Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sonoga
27. led 2008

No, ja mam odtial kociar. ale pozerala som a v mojom farebnom prevedeni ho enmaju. ja potrebuje bronze reflection ☹ Tak fusak si budem musiet objednat tu na Slovensku

anielik
27. led 2008

my sme kupovali od nich fusak
http://www.quinny.sk/

yonanevi
27. led 2008

anielik na tom linku co si dala na tu stranku je virus 😖 takze si pozri si nemas ho uz v pocitaci

anielik
27. led 2008

my mame denne aktualizacie...a nic nam nehlasi... takze to nemusi byt vyrus(niektore antiviri najdu aj dobry kod ako virus)...co ti to vypisalo? alebo co ti vyskocilo?

bramburka
27. led 2008

holky mam freestyle, kde se daji koupit nejake doplnky typu slunecnik a tak. Pasuje na to teda i nejake universální?

yonanevi
27. led 2008

anielik no vybehla mi tabulka alebo ako sa to povie ale uz je vsetko oki, mne to tak stale vybehne ked si nahodou staihnem vyrusik

anielik
27. led 2008

bramburka...slnecnik pasuje..musim kuknut kde som to kupovala.

yonanevi..mne to nevyhadzuje...ani v IE ani v Opere 😉

ena
27. led 2008

my pouzivame quuiny speedi sx uz pre druhe babo, mame sportovy, plus vanicku DREAMI a autosedacku MAXI COSI. K tomu sme dokupili madlo, ktore je original k CHICCO CT 0,5 golfacom, fusak EMITEX 3 V 1, ked mame odzipsovanu spodnu cast, voje nam aj do vanicky, cely ho pouzivame do sportaku. Slnecuik mame univerzalny za cca 300 sk, v pohode pasuje na konstrukciu, prsiplast na sportak sme tiez kupil iuniverzalny a nie original quinny. Vcera sme este dokupili buggy board, takze babo do vanicky a starsi na boardik a ide sa von 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bramburka
27. led 2008

jo to je dobrá věc

makinka.1
27. led 2008

Ahoj,taky se chystam koupit od kamaradky Speediho,ani mi nedoslo,ze tam to madlo neni.Diky za tip,asi si ho dokoupim.Taky jsem mela strach,ze se mi malej do korbicky nevejde,ale Sonoga me trochu uklidnila 😀 .Prcek se narodi v kvetnu,tak pocitam,ze leto odjezdime v hluboky korbe a na zimu uz pujde s fusakem do sportaku.Snad neporodim obrika! 😉

anielik
28. led 2008

ahojte tak som to nasla, slnecnik som kupovala tu www.babetkovo.sk

Ena...kde ste kupovali bordik? mate novy ci pouziti?...teda zatial ho nepotrebujem ...len som chcela vediet 😉

womann
28. led 2008

Ahoj, nevite, jaky skate za kocarek pasuje na Quinny speedy?Dik

ena
28. led 2008

anielik: v rakusku v baby one v SCS, ale take iste predava aj jedna baba na mmb. tu v ba co som videla, tak vsetky boli take, co sa montovali na kocik uprostred, presne tam, kde ma quinny brzdu..
tento je fajn, da sa na nom aj sediet, v smere jazdy, nohy na konstrukciu kocika...

anielik
28. led 2008

☹ kolko to tak stoji ??? alebo si ho potom kupim od teba 😲 😀

adikasb
28. led 2008

Ahojte, tak my este len chceme kupit Quinnyho, ale budeme kupovat uz pouzity, no chcem sa spytat - neblednu na Quinny prilis potahy, ake mate skusenosti? Ja uz mam jeden aj vyhliadnuty od jednej maminy, je cierny, videla som aj foto, tak strieska sa mi zda taka mierne do hneda, ale moze to byt aj tou fotkou... A tiez je to asi 2-rocny kocik, lisia sa tie novsie kolekcie niecim - teda okrem farieb potahov, myslim skor nejak funkcne... Vdaka za odpoved 😉

nelika666
28. led 2008

starsie maju po bokoch striesky iba sietky.. nove od 2007 maju pod sietkou este jednu vrstvu - "niecoho" - takze z boku nefuka

nelika666
28. led 2008

nase vozidlo je tu

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=186704

fusak mame origos, nanoznik casualplay, dokupila som aj origos tasku, kocik som kupovala pouzivany z mmb a k nemu bol aj origos slnecnik, plastenka, sietka proti hmyzu, pumpa na kolesa.. podvozok bol jazdeny 4mesiace, sportak bol nepouzity.. 😀

nelika666
28. led 2008

a ano, mame aj madlo chicco ct.4 🙂 skoro som zabudla..

a inak.. na quinny sedi aj zmensovacia podlozka casualplay 😉

iza
autor
28. led 2008

womenn : mělo by k němu pasovat stupátko Mutsy a možná i tohle :
http://www.detskezbozi.com/inshop/skate-pro-dru...
ale raději se optej v obchodech 😉

anielik
28. led 2008

ja mam teiz pouzivany quinny a je oranzovy...vobec nie je vyblednty...vyzera ako novy

nelika, co je zmensovacia podlozka?

adikasb
28. led 2008

Jej, anielik mas krasny oranzovy kociarik 😵 A nie je to az tohtorocna kolekcia? To sa uz daju zohnat aj z novek kolekcie pouzivane? 😨
A ta zmensovacia podlozka - to je to co sa dava do kociarika pod dietatko, vacsinou do casual kocikov ich davaju, robia take pekne farebne, kuk sem:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=926142
Su v roznych farbach a vyzeraju pekne a aj kociarik sa tak neznici a lahsie sa to da oprat 😉 Ja tiez rozmyslam, ze ju dokupim k ciernemu speedymu 🙂

womann
28. led 2008

Ena-co je to presne za typ, nemas prosim odkaz?Dik

iza
autor
28. led 2008

u nás zatím barva ok

ena
28. led 2008

iza: neviem, ci to stupatko z tvojho linku sa da na quinny upevnit, pretoze quinny ma uprostred konstrukcie brzdu

kattum
28. led 2008

baby, my sme kupili tento board ku quinny a sedi, zial este som ho nenafotila v reale, tak zatial len link:
http://www.spuntik.cz/abc-design-stupatko-kiddy...

nelika666
28. led 2008

anielik, adika to uz vysvetlila za mna 😀 😉 diky adi 😉

malovani
29. led 2008

holky, ještě jednou k tomu madlu ke Quinny Speedi 😅 ... jde tam přidělat nějak jednoduše (přicvaknutí...) nebo se to musí nějak složitě upravovat 😅 ?

ena
29. led 2008

malovani: to madlo z chicca jednoducho nacvaknes na konstrukciu, troska sa s tym ponamahas, je mozno o par mm mensie ako by mohlo byt, ale v pohode to nacvaknes, akurat casom sa trocha oskrie konstrukcia quinny v mieste upevnenia.. mam niekde nafotene foto, len teraz sa mi neche hladat a my mame na konstrukcii momentalne nacvaknutu vanicku..

iza
autor
30. led 2008

ahoj holky,dneska mi dorazí madlo i nánožník, tak dám vědět jak to sedne a i to pak nafotím 😉
ena : aha...no já vím, že má brzdu... 😅 ...jen jsem posílala dál co jsem vyšmejdila, ale nemám s tímzkušenost , tak seomlouvám za zkreslené info