Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

achalteke
24. bře 2009

jako to je docela dost za kus plastiku (nebo z čeho to je) 😒

lucenek
24. bře 2009

je ale když srovnáš 440 za fake a přidáš 200a úplně jinak to nejen vypadá ale má i finci na to chisso se prcek jakoby nahýbá....

achalteke
24. bře 2009

asi máš pravdu...já madlo na sporťáku taky nemám, zatim to neřešim, ale až to budu řešit zvolím zlatou střední...koupim originál, ale z druhý ruky 😉

lucenek
24. bře 2009

však uvidíš 😉

achalteke
24. bře 2009

jasan 😉

lucenek
25. bře 2009

alcha ted mě napadlo myslíš že někdo bude prodávat použité madlo, asi se to opatí prpodat sporták s origo doplnkěm..teda tak to mám v plánu aspon já, ale zkus třeba budeš mít štěstí

chymenitta33
25. bře 2009

pepies--no však to bolo na českej stárnke a že ho majú mi písali mail a posielajú aj na SR, tak neviem.

Kedysi vem že Lucanek ho predala lebo som ho chcela a už ho nemala☹

No však hej ale kde nájdem inzerát origoš madlo, to skoro nikde. Idem kuki radšej originál na quinny a bude pokoj aby ten môj trhač Davídek nevyskočil s káričky🙂

achalteke
26. bře 2009

lucenek 😀 no to máš asi pravdu...

chymenitta33
8. dub 2009

Ahojte kočandy inak že sa dá kupiť potah na športovú časť? som nevedela len ked som videla inzerát že dva potahy,.som chcela vedieť rada bych si kupila inu barvu, neviete kde sa to dá?

lucenek
9. dub 2009

chym já koupila ne potah ale podložku pošlu ti odkaz 😉

lucenek
9. dub 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21963042&tab=4
je sice psaná na buzze ale pasne i do speediho

jerryjanka
9. dub 2009

lucenek ona myslela niečo ine. mala na mysli celu tu športovu časť :-P
aj ja som videla ten inzerat - ta kočka ma speediho a ma dve farby jednu tu tyrkysovomodru a druhu bronzovu

lucenek
9. dub 2009

ahá...tak to jsem blbě pochopila
no ale kukněte na www.libfin.cz výhradní dovozce pro quinny a maxi cosi

jerryjanka
9. dub 2009

tam to nie je - sranda aj ja by som rada vedela kde to zohnala - bolo by fajn mať viac poťahov 😀

lucenek
9. dub 2009

no....já už tak mám dvě podložky a abych ladila..kdyby prodávali různě barevné...to by bylo něco pro mě.... 😀

jerryjanka
9. dub 2009

ja som aj zvažovala že by bolo napriklad celkom fajn mať napriklad šporťak modry, vaničku červenu a autosedačku napriklad zelenu - twist abo tak
no to by som musela zhanať z druhej ruky asi inak by to vyšlo dosť draho
a potom by som ku každemu potrebovala inu tašku iny košík nakupný aby to ladilo a tak
jedine mať jednu čiernu ale to už sa mi tak nem páči 🙂
my každopadne budeme zhanať speeda - z druhej ruky - myslim že po jednom miminku nebude tak zle na tom a druha vec radšej dam 400 eur za použity kvalitny kočik ako 500 za novy ale polský. 😉
a chceme tak dokupiť potom aj zapp - a mať ho v kufri ked by sme niekam šli tak by sme mali konštrukciu v aute je to len 6 kil a ked pojdeme napr. k lekarke, alebo niekam cestovať a len na chvilu vybehneme tak nebudem vlačiť speedi konštrukciu ale prave vyberiem z auta konštrukciu zappa - a nakliknem autosedačku

sisstin
9. dub 2009

na MMB maj barevné podložky i nánožníky i ochrany na madlo 😉

jerryjanka
9. dub 2009

sisstin - daj link nech sa pokocháme 🙂

makinka.1
9. dub 2009

Holky,tohle pasuje na Speediho?Je dobry? http://www.babylife.cz/zbozi/852-safety1st-stin...

jerryjanka
9. dub 2009

makinka myslim že nie ale na mmb najdeš aj niekoho kto to vyraba aj na speeda - treba tam väčšiu sponu 😉

makinka.1
9. dub 2009

Tak nevim,Lucenek ji tu doporucuje...Tak jak to je? 😕

chymenitta33
9. dub 2009

Ahojte kočenky🙂)
Dakujem baby, ale hej myslela som ako celú športovú časť ja mám blackdenim a červenu ale chcela bych tyrkysovo modru alebo tak, síce je pravda že zase slnečník košík ale neva, tak čierne neutrálne, tohovie 😕 kde to zobrala.

lucenek
9. dub 2009

pasuje na spor´ták jo, ten nemá moc široký lem okraje boudy oproti korbě

makinka.1
9. dub 2009

Super,ja to chci na sportak.Lucenek,moc dekuju za odpoved. 🙂

jerryjanka
9. dub 2009

chymenita - hej - aj mna by to zaujimalo možno by bolo fajn spytať sa jej priamo ako sa jej podarilo toto

lucenek
10. dub 2009

maki ale zas to divně vypadá teda není to dělaný přímo na speediho je to taková rychlokvašková univerzálka, ale drží

sisstin
10. dub 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11317983&ta...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20470498&ta...

paní vám určitě udělá dle přání 😉 já si ted budu objednávat vložku, potah na madlo, a na tašku na Moon buggy3 😉

jerryjanka
10. dub 2009

siistin - dik za link ten nánožník je super - ktovie či by ho vedela urobiť aj v inej farbe 🙂

jerryjanka
10. dub 2009

už som si pozrela jej album a ma tam milion farieb 😵 😵 😵
šikovnica to je

lucenek
10. dub 2009

maky..dpoufám, žes neobjednala to stínítko....... páč známá ho sice má na speeda...ale musela přešívat, takže pravdu má jerryjanka
se omlouvám 🤐 🤐 🤐