Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

ve24
15. kvě 2009

leryl-protože syn se narodil 2003 a já bych se starým kočárkem nevyjela ☹

soanpe
15. kvě 2009

já si speedi nechala vytunit od jedný paní z mmb a už se těším,až ho přestavíme na sporťák. Jinak cose týká jízdních vlastností, tak hodnotí na 1*

pleva
17. kvě 2009

ahoj,chci se zeptat jestli někdo nevymyslel jak dát zádíčka do úplného sedu,jinak u nás je spokojenost s kočárkem největší už jsem viděla dost kočárků a když jsou nevim jak drahé,tak mají vždy chybičky,já bych neměnila a to nám už bude skoro rok

soanpe
17. kvě 2009

kup si metr popruhového pásu, plastovpo přesku jako je u ledvinky, přidělej popruhovce, vzniklý pás připni za zvednutou opěrkou (do úplného sedu) na konstrukci kočárku a opěrka se bude opítat o ten pás 😉 😉

pleva
17. kvě 2009

jé děkuji moc,tedkom,co malá chce chodit,tak ji musím pásat a tak ten sed chybí.nemáte foto?

lucenek
18. kvě 2009

plevo někde to mám zkusim hodit do albika

pleva
18. kvě 2009

lucenek dekuji moc,zatim to řešíme,že malou odpoutám a chvíličku se drží madla,jenže pak už vymýšlí jak vylézt a když ji znova připoutám,tak už pořádně nevidí

lucenek
18. kvě 2009

pleva tak to nemám tu fotku ale večer bych mohla vyfotit svůj kočár se stejným zlepšovákem, parkuju tootiž ve sklepě

pleva
18. kvě 2009

to je dobrý já už to nějak vymyslím,ještě se zeptám kam dáváte pláštěnku?protože v košíku zabírá spoustu místa

ve24
18. kvě 2009

mětr popruhu máš málo, já to šuju a potřebuješ aspoň 1,80 a pořádně pevnou sponu

leryl
18. kvě 2009

holky a na ten uplnej leh máte jaký zlepšovák 😀

pleva
18. kvě 2009

a udrží to třeba pásek od kalhot?









,

codyrose
18. kvě 2009

Kaa: moje švagrová má Buzze a zkoušela u kámošky Speediho a říkala, že by okamžitě měnila, lepší ovladatelnost, lepší design 😀 navíc má u sporťáku Buzz blbý polohování nožiček... 😢

krista
29. kvě 2009

miluska.woolley • 1d • 22. srpen 2007 v 10:56
Ahojky maminky,
tenhle kocarek se nam moc libi a zajimalo by mne, jake s nim mate zkusenosti.
Diky 🙂 .

ikaika • 1d • 22. srpen 2007 v 11:44
Mna by to tiez zaujimalo, zatial som ho bola pozerat len v obchode.
Je vhodny aj pre zimne babetko? Je ta korbicka dost velka?

bobicek • 22. srpen 2007 ve 13:03
korbicky su malinkeeeee 😖

ena • 2d • 22. srpen 2007 ve 13:08
ikaika: je vhodny HLAVNE pre zimne dieta 🙂

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 ve 13:34
ena-ale pro březňátka ještě taky,ne? 😅

miluska.woolley • 1d • 22. srpen 2007 ve 13:42
Atu, pro ty nase breznatka taky. Korbicky jsou male u vsech kocarku, co se mi libi, s tim jsem smirena.
Mne by spis zajimalo, jestli je jednoduchy na obsluhu, skladani, atd, dobre se ovlada.

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 ve 13:48
miluska, ja ho mam a som spokojna, a ja to mam o tom ze ho stale skladam a rozkladam takze je velmi dobry, teda ja som s tym nadmieru spokojna 😉
inak tzch malych vaniciek co sa tyka, tak vsetky 3 kombinacie jich maju take male 😉 mam decembrovku a v pohode sa zmestila 😀 mala aj miesto, len ja som celu zimu pouzivala nie original fusak do kocika ale zimne overali 😉

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 ve 13:54
zuz11:děkujeme za pozitivní ohlas 😀 😀 😀 a i jinak je ok?,Žádný reklamace?

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 ve 13:56
a co barvy-drží??neblednou?

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 ve 13:56
atu, ale hej prave teraz mam konstrukciu na reklamacii ale je tam taky problem co ani tak nevadi ale kedze som ho kupovala v obchode kde mi na vymenu dali iny kocik tak som si ho dala opravit 😉 ale co viem tak ena ho ma a ziadna reklamacia 😉

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 ve 14:20
já mám právě kamarádku a ta má jane a už ho reklamuje podruhý 😒 taky chci kočárek koupit v obchodě a né přez net-kdyby s tím náhodou něco bylo 😉

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 ve 14:30
atu, a preco by mala blednut? 😀 nie je pekny taky docervena kuk predavam vanicku a tam je foto farby 😉
inak ja uz by som nabuduce kupovala iba sportak novy a vanicku uz pouzivanu, ide hlavne o to aby podvozok bol novy, kedze ta vanicka sa za ten pol rok neda znicit 😀 ale podvozok sa da 😉

