Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

pansylvar
15. zář 2008

luc, hledej 😉 😀 😀 písnu, až b 😀 ude čásek 😉 🙂

lucenek
15. zář 2008

jé mě se líbí ten fiualovej 😵

sisstin
15. zář 2008

lucenek: jo..ten je krásnej..záleží na vkusu...ja mam ráda tyhle jednobarevný kočárky..ty se vzorama a miliony barev mě moc neberou 😕

lucenek
15. zář 2008

jí taky jednu barvu radši preferuju na sáruš by byl super...má fialová kaťátka....ale hany by mě zabil 😀 😀

sisstin
15. zář 2008

lucenek: mně se na holku nejvíc líbí ten červenej..a na kluky ten naš..popř. ten zelenej 🙂

lucenek
15. zář 2008

sis já mám čebreného, ale ten filájovej je taky krásnej 😀

hanyzkas
16. zář 2008

16.9.2008 ahojte holky, mam nove speediho a jsem maximalne spokojena, jen velmi dulezita informace k madlu. Zacalo se vyrabet u nas specialne na speediho, odkaz: www.kocarky-ina.cz/

alififi
16. zář 2008

stoji 890, to chicco stoji tusim 480 ked som ho kupovala. takze prdim na to 😉

inak ten fialovy je fakt krasny 😢 , ked som ja kupovala, nebolo moc farieb na vyber, tak mam modry.

sisstin
16. zář 2008

tak dneska jsem chtěla dát do speedaka univerzální vložku od Emitexu..a jaksi to tam nepasuje 😅

alififi
16. zář 2008

no pekne a kde je problem ? 😕

sisstin
16. zář 2008

alififi: ty prostřihy na pásy...nejsou vůbec v místech, kde má pásy speedak..to je spíš dělaný na klasický čtyřkolový sportáky nebo autosedačky 😉 ale stálo to asi dvě kila..to přežiju 😅 to prodám snad 😅

jerryjanka
16. zář 2008

ahojte ešte vam poviem - začali ku kolekcii 2009 vyrabať novu špecialnu vložku do šporťaka ked tam davate male babo - napr 6-9 mesiacov tak aby sa v tom nestracalo
je to vidieť na stranke quinny.com pod sekciou accesories 😉

danuska24
16. zář 2008

jerryjanka nejak to tam nevidim .. 😢

uankab
16. zář 2008

danuska, treba kliknut na kociarikk speedy a potom v tom malom okienku na accesories a skrolovat (kliknut) na tu sipku dole a najdes to tam... a na uvod treba si vybrat krajinu Holandsko, zatial to totiz nie je vsade a tam uvidite nove modely... to som uz preskumala 😀

danuska24
16. zář 2008

no uz som to nasla, dakujem - bolo to preto ze som dala inu krajinu 😉

jerryjanka
16. zář 2008

uankab - diky za podrobnu info - všetky novinky mam vždy od Teba 🙂

ale musim povedať že som celkom sklamana - ak by sa nam zadarilo - a dufam že sa zadari čoskoro určite budem zhanať bud kolekciu 2006,2007 prinajhoršom twist z 2008

uankab
17. zář 2008

janka, verim ze sa zadari skoro 😉 obom 😵

inak nerozmyslala si nad murou? je podla mna velmi podobny, osobne sa mi viac paci ako speedy, vyrobca maxi cossi, vraj je to s quinny jedna fabrika.. ma krajsie farby, polohovatelny, rovnako tazky... ja nad nim teraz rozmyslam, aj ked neviem ci bude idealny na cestovanie lietadlom... ale momentalne som medzi buzz a mura4.

tu je ich oficialna stranka, mne sa paci ten tango (asi som v poslednom case zatazena na cervenu 😀 ), ale aj adriatic blue je pekny...

http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productdetail...

jerryjanka
17. zář 2008

uanka - nie neuvažovala - videla som ho naživo a vôbec sa mi nepačil 😅

lucenek
18. zář 2008

já mám celkem obavy jestli pak speeďáka prodám, když jich je tolik ☹

alififi
18. zář 2008

lucenek - prinajhorsom si ho nechas pre dalsie babo 😉

pozerala som teraz ten link a farby nic moc - ani mura, ani speedi 😕

jerryjanka
18. zář 2008

jj farby otras
tento rok ma buzz krasne farby take veselé
no hadam niečo poriešime ked poriešime mimčo

ja teda planujem zainvestovať do plnej výbavy ale chcem to pre dalšie mimčo potom ak nejake bude
chcela by som teda tri ale to sa uvidí

