Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sisstin
12. zář 2008

já jsem koupila universal nánožník ted na podzim, a na zimu origoš fusak 😉

lucenek: no kdybys drncala po schodech po předních, tak máš za chvíli po kočáru 😅

alififi
12. zář 2008

sisstin, myslis ten nanoznik od Emitexu ?
asi ho tiez kupim - nestoji moc. inak tie farby mohli spravit aj veselsie 😔

fusak asi nebudem kupovat, pochybujem, ze by tam ta moja nadhera chcela byt 😎
aby mo nerozkopala aj fusak 😎

sisstin
12. zář 2008

alififi:jj..ten od Emitexu..béžovej, ten se nám hodí...mají myslim dva, tak na Speedáka je ten větší 😉

alififi
12. zář 2008

hej uz som to kukala, ten vacsi sa mi zdal ok
aku mas farbu Speedy ? ja mam svetlo modry

ja som sa tam vobec nevedela dostat k farbam, videla som len tmavomodry a cierny
je niekde vidno aj bezovy ?

alififi
12. zář 2008

minitrouble - myslim, ze zima tu bude mierna ako vzdy 😉
asi dam ten nanoznik, keby bola priserna zima, tak pojdem kupit este fusak

sisstin
12. zář 2008

alififi: já mám ten hnědej s béžovejma lemama..tak ten fusak je ve stejný barvě těch lemů 😉

sbosorka
12. zář 2008

ahojte, tak mi už konečne dnes dorazil speedi, a som z neho úúúúúúplne nadšená 😀, počkám na manželíka a vyrazíme na skúšobnú jazdu 😎

janula34
12. zář 2008

Alififi - ja mam origos fusak ale kupila som si aj nanoznik od emitex, ked bude fukat a bude mat len deku nech ho neodfukne. 😉 Od emitexu som kupila ten na trojkolky, ale zda sa mi dost velky, mozno by stacil ten univerzal, ten je kratsi.

sisstin
12. zář 2008

janula: no je fakt obří..ten menší by asi fakt stačil 😕

minitrouble
12. zář 2008

baby nemate niekto link na tie emitexove nanozniky? ze aky je ten vacsi? bo ja som videla len asi jeden - tak nech neobjednam blbost - no a my mame fusak - este z hlbokeho co som pouzivala - taky z disney kolekcie a super sadne aj na sportak - som rozmyslala ze mozno mi aj ten nanoznik bude zbytocny kedze mame doma uplneho drobceka - musim to odskusat ako to sedi 😉
ale aj tak ak mozete poslite linka na ten emitex fusak - dakujeeeeeeeeeeem 😀

alififi
12. zář 2008

tu su tiez moznosti
asi zoberem ten 2 v poradi, ten 3 by mohol byt maly, nech to nema po kolena 😀

http://www.emitex.cz/nanozniky.htm

sisstin
12. zář 2008

alififi: jo, ten druhej mame..ale podle mě je fakt zbytečně velkej 😉

bozenka_1
12. zář 2008

Ahojda. Kamarádka má taky kočárek Speedi a měla na to půjčené to madlo Chicco, či jak to tu popisujete. Ale pak si našla na netu, že se dělá i madlo na Speedi. Tak jestli to někomu pomůže poslala mě tento odkaz.
http://kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=1...
Je s ním maximálně spokojená a sedí bezrpoblémů.
Mějte se krásně. Bobina 😉

danuska24
12. zář 2008

inak co sa tyka sedu, mne to drzi dobre, ale chce to troska sily - musi to nastavit manzel, lebo ked to zatiahnem ja tak mi ta opierka tiez pada

bozenka_1
12. zář 2008

Ahoj holky. Vidím, že se tady propírá madlo na Speedi. Tak sjem to zjišťovala a věc se má tak. Tyto madla ať už pro Chicco, nebo pro Speedi vyrábí jedna fima. Opravdu ty madla jsou skoro stejná. Jediný rozdíl je v rozměrech a středovém materiálu. Jinak obal a úchyty by měly být stejné. Pokud zaberete, tak to madlo od CT4 sedne, ale to Speedi se dodava s trochu jinym stredem, takze sedi hned. Ale vysledek by mel byt podobny a okem to poznat nejde. Jsou tam ale problemy s licenci, takze obchodnici co maji Speedi je nekdy radeji vydavaji za madla pro Chicco.