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 ve 14:43
zuz mrkla jsem ti do alba-máš krásnou Haničku 😀
tuším,že známá měla babcr-nebo co a za léto měla úplně děsně vyblednou korbu ☹ místo červený to byla taková hrůza-tak se jen ptám,jestli quinny třeba taky nebledne-i když se tajně modlím aby nebled,je to žhavý favorit 😀

lu777 • 1d • 22. srpen 2007 v 15:04
ahoj, my jsme si tenhle kočárek koupili, v obchodě jsme s ním dost pojezdili a hlavně zkoušeli skládat, protože to byl hlavní důvod koupě, máme totiž malý výtah... mně se moc líbil, korbička je standardní velikosti, skoro všechny ostatní kočárky co jsme viděli, ji měli stejnou, některé i menší, tak se to prostě teď dělá.. tak snad nebudeme litovat, my šli pro úplně jiný kočárek, ale v reálu vypadá všechno jinak a ten výtah (a taky kufr auta) nás fakt hodně hodně omezil
jinak my máme modrý (mám ho v albu), to je teda supr barva, snad nevybledne 🙂

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 v 15:07
no my tiez mame uplne mini vytah 😉 tiez musim kocik skladat do vytahu a tak prenasat 🤐 a farba sa aspon na nasom cervenom vobec nezmenila 😉
atu, dik, inak foto vanicky je v burze nie v mojom albume 😉

lu777 • 1d • 22. srpen 2007 v 15:10
tak to jsem ráda, že slyším, že jseš s ním spokojená, Zuz 🙂

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 v 15:31
lu taky chci tuhle barvu ale sporťák a korbu bych chtěla jinou-koukám po černý(ale bude to dost tmavý-tak třeba udělají novou kolekci a tam by mohla být šedá-chci nějakou neutrální)

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 v 15:32
zuz a jak dlouho se ti malá vešla do hlubokýho??

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 v 15:35
zuz na burze jsem to nenašla ☹ je to v sekci kočárky-prodám?

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 v 15:37
atu, neviem ale ja som ju dala do sportaku koli tomu ze sa v hlbokom uz jedovala 😀 takze menili sme hlboky za sportak nie koli miestu ale koli vyhladu 😀

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 v 15:41
už jsem to našla-neměla jsem zaškrtnutý inzeráta ze slovenska 😅 😀 ta červená vypadá taky pěkně.Moje sestra rodila v březnu,má MUTSY a Niki se jí do korbičky na začátku července nevešla 😕

anamor • 1d • 22. srpen 2007 v 15:42
atutinka musíš pozrieť na kočíky do burzy slovenskej 😉 kuk:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

inak mňa quinny dlho očarovávala, len tiež ma odrádza malá vanička /zatial kúpa u mňa nie je taká aktuálna/, ale chcem sa spýtať či sa dá športák dať aj v smere a aj proti smeru jazdy, mám pocit, že nie, či to vám, ktoré s tým máte skúsenosť nechýba... vdaka 😉

bihan • 1d • 22. srpen 2007 v 15:43
atutinka - v rodine, kde sme som sa starala o decká, sme malú dávali do vaničky ešte v 6-7 mesiacoch, ale tiež sme striedali kôli tomu, že skôr chcela kukať okolo seba... To bol Buzz, ale vanička je tam rovnaká...
My sme tiež kúpili modrý Speedi, o farbu fakt strach nemám 😉

atutinka • 1d • 22. srpen 2007 v 15:47
bihan díky 😉 😀

anamor sporťák se otáčet po/proti jízdě nedá-myslím,že to zvládnem jen po jízdě 😅

miluska.woolley • 1d • 22. srpen 2007 v 15:50
Holky, diky za nazory.
Mne prijde super, ze ma rucni brzdu, takze muzeme bez obav na brusle.

bihan • 1d • 22. srpen 2007 v 15:52
Miluska, ručná brzda bola aj pre mňa jedným z kritérii.. a ešte ľahké skladanie, rozložený fakt zaberie minimum miesta...a hlavne keď nám ho predvádzali v predajni, tak som pochopila, čo je to stabilita trojkolky - stačí ho nakloniť až do 50 stupňov od zeme a stále sa vráti na tri kolieska 😉

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 v 15:57
nechyba mi ze sa neda otacat sportak, mala sa aj tak nechce pozerat na mna a co som pozerala na kociky co sa daju otacat tak zvacsa pri polohe akoze rovnej maju zadocek akoby v jame 🤐 takze som rada ze mam to co mam, jedine co my chyba je madlo ale da sa dokupit z inej znacky a pasuje na quinny, chzstam sa ho kupit ked mi pride kocik 😀

lu777 • 1d • 22. srpen 2007 v 16:02
jo, o tom madle jsem taky přemýšlela, Zuz, že se možná později bude hodit

kazu • 1d • 22. srpen 2007 v 16:11
ja mam jak jane nomad ,tak quinny Speedi a mohu oba kocarky jen doporucit 😉 .Kazdy ma svoje plus Nomad je lehoulinky a super na cestovani MHD(trojkolku jsem videla,jak se prevrhla) a Speediho mam na brusle-super ta brzda a nafukovaci kola. Mozna mi trosku vadi,ze nema to predni madlo(u sportaku).
JInak barva mi ani u jednoho nebledne,ale slysela jsem,ze Jane z kolekce 2005(ta oranzova) bledla. Co se tyce korbicky-obe nam zacinaji byt male 😒 ,ale Tomasek ma ve 4.mesicich 67cm.