ivulienka22
18. zář 2008

Ahojte babušky, tak si vás tu čítam,a som fakt šťasná že je tu takáto stránka, bo riešim či dať malého v piatom mesiaci do šporťáka. Ja som z quinny max. spokojná-s hlbokým kočíkom - no ale mám obavy s tou športovou časťou. Všetko to drží na suché zipsy, keď ho dám ležať mám pociť akoby sa mi to malo každú chvíľku odtrhnúť, ja neviem nemali ste taký pocit? Je tá šport. časť dobrá? Ste s ňou spokojný? Inak môžem tam dať malého už v 5m. Je už veľký a kočík nám to akosi nestíha.Ak áno tak potom ako na zimu? Podložku aby sa tam nestratil, potom fusák a ešte aj nánožník na to treba? A malých obliekate normálne do vetrovečky či overalov do toho fusáku? jáj toľko otázok ja na vás mám!!!!
Babušky, neviete mi poradiť kde kúpiť to madielko z chicca to lacnejšie? Niekto tu písal že už v obchodoch nedostať a má PRAVDU. Nemôžem to nikde zohnať. POMOC!!!

lucenek
18. zář 2008

jé holky u nás v ostravě je za 349 kč zo madlo 😉

minitrouble
19. zář 2008

ivulienka http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
a my nasu romi vozime v sportaku uz od cca 3mesiaca - nie preto ze by jej bol hlboky maly ale preto ze ona chce sledovat okolie a tak sme ju uz davno davali do sportaka - ved vsetky lehatka su v takom sklone ako sportak takze by som si z toho tazku hlavu nerobila 😉 dokonca sme sa aj s lekarom o tom radili a prave chvalil quinnyho ze ma dobru tu sportovu cast - pekne vystuzenu 🙂
no a teraz v zime - nasa romi ma len 6kil a 68cm (cize mozno tvoje dieta je uz vacsie ako ona) tak davame jej tam normalne fusak a ono to zmensi ten kocik 🙂 - my mame fusak disney hauck - nie je sice moc teply ale farebne sa uplne 100% hodi k nasmu black reflection 🙂

a baby z ciech - u vas je tych speedy ovela viac ako u nas asi - napr v nasom 22tis meste som videla asi 5 speedy kocikov - cize ja sa nebojim ze ho nepredam - slovenky zvacsa kupovali pegperega a jane a teraz prichadzaju az na to ze speedy je dost dobra kupa - tak prinajhorsom predate na slovensko a poslete to postou 😝 😅

danuska24
20. zář 2008

mini - ten nanoznik ti zistujem - dnes sa mi ma ozvat ta kamoska 😉

bihan
20. zář 2008

haha.. tak v Bystrici je ich ako nas...tých... fakt asi každý druhý kočík, čo vidím, je Speeďák.

Ivulienka ja som ho kúpila v BB v obchode za 450,- SK.

danuska24
20. zář 2008

aspon vieme ze su dobre, ked ich je tolko 😎

ivulienka22
20. zář 2008

minitrouble ďakujem!!! Si ma potešila, aj s tým že ste sa radili s lekárom o tom. Teraz budem spokojnešia. Bála som sa ho dávať do káry,nepozdávalo sa mi to. Vlastne ani tá šport.časť sa mi moc nepozávala, že to je len na tie suché zipsy a tak... Má 4m a necelým 7 kg, tak si myslím že to nebude problém. Normálne som rozmýšľala že to predám a kúpim Casualplay, ale srdiečko by mi za mojim rýchlym, krásnym a šikovnučkým speeďačikom plakalo. Tak teraz viem že ho len tak nedám preč! S tým fusakom tiež musím niečo poriešiť lebo origoš sa mi zdá prehnane drahý☹(

bihan ja som z HC a obehala som TT, NR a nikde tie madielka nemajú, vraj im to nedodávajú a nevedia prečo.
Inak u nás v HC majú okrem mňa asi dve baby speeďaky, behajú tu samé cortiny.

Ozaj baby a na fusak budete dávať ešte nánožník?? Či už nebude treba??

krazu
21. zář 2008

Ahojte, riesim podobny problem ako ivulienka. My tiez za daky mesiac dva uz budeme musiet ist do sportiaku, lebo maly sa mi pomaly nezmesti do vanicky. Teraz ma 66 cm a v zime sa do vanicky s fusakom urcite nezmesti. Chcem sa tiez spytat na ten nanoznik. Existuje original nanoznik na quinny speed?? Ja mam len sportovy fusak a tiez neviem ci to bude malemu stacit, aby mu nebola zima.