nelinka1
13. zář 2008

Mě kočárek sloužil krásně a byla jsem spokojená. Nánožník jsem používala od Emitexu a seděl mě celkem slušně. Ale už přesně nevím, který to byl. Jen vím, že jich bylo víc provedení.
Jinak s tím madlem na Quinny souhlasím. Je to tak. Já už jsem se o toto zajímala dříve a vím, že to tak je. Opravdu se dělají dvě verze, které jsou skoro totožné. Original Quinny to nemůže být, protože to není výroba Quinny, ale vyrábějí to pro Chicco. Ovšem dělají i zvlášť model, který pasuje hlavně na Quinny. Proto je tam tak výrazný skok v ceně.
S tím sedátkem je to pravda. Opravdu tak nějak balancuje. Ale manžel mi tam dal dozadu od jedné strany konstrukce po druhou pásek. Tedy provázek na podložení sedátka a funguje to fantasticky. On je na toto moc šikovný. 😉

sisstin
13. zář 2008

tak hurá, tak mam tu "lepší" verzi..ale stejně 😖

minitrouble
13. zář 2008

dakujem za tie linky - idem objednat 🙂

nikap
13. zář 2008

ALE TO MADLO NENÍ ORIGO QUINNY!!!!!

Jinak proč řešíte nánožník na Speedi od Emitexu, když jedna mamča na MMB dělá lepší, zateoplenější nánožníky a podotýkám levněji a sedí? je to Mamča a dva čerti.... Anebo nánožník ABC design ten pasuje také...

minitrouble
14. zář 2008

nikap - len myslim ze ta baba bola z ceskeho MMB a tam si to ja asi neobjednam zo slovenska 😉 - cize ja inu moznost ako ten Emitex nanoznik nemam 🙂

jerryjanka
14. zář 2008

ahojte
ja babatko nemam a zatial ani nečakáme ale rozhodne chcem quinny kočík
len pre vaše info ak chcete kuknuť je k dispozícii už nová kolekcia 2009
farby zostávajú z minuleho roka tieto:
fudge - hnedo - krémový
sail - modrý
raven - čiernošedý
chilli - červeno tmavý

potom je farba Twilight - to je taka velmi tmavomodrošedá
a potom je kombi zelená tráva a bledšia zelená - asi namiesto twist
najdete fotky už aj na nete

musim povedať ale že s farba mi idu dole z kopca fakt
najlepšie farby boli z roku 2006,2007 teraz je to oničom 😔

nikap
15. zář 2008

Tak ty barvičky fakt nic moc, ale už mají redukci na sezení do sporťáku. 😀

jerryjanka
15. zář 2008

nikap aku redukciu ? že sa to da dať do uplneho sedu?

tekvica
15. zář 2008

a ma aj madlo, konecne.
mne sa tie farby pacia.

sisstin
15. zář 2008

mně se ty barvy tak líbí..jsou tlumený a ne řvavý..to u kočárů nesnášim..hlavně patlanice modrá a zelená..a podobně 🤐

tekvica
15. zář 2008

ta travova zelena je zaujimava. mylsite, ze bude o dost drahsi, ako kolekcia 2008?

lucenek
15. zář 2008

hodte sem odkaz na tu novou kolekci nemůžu to najít vyjedou mi jen speedáky z roku 2007 ☹

sisstin
15. zář 2008

www.detatko.eu např. 😉 tam si to najdi..mně se líbí moc..viděla jsem snad už všechny ty nový barvy na živo..a jsou prostě tmavý..a trošku tý barvičky v tom..mně se teda líbí nejvíc ten naš fudge.. 😉

sisstin
15. zář 2008

tekvica: drahý nejsou..na tom detatku už od 6900..ale bez doplnků samozřejmě 😉