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 v 16:12
no vravim v draciku sa da kupit a ena vie presne ktore treba kupit, aj ked som pocula ze deto m nechyba ak ho vobec nemaju

bihan • 1d • 22. srpen 2007 v 16:15
chicco S4 myslím 😉 (to madlo)

ena • 2d • 22. srpen 2007 v 16:17
lu777: my mame v bytovke velky aj maly vytah s vnutornymi dverami a na zaciatku sme sa trocha potrapili, ale uz sme prisli na to, ze aj do maleho vytahu sa zmestime;))

farby na kociku zatial ok< mame modru vanicku /steel, sportovu cast cervenu ako zuz11, tusim to je ze deply red a autosedacku taku bezovu /sand.

konstrukcia zatial ok, sice je uz dost poobijana, ale za to moze vytah, caste cestovanie MHD, skladanie do auta..

inak, myslim, ze zuz nema zly napad, ze vanicka staci aj bazarova, pretoze ta sa ani nestihne velmi znicit, ale napriklad konstrukciu by som si cez inzerat nekupovala, viem, ako sa opotrebuje za rok a pol pri 1nom dietati 🙂

my sme mali zatial jedinu nehodu- defekt na zadnom kolese, to sme sami opravili a fungujeme dalej..

a trocha mame ozmolkavenu vanicku zvnutra, ale to hlavne kvoli autozavinovacke, ktora ma suchy zips a ten suchy zips to tam trocha posarapatil 🙂

nevyhoda
-ze chyba madlo na sportovy, to sa da dopasovat z chicco ct 0.4 golfacov a predavaju ho samostatne ( cena 380-500 sk -ako kde)
-a mozno aj to, ze na dieta v sportaku nevidite, ale zas, niekde som citala, ze ked sa prehadzuju rucky, tak ze uz potom ta konstrukcia nemusi byt taka pevna :( a zas na druhej strane, mozno babo chce vidiet aj nieco ine, ako stale kukat na nas 🙂)))

lu777 • 1d • 22. srpen 2007 v 16:52
ahoj Eno, díky za info!

taky jsem slyšela, že ty sportovní s přehazovacím madlem se víc ničí..

no jo, já chci taky zavinovačku na suchý zip, ale je fakt, že ten vnitřek kočáru to asi poničí, co? 😲 budu o tom muset ještě popřemýšlet.. holky, to je takových věcí okolo mimi, já mám pocit, že to mám do toho ledna tak akorát! 😀 😀 😀 a to až začnu studovat pleny, tak mě fakt mrskne!
😀 😀

yonanevi • snž • 22. srpen 2007 v 18:37
ten kociarik som si bola pozerat teraz v sobotu je super lahky mne sa pacil 3 kolieskovy 😉 len ta cena je trocha vyssia 😀

dagmik • 1d • 22. srpen 2007 v 18:57
My jsme si ho také koupili včetně hluboké korbičky a autosedačky Maxi-cosi Cabriofix. U sedačky je napsáno do 13 kg, ale nevíte na jak dlouho zhruba tyto sedačky jsou? Třeba do půl roku nebo i déle? Já vím, že dítě v půl roce neváží 13 kg, ale prý už z těch autosedaček pak vyrostou na délku. 🙂

ena • 2d • 22. srpen 2007 ve 22:48
dagmik: ja si uz nepamatam, ako dlho sme mali vajicko sedacku, na vahe tam nezalezi, je do 13 kil a to Filip nema este ani teraz a to uz ma 19 mesiacov... ale fakt ide o tu dlzku, kedze vajicko mas proti smeru jazdy a to potom babo nema kam dat nohy, jedine ze by si do opierky seddla v aute dve diery vyrezala 🙂))) Ale neboj, uvidis, kedy ti tam babo uz bude pokrutene a nebude mat kde vystriet nohy.. a potm mozes minat dalsie peniaze na vacsiu sedacku ...

lu777: my mame autozavinovacku Emitex.. je super, lebo ju pouzijes aj do autosedacky aj do vanicky v kociku, len na ten suchy zips treba dat pozor, je to len maly pasik, ale aj tak 🙂
Do sportoveho sme si kupili fusak Emitex 3 v 1, a je super, dopasovali sme este ja farbu.. kedze je dost siroky vyber.. kupovali sm eho az neskor, takze nemam odskusane, ako sa zmesti do vanicky, ale v sportiaku je akurat a ma diery na popruhy, takze sa nezosuva ...

A este k tomu madlu, je celkom fajn na to, ze ked uz babo sedi, tak na asprtovom sa neda dat opierka do zvislej polohy velmi, stale je tak trocha na lezato, ked je madlo, tak aspon nas maly sedel pekne vystrety a drzal sa madla.. a ked lezi, tak ma kde nohy vykladat 🙂)

dagmik • 1d • 22. srpen 2007 ve 23:00
ena: díky, taky si myslím, že poznám, až bude našemu mimi malá a jak říkáš hurá utratit další penízky. Takže ale myslíš, že do půl roku tam tak vydrží?

