pak nějak zkonim 😔 😅

sisstin
1. čer 2008

jo holky..kdo máte origoš fusak..kamarádka už ho má..a prej to je docela hadr oproti tomu Emitexu 😠

lucenek
1. čer 2008

sis no hadr vyloženě to není....ale přijde mi na zimu tenký...
a tu vložku mám taky z babylifu a je suprácká....uvidíme jak zvládně zátěž

lamia
1. čer 2008

Siss já kupovala fusak Aestetic a kámoška ten Emitex univ. (máme obě Spíďáka) a obě spokojenost,ten origoš fusak mi dokonce v prodejně nedoporučili...

sisstin
1. čer 2008

já už mám ten fusak objednanej..a asi za 14 dní přijde 😕 právě, že je slabej..ten emitexáč byl super teplej..nemusela jsem dávat žádný kombinezy..nic..ale je modrej, takže smolík 😔

leryl
21. čer 2008

ahoj,máte někdo fusak od emitexu combi exlusiv?Chci ho koupit,ale bojím se,aby se mi do té malé a hlavně uzké korby vešel.Díky 🙂

shaka
9. črc 2008

ahojky, my mame speedika a je super, nevyhoda byla, ze k nemu nebyly zadny doplnky, ale ty jsem koupila levneji na mimibazaru, nove origos madlo ktere pasuje 😉 , plastenku a teutonii strisku (je malinka skladna)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14675426&tab=3
Fusak mame trojkombinaci od emitexu (meli jsme ho uz v zime do hlubokyho) a je v pohode (pomer cena vykon 🙂 originalni je fakt drahej ☹

janula34
29. črc 2008

Ahoj, my mame tiez speedy, spokojnost, ale stvalo ma ze je to bez doplnkov (slnecnik,plastenka) ale kupila som cez MMB ale neoriginaly, chcem este dokupit nanoznik Emitex a madlo. Mame origos fusak ale na zimu sa mi to zda malo, chyba mi ten nanoznik.
Ale mam problem: Manza ho musi reklamovat, po 5 mes 😕 pouzivania sa nam pokazil, proste za jazdy - uz mame sportak - sa proste zlozil 😠 😠 a uz nedrzi v kope, stale sa sklada. Ked sme tam volali pani hned vedela o co ide - teda neboli sme prvy. Musela som kupit nahradny kocar, lebo sa nam to stalo na dovce a pani co mi predavala nahradný kocik, tak hovorila, ze ona ho mala tiez len ako nahradny, lebo na jej quinny sa stalo to iste a jej sestre tiez. 😠 😠 😠
Mate taku skusenost?

lu777
17. bře 2009

holky nesháníte někdo Quinny Speedi ??

prodávám krásnej tyrkys, sporťák je naprosto nepoužitej, hluboká ve výborným stavu, ještě to je i v záruce!!

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

cena i dohodou... jestli bydlíte v Praze nebo okolí tak si ho můžete i prohlídnout a prozkoumat, je fakt skoro jak novej!

codyrose
11. kvě 2009

Ahojky holky, tak si to tady vš pročítám a mám velké dilema...jako prvorodička jsem pořídila kočár , který se mi již absolutně nelíbí, v prvním krámě a hlavně s ním tady jezdí půl města, trojkombinace Firkon, je sice prakticky, je po i proti směru jízdy, polohování i v korbě a korba jedna z největších na trhu,ale nelíbí se mi 😒 😨 tak jsem se rozhodla, že pořídím Quinny Speedi SX,ale koukám, že taky není úplně bez chyby 😲 😢 zajímalo by mě, jestli někdo nemáte teda zkušenost s X-lander XT???? Ten Bebe confort je taky suprovej,ale to už by asi manža štěkal, že si zase vymrčuju drahej kočár, když jeden mám a ten přece stačí neee?? 😝 😀
Děkuji moc za radu 😉 🙂