Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

chymenitta33
10. dub 2009

Ahojte🙂

sisstin--presne to je asi tá pani na mimi českom že tá čo šije? moja kamka si dala všetko tak urobiť ešte aj tašku na flašku, podložku, nánožník tašku na kočík a je to parádne.

jerryjanka--hej ona urobí aký chceš a načo chceš🙂

jerryjanka
10. dub 2009

chymenitta mysliš že pošle aj na slovensko? ako je to potom s dodanim a s platbou 😕

chymenitta33
10. dub 2009

isto posiela len sa jej pošlu peniaze v obálke české samozrejme ako pošta bežne posiela v obálkach peniaze neviem ako to je cenina doporučene či ako poštovné neviem kollko lebo ona si to dala poslať na moravu babičke.

jerryjanka
10. dub 2009

jj da sa to aj cez znamych z CR tak je to asi najjednoduchšie 🙂

veronikahel
11. dub 2009

chymenitta a nemala ta pani dve športové časti? 😕

od pani z MMB som si aj ja objednavala nanoznik a kosik na zappa.
pisala, ze jej posielaju peniaze v obalke alebo si to davaju preberať známymi v čechách...
ja mám banku ČSOB a kamošku v čechách, ktorá má tiež ČSOB a medzi týmito bankami je prevod do čiech 3 SK.
Takže som kamoške poslala peniaze a ona preposlala tej pani na účet expresne a to stálo cca 30kč. Pani z MMB mi to už len poslala.

peniaze do obálky sa mi nezdala najlepšia volba a prevod z mojej banky do inej do čiech by ma stal 300 Sk...

jita127
11. dub 2009

Ahojky holky,můžete mi prosím prozradit jakým způsobem se u sporťáku polohují záda? Z příspěvků jsem vyčetla, že spoustě lidem nevyhovuje. Zvažuji koupi a tak ocením reference.Dík 😉

soanpe
11. dub 2009

jita. já ho mám a spokojenost. polohuje se pomocí pásku na takovém klipu. jinak prostorný,jezdí skoro sám 😉 neznám lepší kočár

jerryjanka
11. dub 2009

jita no je to take divne - take akoby šnurky a tie si sťahuješ pomocou klipsu
nejde ani do uplneho lahu ani sedu ale da sa to urobiť ked maš šikovne ruky 😉

jerryjanka
12. dub 2009

otazka - vozili ste miminko aj v autosedačke? teda myslim nakliknutej na konštrukciu - ked ste šli na nakup alebo ste vyslovene vždy použili vaničku 🙂

lucenek
12. dub 2009

jerry já jo..naklikávala jsem hlavně nákupy, brala jsem vajco a podvozek a někdy venku, když malá byla extra užvaná, nerada ležela na rovném, tak jsem ji frkla do vajca a jela....hlavně jak jsem si říkala, že nebudu děcko trápit v sedačce mimo nutnou dobu 😝

jerryjanka
12. dub 2009

lucenek ja to neberiem ako trapenie
deťom sa v nich dobre spí a aj v brušku nie su v ľahu - takže pre nich je to dosť prirodzena poloha.
mne sa celkom pači ked je mimčo vo vajičku - lebo aj na neho dobre vidiš a aj ono už vidi von nielen striešku hlbokej korby, takže je to podobne ako by bolo v šporťaku 🙂

veronikahel
12. dub 2009

my sme vozili na nakupy, ale aj po vonku, ked maly nespal a ked spal, mali sme vanu. asi tak ako lucenek 🙂 na rovnom sa mu moc nepacilo, ked bol hore 🙂

lucenek
12. dub 2009

jerry no asi jsem to hrr napsala, znám maminy co takhle vozí mimča furt, i doktor ti řekne, že to není na dlouhé prochajdy ideální (opravdu bych sedačku používala jen na cestování nebo příležitostné krmení) na každodenní rpocházky ne

jerryjanka
12. dub 2009

no ved na každodenne uplne nie
ale z času na čas - napriklad na ten nakup - tesco mam 7 minut pešo - a tak to je asi oka.
zvlasť ked mimi nespí

na dlhe prechadky so spankom je jasne že využijem vaničku - teda ak sa nakoniec raz nerozhodneme pre iny kočik 😀

lucenek
12. dub 2009

jerry jo tak jsem to taky dělala 😉

jerryjanka
12. dub 2009

len som chcela vedieť že či je to moc zle pre babo to vajičko alebo sa to da v pohodke použiť aj na takuto prechadzku

lucenek
13. dub 2009

jerry asi moc zlé to není..pokud se to nepřehání 😉

mishusha
13. dub 2009

ahoj baby, nemáte niektorá link na podložky do kočíka, ale na slovenskú stránku... ďakujem 😉

jerryjanka
13. dub 2009

mushusha
ona ti to ušije a pošle aj na slovensko za 110 korun poštovne
takže je to pohodka
na svk som nikoho takeho šikovneho nenašla

leryl
13. dub 2009

ahoj,nemáte někdo tu sluneční clonu od té paní z MMB?

lucenek
14. dub 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22009945&tab=7
asi půjdu do téhle na kočáku (má širší profil boudy jako speedi)

soanpe
14. dub 2009

Ahoj
přidám se. Já minulý týden koupila tu stahovací stříšku Safety 1st a po malé úpravě je dobrá i na hl.korbu-má totiž tkustý rám na stříšce.
Za měsíc dáváme sporťák a tam pasuje super 😎

jerryjanka
14. dub 2009

babulky to je škoda že sa aj clony nerobia v rôznych farbach
bolo by to super

leryl
4. kvě 2009

Ahoj,
někde jsem četla,že nějaká clona sice na kočár pasuje,ale je na prd,protože bouda je vysoko nad sedákem.
Máte některá clonu,která na speedym dobře plní svoji funkci?????????Díky moc

lucenek
4. kvě 2009

lerryl já čekám na fofo d jedné paní co prodává tuhle clonu a pak ji koupím....nainstaluje ji na speeda at vidím
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21541520&tab=6

leryl
4. kvě 2009

lucenek:ta cena je hrozná 🙂

lucenek
4. kvě 2009

leryl je....ale já už mám dost těch plín, slunečník na prd, takhle to stáhnu a je.....

soanpe
4. kvě 2009

A co tahle http://www.lilinka.xf.cz/
máte ji někdo?

lucenek
5. kvě 2009

soan tu bych nebrala ani zadara

soanpe
5. kvě 2009

lucenek
a důvod? 😉
ty máš asi nejvytuněnějšího speediho 😎 😀
co čtu,ta to máš dost vychytaný