Stále tu píšete o tom madle a já vůbec nevím o jakém. To myslíš takové to umělohmotné, co tam má dítě před sebou a tady teda asi není. No to jsem si ani nevšimla a hlavně asi ani neuvědomila. Takže to je asi další minus. Ale už ten kočárek máme, tak už asi nic nenadělám ☹

zuz11 • 2d • 22. srpen 2007 ve 23:11
dagmik, sme pisali ale ze to madlo sa da dokupit 😉
nasa Hanka ma 8 mesiacov za sebou a este ju nosime vo vajicku 😉 aj ked nohami uz kope do sedadla ale nie je to take zle ze by bola doskrcana a verim ze este chvilku tam vydrzi 😀 a to nie je ziaen spuntik, ma take tabulkove miery, okolo 8kg a vyskovo je tiez na svoj vek 😉 takze sa dagmik nestresuj, my sa po novej autosedacke vacsej este nepozerame, ved este mozu vymysliet neake lepsie pokial ju hlavne ty budes potrebovat a skadovat tolko veci....

dagmik • 1d • 22. srpen 2007 ve 23:18
zuz, vím, že jste psali něco o tom, že se dá dokoupit, ale to mi ještě nebylo jasné, co vlastně tím madlem myslíte. Ale je to fajn, když si tady můžeme takhle navzájem poradit a předat zkušenosti. S tou tvojí holčičkou jsi mě uklidnila, že je jí 8 měsíců a stále se tam vejde, sice my budeme mít chlapečka, ale to možná ze začátku nehraje roli, ne?

ena • 2d • 23. srpen 2007 ve 00:35
tu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a tu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... je to madlo z Chicco ct 0,4 golfacov...

zuz11 • 2d • 23. srpen 2007 v 01:51
dagmik, no zalezi ako bude priberat, ale nasa hanka je taky stred, poznam deti v jej veku s vahou 7 kg ale aj 11 a su to chlapci takze je to individualne, a aj ked bude trochu dlhsi krpec urcite to nebude extrem ( ak nemate s manzelom cez 2 metre) a trosku ked pretrcaju nohy nevadi... no ved uvidite za par mesiacov.... tiez som sa bala a teraz mam pocit ze snad do roka ju tam narvem 😀 teda ak uz nebude tak rychlo priberat ako doteraz 😀

dagmik • 1d • 23. srpen 2007 v 11:41
To už abych si to madlo sehnala teď, co když ho pak už nebudou mít. To jsou teda zase věci 😉

dagmik • 1d • 23. srpen 2007 v 11:43
ale jinak díky za super tip, tohle bych sama nikde nezjistila

miluska.woolley • 1d • 23. srpen 2007 v 11:46
Zuzik, diky za info s madlem. Ja jsem si toho ani nevsimla, ze tam neni. A to uz na ten kocarek cumim jakou dobu.

dagmik • 1d • 23. srpen 2007 v 11:50
milu, to já právě taky, já už ho mám i koupený, ale momentálně ho nemáme doma, ale u manželových rodičů, dokud se mimi nenarodí, ale stejně než ho budu vozit ve sporťáku, tak by mi to určitě nedošlo

atutinka • 1d • 23. srpen 2007 ve 13:08
já si taky nevšimla,že tam to madlo není-ale holky díky za tip 😀 hlavně,že to jde sehnat

levon • 2d • 23. srpen 2007 ve 13:27
ahojte, chcem sa vás spýtať na striešku u športovej verzie Speedy...dá sa dáko viac sklopiť alebo je upevnená na pevno?
Totiž mne sa zdá dosť "plytká" myslím že by v zime mohlo dosť prefukovať. Chceme kúpiť šprtovú Speedy a táto vec ma zaujíma. Známa mi tvrdila, že má na strieške zips a dá sa roztiahnuť strieška a polohovať. Je to tak?
Pri prvom synovi som používala Inglesina Zippy a tam tá strieška ide sklopiť dosť, takmer celé dieťa zakryje, čo sa mi vidí ako výhoda, keď začne nečakane fúkať alebo pršať. 😉
A ešte jedna otázka - nevadí vašim detičkám tá poloha v sede? Predsa len je to dosť naklonené? Nechápem prečo sa nedá dať do úplného sedu, teda prečo to tak výrobca vyriešil 😕 má to svoje opodstatnenie? poučte ma 😉

miluska.woolley • 1d • 23. srpen 2007 v 15:50
levon, ja myslim, ze se ta sportovni sedacka da naklanet cela, jako u Quinny buzz, ale jista si nejsem. Jdu mrknout do navodu.

caira • 1d • 25. srpen 2007 ve 12:21
Milusko tak ty jdes do speedi? my uvazujeme hodne vazne o Quinny buzz, ale jeste je brzo kupovat.. Kdy vy hodlate koupit kocarek? Ja si ho chci ted v cechach poradne osahat na zivo a uvidim.. Doufam, ze pro ty nase breznata bude ta korbicka ok, pak na dalsi zimu uz budou velci dost aby byli ve sportaku, ne?

zuz11 • 2d • 25. srpen 2007 ve 21:39
uz mam kocik opraveny doma, nam vymenili celu rucku 😀 a uz mame aj madlo 😉

miluska.woolley • 1d • 25. srpen 2007 ve 21:48
Caira, my o nem premyslime, buzz je spis do mesta, my potrebujeme i neco na brusle a tak vubec do prirody. hlavne ten cenovej rozdil mezi speedi a buzz mi prijde velkej.Jeste premyslime o Jane, kupovat budeme az kolem Vanoc, i kdyz musim jeste zjistit, jestli maji moji barvicku a jak dlouho to trva ho
objednat.

ivik81 • 26. srpen 2007 v 08:41
Ahoj holky!

