Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
18. čer 2009

no holky k tomu pásání...já to stáhnu kolem pasu a tím pádem povolím u ramen a malá se pěkně přitáhne k madlu 😅

sisstin
18. čer 2009

Tygr měl to ramení "chránítko" přes půl těla 😅 , my to fakt nepotřebujeme..nedělá žádný kraviny, nepoutám ho už skoro vůbec...ale to sjíždění mě taky děsně sralo 😝

lucenek
19. čer 2009

mě naštvali s tou barvou purple že není...... ☹

ve24
19. čer 2009

tak to máš nějaké blbé informace, teďka jsem volala a je to kolekce 2008 a purple barva ještě je, ale musí se objednat

lucenek
19. čer 2009

no tak to nefim fakt mi bylo řečeno že maj jen aktuálku.....fudge, sailor atd 😖

ve24
19. čer 2009

stále se prodávají prý barvy náhradních potahů kolekce 2008 a 2009

xaverov
19. čer 2009

Diky za odpovedi. Tesi me, ze ne jen ta moje lezi ve sportaku, jako kdyby jela spolecensky unavena z nejakyho mejdanu. Vsechy deti jsou v tech kocarcich tak nejak uhledny, sedi rovne, maji cepicky, ani nemukaji a divaji se pred sebe. Ach jo, proc zase ja musim mit neco extra 😅 Nase rve, krouti se, trha cepicku z hlavy a vubec jsem z ni cela zpocena. Takze ksiry uz jen pod paze, jasny, to jsem chtela vedet.
A od ktery firmy teda pasuje nanoznik na Quinnyho ?

lucenek
19. čer 2009

xav od emitexu na větší trojkolky ten mám já, ale holky si tu nechávaly šít na míru a sedí prej líp 😉

sisstin
19. čer 2009

mně ten od emitexu docela štve, je dle mého až zbytečně obří 😕 a celkově jestli jsem ho použila za ten rok 5x, tak to je hodně 😕 já ho nepoužívala ani v zimě, bohatě nám stačil origoš fusak 🙂

lucenek
19. čer 2009

je větší ale napíním ho co nejvýš na rukojet a dobrý na malou nefoukalo v zimě jsem ho měla pořád

sisstin
19. čer 2009

lucenek: já fakt ne, v tom fusaku je snad milion stupnů, nechal si zavřít do něho v pohodě i ruce..takže mu koukal jen kousek obličeje..a když sněžilo hodně, tak jsem dala pláštěnku 😝

soanpe
19. čer 2009

siss
Tygr je fakt vzorňous 😀
Naše mrňavka má nohy na madle, rukama šmejdí po tý folii ve střeše.Hrozně jí fascinuje ta stříbrná barva, co je na vnitřní straně 😀 😀 😀

lucenek
19. čer 2009

soan malá mi odělává to boční větrání imrvere od těch sucháčů 😀

soanpe
19. čer 2009

lucenek.my sucháče nemáme, ale segra je měla na 2006 😉

sylvar
19. čer 2009

xaverov, já mám šitý nánožník z mimibazaru a použili jsme ho asi 2x, je dobrej, hezky sedí,ale naše malá už v zimě v kočárku nechtěla být moc, paní i vystihla barvu ke kočárku,takže super 😎

lucenek
20. čer 2009

soan ahá tak to mám asi 2006 ku kolekci...kdo se v tom má vyznat 😀 😀 😀

ika.
20. čer 2009

Ja mám na 100 % 2008 kolekciu vo farbe fudge, bez madla.

soanpe
21. čer 2009

ty jo, tak SOfi se mi už nevejde do hl.korby 😒
a když ji chci nechat spát an zahradě, tak v tom sportáku je pokrpucená, takže sháním nějakej starší , klidně 4kolovej, ale velkej kočár 😖
jenže všechny, co stojí za něco jsou z Ostravska,protože většina jich je polská a s poštovným jsem na 2000,-

leryl
21. čer 2009

soanpe:já kupovala Trend Line Rider,protože jsem nechtěla dávat malou do sportáku,když ještě nesedí.Je krásně veliký,vejde se tam ještě ve 2 letech 🙂

leryl
21. čer 2009

prosím prosím nekupovala jste některá duši?Máme ji prasklou a nevím kde a za kolik?

xaverov
21. čer 2009

Leryl: a nestacila by opravna kol? Ja uz dvakrat s kocarem pichla (coz je skoro nepochopitelny, muj manzel a mamka velky cyklisti a v zivote nepichli kolo 😅 )a pokazdy to opravili. S prasklou ale nevim, jestli neco udelaji.. Nevim. Jinak se muzes elektronicky optat na libfin.cz.

leryl
21. čer 2009

manžel říká,že to kolo je uplně v pr...li 🙂

ika.
21. čer 2009

Náhodou nejaká speedi mamina nekupovala tú slnečnú clonu, čo majú v magíku aj niekde na Slovensku? Nikde som to nenašla...

http://www.magik-obchod.cz/detail.php?zbozi=992...

soanpe
22. čer 2009

leryl
mám vyhlídnutý Tako za 800,- a fakt ve výborným stavu

veronikahel
22. čer 2009

ika, lucenek myslim ma tuto clonu...

lucenek
22. čer 2009

jj už je na cestě ke mě pak refernu

lucenek
22. čer 2009

tak info z libfinu
košík stojí 208kč, stříška 703 a sedačka 860 asi....cca těch 2000tis jak psala ve24...kuva a purple maj 😵 😵 😵 sem magor co?

sisstin
22. čer 2009

já mám duše přímo z libfinu, zatím jsem za ten rok píchla jednou..možná by to opravit šlo, ale radši jsme tam dali novou duši 🙂

soanpe
22. čer 2009

siss
ty si všude 😀
jak to stíháš???
já jsem uvařila, upekla, unavila dítě, vyprala,pověsila prádlo vyluxovala barák a jsem KO 😝

sisstin
22. čer 2009

soanpe: 370úhozu/min 😉