Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

tekvica
6. lis 2008

no dost, ale su aj drahsie a predavaju sa .

mutsy je drahsi o dost, aj casualplay , aj ta teutonia, bugaboo nevravim...

makinka.1
6. lis 2008

Ja mam slunecnik primo Quinny,ale skoro jsem ho nepouzila,porad se musi rovnat podle slunicka a nejak blbe mi tam drzi.A kdyz jsem ho mela pridelanej jeste u hluboky vanicky,tak jsem nekdy pres nej prd videla,kam jedu.
Tak bych prave radeji tu clonu.Maxik ma sice uz koupeny slunecni bryle,ale taky je nemuze mit na ocich porad,ze jo... 😀
Vy mate nektera tu z MMB?

sisstin
6. lis 2008

tekvica: jj..jsou dražší, ale např. jdou dát úplně do sedu či do lehu, aniž bys to musela vyrábět, nefučí do boudy, jsou líp skladné atd. 😉

tekvica
6. lis 2008

sisstin, no ved to, ak chce clovek viac, musi si priplatit 🙂

pamatate si , v com vas vozili vasi rodicia? o takych vymozenostiach ani nechyrovali a sme tu, 😀

lucenek
6. lis 2008

jo a ještě safety st1 myslím to dělá vydrž

lucenek
6. lis 2008

http://www.babylife.cz/oddeleni/24-doplnky-ke-k...

tak asi uprostřed 😉 vypadá podle mě líp stejná cena

makinka.1
6. lis 2008

Jo,ta vypada dobre,diky moc.Asi je i lepsi,ze je pruhledna,i kdyz tim padem asi nema UV filtr,ale je videt na prcka a on asi lip vidi ven...

lucenek
6. lis 2008

no stín ti to udělá to je hlavní 😉 taky do ní jdu 😀

veronikahel
6. lis 2008

sisstin a ako si dávala dole striešku?? ale na vaničke...

sisstin
6. lis 2008

veronika: jo na vaničce..ahááááááááááááááá..tu jsme neměli 😉

lucenek
6. lis 2008

no ty šedé čudle na vaničce stáhneš jakoby dolů a zatlačíš do rámu boudičky a zpátky to musíš jakoby přetáhnout víc k sobě 😉

lucenek
6. lis 2008

veronika..taky jsem na to tak měsíc nemohla přijít ale ok různě jsem s tím kroutila a tak.... 😀 😀 😀

veronikahel
6. lis 2008

sisstin: ano na vaničke 😉

lucenek
6. lis 2008

veronika už ti to jde????musíš ty šedé čudle stalčit směrem dolů a současně třeba hlavou zatlačit do rámu boudy a půjde to ale oba čudle naráz

veronikahel
6. lis 2008

lucenek ja viem 😉 ja som to opisovala tekvici a sisstin si myslela, že píšem o športovej časti 🙂 my používame už pol roka šport. časť 😉

lucenek
6. lis 2008

ahááá vyznělo to že to chceš vědět na vaničce ne na sportáku 😉

veronikahel
6. lis 2008

lucenek to som stranku dozadu opisovala tekvici ako to ma dať dole na vaničke

tekvica
6. lis 2008

nejak sme sa domotali 😀

nevedela som, ako nasponovat striesku na vanicke, baby mi vysvetlili.

a fakt nejak velmi prefukuje cez budu na sportiaku? ktosi to spominal, ze prefukuje 😖

sisstin
6. lis 2008

tekvica: ta bouda je jak nic..ze strany na suchý zipy..malej to furt odlepuje..na zimu nic moc..ale ten fusak je teda fakt geniální 😵

tekvica
6. lis 2008

sisstin, no potes...

😖

veronikahel
6. lis 2008

tekvica, musíš si to vždy poupravovať, aby tam nefukalo, ked je to na ležato, a ked už dieťa sedí, tak je to lepšie... a ten originál fusak je dobrý, lebo ma taku "ohradku" po bokoch okolo hlavy 🙂

lucenek
6. lis 2008

no to se teda fakt zamotalo 😀

makinka.1
6. lis 2008

Fakt je u sportaku nevychytany,ze tam fuci,hned me to zarazilo,myslela jsem,ze to mame spatne udelany.Fusak je super,zda se teplej.

veronikahel
6. lis 2008

makinka fusak je z goratexu, niet o čom 😉

chymenitta33
6. lis 2008

Inak kočenky prosím Vás neviete kde by sa dala poriadiť taška na quinny ale rozumná cena??

veronikahel
6. lis 2008

chymenitta a aka je to rozumna cena? 🙂 aspoň do kolko? a v akej farbe?

veronikahel
6. lis 2008

baby, tak tu su o tisicku lacnejšie quinny fusaky...

lucenek
6. lis 2008

chymenitta já ti ukážu jakou mám já v barvě kočárku a nepoznáš že k sobě nepasují teda myslím podle barvy....hodím do alba mmt

veronikahel
6. lis 2008