Mně se líbí Quinny Speedi Topline 😵 Ta barva je pro mé oči naprosto úchvatná 🙂

Myslíte, že madlo se nedá netáčet? Koukejte, co jsem našla https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ..tak já nevím 😕

iza • 1d • 26. srpen 2007 v 08:46
ahoj holky....mymáme speedi a jsem s ním mooc spokojená
ivik ten odkaz je na Buzz 😉
ena : taky jsem četla na diskuzích že se na něj dá použít madlo od Chicca..to je bezva.. 🙂
levon : u sporťáku se stříška dá skloupi celá a zádíčka se dají polohovat, ale asi bude nejlepší když si to vyzkoušíš v obchodě - každému vyhovuje něco jiného

ivik81 • 26. srpen 2007 v 09:58
izo, teď nějak nechápu 😅 Já vím, že je to Buzz, mně se více líbí Speedi (tedy hlavně kvůli té barvě) - ty mylíš, že madlo se dá otáčet jen u Buzz?

adikasb • 1d • 26. srpen 2007 ve 13:39
Ahojte, ja speedi nemam, ale tiez sa mi velmi paci, no mozno sa k nemu este raz dopracujeme 😕
Ivik, tym madlom myslis pravdepodobne rukovat - no ta sa u trojkoliek otacat neda, u Buzzu sa len prehadzuje cela korbicka sportovej casti, takze dietatko moze byt otocene bud smerom k Tebe alebo sedi v smere jazdy, u Speedi sa ta korbicka otacat neda, takze dietatko moze sediet len v smere jazdy. Ale myslim, ze to nejak nevadi - aspon podla nasej malej, my sme mali ako hlboky klasicku trojkombinaciu a v nej nechcela vobec byt, to casto na prechadzke plakala, lebo sedela tak, ze pozerala na mna a ona chcela radsej vidiet vsetko prednou, je taka zvedava, vsetko ju zaujima, teraz mame sportak a uz takmer nikdy v kociariku neplace, kludne sedi a vsetko sleduje 🙂Akurat ked je este babo male, tak sa vozi v hlbokej vanicke - Dreami a ta sa naklikava na kontrukciu tak, ze vidis na babo - co je zase super pri malom babe. Tak snad som Ti to trosku objasnila 😉
Ale mne sa ten kociarik fakt zda super, aj do mesta aj do terenu - len pri trojkolkach trosku pozor na to - maju sirsi rozkol zadnych kolies, co pri beznom uzivani v podstate nevadi, ale ak budes casto jazdit MHD alebo autobusmi, tak to nie je nic moc, lebo sa tam tazko vojdes...Ale napr. my dopr. prostriedkami vobec nechodime, teda len autom a tam sa da pekne zlozit - este aj predne koleso je na rychloupinak, takze ho lahko odopnes, ked mas nahodou mensi kufor.

ena • 2d • 26. srpen 2007 ve 14:27
ivka; rucka sa da u speedi otacat neda..
adikasb:ja castujem so speedi casto mhd a nemam problem s busom, v buse mas miesto na 2 kociky a ked su tam spravne ulozene, tak vojdes ty s kocikom a vedla teba kludne este jeden hlboky stvorkolesovy, dokonca aj invalidny vozik sa vedla nas vosiel.. horsie je to mozno v medzimestskych autobusoch.. ale ak ides v buse len ty s kocikom, vojdes do akehokolvek, okrem "zajazdoveho".. tade takeho co ma tu uzku ulicku a sedadla su vyvysene, vtedy musi ist kocik do kufra busu ( aj tak sme uz cestovali a dieta na rukach).. ale vtedy neprejdes ulickou ani s golfacmi..

a este jedna vyhoda trojkolky, ak uz mate sportovu cast a nenajde sa nikto ochotny na zastavke a vy nie ste musia vaha, tak si ho kludne nalozite aj sami 🙂 pretoze tam, kde by normalne bolo predne kolesu u 4kolesoveho sa postavite vy, chytite konstrukciu a sup s nim do busu 🙂)

vanicku nie, lebo to by bolo riziko, nakladat sama kocik s vanickou do busu, to by sa asi urvala ta vanicka, kedze je len nakliknuta.

caira • 1d • 26. srpen 2007 ve 20:58
miluska, teda speedi mi neprijde do prirody vubec, s tema mini koleckama.. prave proto ja koukam na buzz, ze ma velky kolecka, teda alespon ty zadni..pak me jeste napadl freestyle, ten je celej sportovni.. Jane je taky hezkej, take ho mame jako jednu z variant.. 😉

ivik81 • 26. srpen 2007 ve 21:06
cairo, mně to přijde opačně - že ta malá kolečka u buzz moc do přírody nejsou 😅

ena • 2d • 27. srpen 2007 ve 00:09
caira- mas v tom trosku chaos, speedi ma velke nafukovacie kolesa 🙂

miluska.woolley • 1d • 27. srpen 2007 v 07:36
Cairo, tak ja bych si buzz na turu sebou nevzala. Zato speedi jsme na Sumave potkali nekolikrat. Ale to je vec nazoru.

ivik81 • 27. srpen 2007 v 10:12
to ma právě ten jane - ta malá kolečka, ne? Sice klidně čtyři (jako ctyřkolka), ale malinké...

caira • 1d • 28. srpen 2007 v 09:38
joo, ted na to koukam.. ja myslela zapp..to je ten s malickyma.. 😀

Speedi jsem v realu jeste nevidela, tady ho v mother care ani v babies r us nemaji, vsude maji jen ty kocarky Luna,Zapp, buzz a Jane, neprijde mi tu vyber nic moc, ja chci taky kocarek s vetsimi kolecky..je fakt, ze nepotrebujeme nic na tury, takove to "mestske" chozeni je asi pravdepodobnejsi.. preci jen tu nemame ani kam vyrazit

Na kolik vas kocarek u vas vyjde? tady se vsim vsudy cca 500-600 liber 😒

ivik81 • 28. srpen 2007 v 10:23
Zrovna dnes jsem přes výlohu koukala na Quinny a super 😵 Myslím, že fotky na netu neklamou, jen se můžou lišit barvy, to je jasné.

Cairo, já bych ani do města nechtěla malá kolečka - přece to, že člověk bydlí ve městě, neznamená, že nikdy nepůjde s kočárkem do přírody, nepojede na dovolenou do hor atd. 😉

zuzanda • 2d • 28. srpen 2007 ve 12:45
Ahojte, kočky, mne sa quinny kočíky tiež veľmi páčia, ale nevadí vám, že nemá nánožník? Dá sa dokúpiť, alebo je namiesto neho iba ten fusak? Spĺňa svoj účel na 100%? Na jeseň by som si chcela kúpiť nový šporťák a stále nie som rozhodnutá, ktorý. Doteraz som si myslela, že je dôležité, aby mal prehadzovaciu rukoväť, tak som sa rozhodla pre Play Vintage Reverse, ale teraz neviem, keď tu padol názor, že kvôli tej rukoväti nie sú až také pevné. A tiež chcem kočík, čo by sa dal ľahko skladať do auta.

bihan • 1d • 28. srpen 2007 ve 12:55
Zuzana, Quinny nánožníky nevyrábajú, iba fusaky... Ňeviem, ako je to pri väčších deťoch, mám odskúšané do jedného roka fusak absolútne spĺňa účel...
S prehadzovateľnou rúčkou sa vyrábajú len štvorkolky, pri niektorých trojkolkách sa dá prehadzovať celá sedačka, nie rúčka, takže systém je to trošku sofistikovanejší a menej poruchový (Napr. Quinny Buzz alebo Cortiny) No pri drvivej väčšine trojkoliek sa sedadlo neprehadzuje.
Caira, Zapp mi stačilo raz vidieť naživo a nechcel by som ho kupovať hoci bývame v meste - nemá polohovateľnú sedačku, kolieska sú príliš maličké a hrkajú, rukoväť je dvojitá (či ako to vysvetliť, nie je spojená), čo spôsobuje trošku horšiu ovládateľnosť, ale ako prenosné golfky v pohode, keď už mimi chodí a nevozí sa v jednom kuse 😉

miluska.woolley • 1d • 28. srpen 2007 v 15:41
ivik, trojkolka jane ma kolecka celkem velky http://www.jane.es/construye/index.php?fuseacti...

Holky, jsem asi blba, ale co je nanoznik?

bihan • 1d • 28. srpen 2007 v 15:56
Miluška, nánožník je taká nazipsovacia alebo nasúvacia "zásterka" na nohy.. pripevný sa to na kočík a zakrýva len nohy mimča.
A vyzerá to takto 😉
http://blueone.vltava2000.cz/shops/6234/images-...

ivik81 • 28. srpen 2007 v 16:00
milusko, omlouvám se, nevyjádřila jsem se přesně - jak který jane 😉 třeba na tom odkazu, co jsi poslala, vpravo nahoře - jak má jane 8 malých koleček, to mi třeba moc sympatické není. ale naživo jsem nezkoušela, tak nevím..

maca793 • 3d • 28. srpen 2007 v 16:47
ahojte, síce taký kočík nemám, ale dnes som jednej mamičke pomáhala do autobusu s týmto typom kočíka. pravdu povediac, ani by som si ho nekúpila ani keby mi ho dávali zadarmo. skoro sa prevrátil. stabilita žiadna, ťažký pri zdvihnutí, a to mala len 2 mesačné bábo v ňom a žiadne veci.

bihan • 1d • 29. srpen 2007 v 07:39
Maca, si si istá, že hovoríme o rovnakej značke? 😅 Speedy patria k najľahším kočíkom na trhu 😉 Jasné, že s textilnýmy golfkami sa to nedá porovnávať, ale to by asi nikoho nenapadlo... S tou stabilitou tak isto nesúhlasím, lebo je síce možné, že ak si jej ho pomáhala vyložiť (inak všimli ste si, že zásadne s kočíkmi pomáhajú mamičky, a hlavne tie, čo majú najviac nákupov v urkách? 😉), tak to ťažisko sa určite hľadá ťažšie ako pri štvorkolke, ale na rovnom povrchu sedí bez problémov.. už som to spomínala, práve speedi sú robené tak, aby sa ti ešte asi z 45 stupňového naklonenia vrátil do pôvodnej polohy...

miluska.woolley • 1d • 29. srpen 2007 v 07:43
Ja se na to vcera taky divala. Quinny speedi ma 11.5 kg ve srovnani s nizkyma ctyrkolkama co se asi nejvic prodavaji ktery maji 15-16 kg mi to prijde super.

Ivik, to je v poho 🙂 . Ja jdu jen po trikolkach s velkyma koleckama 😉 .

maca793 • 3d • 29. srpen 2007 v 08:02
bihan´
som si istá, že to bol taký kočík. a mala som prázdne ruky. možno mne sa zdal ťažký.

ena • 2d • 29. srpen 2007 v 09:30
maca793: ja sportovy speedi aj s malym v kociku nalozim do busu ked treba aj sama, takze fakt sa mi tazky nezda 🙂
jasne ze ked das do kosika pod kocikom este nakup, na rucku zavesis tasku, tak moze byt tazsi.. alebo si ho len zle chytila .. aj na to nakladanie skladanie z a do busu treba techniku 🙂 aby bol kocik co najlahsi 🙂

maca793 • 3d • 29. srpen 2007 v 17:49
ja som ho chytila za rúčku, tá baba mi ho podávala kolesom. ale tak sa predsa nenastupuje!!!!!!!!!!!!!

ikke • 29. srpen 2007 v 17:52
otazka asi je, ci to bol naozaj quinny alebo nejaka napodobenina 😉

maca793 • 3d • 29. srpen 2007 v 17:58
na boku bolo napísane quinny speed nie som predsa slepá dobre poznám tie kočíky

mimonenka1 • 1d • 29. srpen 2007 v 18:00
maca, tento kočík mám a používame ho druhý mesiac, takže - určite nie je nestabvilný alebo ťažký. Práve naopak, perfektná stabilita, ovládateľnosť, ľahučký, super sa skladá. Každý kto mi malú kočíkoval bol kočíkom nadšený.

iza • 1d • 29. srpen 2007 v 18:01
maca s quinny se nastupuje tak, že nejprve jde maminka s tou rukojetí (nastupuje se po zadu..), ten kdo pomáhá drží to madlo u kola a vystupuje se zase tak, že nejdprve jde ten co drží kolečko apak teprve ten co drží madlo..jinak by hrozilo vyklopení mimi,ale tak se nastupuje se všema kočárkama ne ? Já jezdím s Quinny MHD a je fakt lehký..i mi to říkají lidé co mi pomáhají nastupovat do tramvají 😉

anielik • 1d, 28tt • 29. srpen 2007 v 18:09
tiez sa musim pridat, mame speedy a je velmi lahucky a zatial vsetci co kocikovali len chvalili. Ani my by sme nemenili.
Ale je pravda, ze ked ho nalozim nakupom je tazky ako svina 😉

susy • 1d, 35tt • 29. srpen 2007 v 18:11
Ahojte.prave som dala do bazaru Quinny Speed-sportovu verziu

bihan • 1d • 29. srpen 2007 v 18:13
Susy, prečo predávaš? Nie ste spokojní? 😲

lienka77 • 1d • 29. srpen 2007 v 18:25
Babule a vy ktore mate babetka teraz v lete sa neobavate, ze sa vam tam take 4-5 mesacne babo s fusakom nevojde? to zuzenie vanicky je predsa dost vyrazne...
Priznam, ze vzdy to bol moj favorit, ale som sa po dokladnej obhliadke z neho vyliecila...
Pravda je ze je super skladny, lahky a ovladatelny...v tomto nema konkurenciu

susy • 1d, 35tt • 29. srpen 2007 v 18:31
Ale som a velmi,no stahujeme sa a tam je výťah menši,tak asi kupim Quinny buzz

susy • 1d, 35tt • 29. srpen 2007 v 18:32
ja bydem pouzivat cez zimu sportovu verziu s fusakom

ena • 2d • 29. srpen 2007 ve 22:38
susy: nam vojde aj do maleho vytahu s vnutornymi dverami..

anielik • 1d, 28tt • 30. srpen 2007 v 09:20
preco predavas?

anielik • 1d, 28tt • 30. srpen 2007 v 09:24
ja tiez pouzivam sportovu verziu a teply fusacik...my by sme sa v zime tak ci tak uz nemestili do hlbokeho

simona • 1d • 1. září 2007 ve 20:44
ahoj holky, speedi mám, klidně se zeptejte na co chcete.

miluska.woolley • 1d • 2. září 2007 v 11:54
Holky, vy co ho mate, zajima me, jestli nevadi, ze se sportak neda dat uplne naprimo a kolik uveze ten kosik vespod(vahu).
Manzovi se vcera vic libil buzz, ale mne se vic zamlouva speedi. Prijde mi praktictejsi.

daasik
10. črc 2009

prodam quinny speedi barva tyrkysove modra (oceanic reflection) kupovany v 7/2007 sportak i hlubokou korbicku, mam i original fusak a plastenky, pouzivala jsem 1,5 roku a maximalni spokojenost, kdyby mel nekdo zajem mrknete na muj inzerat v bazarku nebo pisnete 😉

mondulinka
1. zář 2009

taky jsem cetla ten propadak ☹ to cumim teda.. a ja uz mam Speediho doma 😢 vubec nevim, co si mam myslet...

sisstin
1. zář 2009

já bych to nebrala tak tragicky, pásy jsou v kočárku na pytel..ale to asi všechny víme, není nejskladnější..ale nic jinak závažného tam nebylo 😉

mondulinka
1. zář 2009

bylo tam, ze obsahuje ftalaty... ja si zase rikam, ze driv se tohle vubec nevedelo a deti pijou z plastovejch flasek a cucaji hracky plastovy... proste je to vsude... clovek to asi nesmi tak prehanet... nehlede na to, ze pak s tim stejne prijdou do kontaktu, kdyz ne v kocarku, tak v linouleu nebo kdekoliv jinde... proste uplne sterilni a zdravy prostredi jim zarucit a obstarat nemuzeme...

ale kdo v nem z nas vyrustal, ze?! viz havarie Cernobylu, vypousteni chemicek, inverze apod....

zase me tesi, ze prosel jako jeden z nejbezpecnejsich a nejodolnejsich...

sisstin
1. zář 2009

mondulinka: ty ftaláty obsahuje snad každej kočárek, respektive nějaká jeho část..jestli držadlem mínili madlo, kterým se kočárek řídí..tak s tím přijdou do styku snad jen naše ruce 😉 neprošel ani Gesslein atd. 😉

pásy v kočárku jsou opravdu na nic, nicméně já je vůbec nevyužívám...syn je klidný, takže ho nemusím poutat..a odpružení se mi teda nezdá nejhorší 😉

mondulinka
1. zář 2009

jasne... dneska uz to bez tehle latek nejde... proste jsou to mekceny plasty a tam ty latky jsou... vem si, jaky pomucky pouzivaly nase mamy na nas... gumovy a to se jeste takovyhle testy nedelaly... dudlik by neprosel ani jeden z ty doby urcite...
clovek nesmi byt tak uzkostlivej... i kdyz mysli na to nej pro svoje dite.. ale to by jsme museli zit v pralese a balit je do bananovych listu... a i tam by byl urcite problem 😀

sisstin
1. zář 2009

mondulinka: jako na ležení není sporták nic moc, určitě bych ho tam nedala dřív jak v 6m(bohužel někdo nemá na výběr kvůli velikosti mimča 😝 ), měkkej teda rozhodně není...polohování teda taky asi vymýšlel nějakej nouma 😝 ale já si ho upravila dle sebe( viz. téma Quinny Speedi -vylepšováky)..a jinak si kočárek nemůžu vynachválit..vůbec nemám tendence si kupovat golfky( teda máme je, ale jen do vlaku), jsem s ním moc spokojená co se týče prostornosti a jízdních vlastností 🙂

mondulinka
1. zář 2009

jo, o tom jsem asi cetla, ze se da koupit suchac a prodlouzit si ty popruchy do uplnyho lehu... ja doufam, ze nam to vyjde kolem toho 6.mesice prejit na sportak... to bude duben a uz by melo byt aspon trosku hezky... jestli to bude jako loni, tak bude jaro uz v unoru 😀 😀 😀

sisstin
1. zář 2009

mondu: ten leh jsem nedělala, už jsme ho nepotřebovali..malej do něj šel v necelých 9m 😉 a to už tolik nevadí, že to nejde do lehu úplnýho..já si hlavně udělala úplnej sed 😉

mondulinka
1. zář 2009

hlavne jak jsem psala, na ostatnich kocarkach se taky najde plno veci, co neni dokonalych... kazda mama si na tom svym najde neco, co by vylepsila... to je asi normalni... ale vim, ze tenhle kocar ma to, co jsem si od kocaru predstavovala... snad me nezklame v praxi 😅

lodicka30
25. zář 2009

Ouinny speedi,
dočetla jsem se na stránkách ČOI že okamžitě se musí stáhnout z prodeje ouinny speedi chilli. A ještě dva. No vydali to asi po těch německých testech udělali svoje a tak to je pravda. Holky tak kdo ho má.... Moje kámoška ho má 1 měsíc zrovna tuto barvu. No nevím, koupila ho přes internet, jestli jí ho vymění ..... Dnes už nemůžete věřit nikomu.

shine82
3. led 2010

Ahoj holky? Jde polohovat korbička dreami? díky za info 🙂

lucenek
3. led 2010

nejde

shine82
3. led 2010