Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
5. srp 2009

no tak si odělej bpční klapky na rukojeti takové šedé jakou a otevři je (nahoru)
pak zatlač rukojeť nadoraz dolů i přes ty boční cuplíky co jsou na rukojeti...musí to jít úplně na fest dolů)
ty zatlačené cuplíky způsobí, že konstrukce půjde "zlomit" jak je boční nápis quinny nebo kam se dávaj adaptéry či madlo
a pak se to složí skoro samo
jo záda musí být v lehu čili tam, kam to jde povolit pásek

laura78
5. srp 2009

Ahoj dakujem .speedi úspešne zložený.. 🙂

romanakatka
4. zář 2009

ahoj holky, máme speediho a mám otázočku... krpec bude mať 5 mesiacov, máme 68cm a vyzerá to tak, že už za chvíľu budeme musieť ísť do športovej verzie... máme origoš fusak quinny, myslíte že mi to v zime bude stačiť, alebo je nutné dokúpiť nánožník... a ak ho treba, ktorý mi odporúčate??? Vďaka 🙂

lucenek
4. zář 2009

romi já měla fusak i nánožník,. přecejen je tam ochranej límec a barala jsem od emitexu univerzál na větší trojkolky, nebo koukni tady, paní šije super věci na kočík hodim odkaz

lucenek
4. zář 2009
nikiarudi
6. zář 2009

ahojte kočky, mám na vás prosbičku. Neviete nejaké internetové stránky s kočíkmi Quinny v Poľsku?Budem vám veeeeeeľmi vďačná.. 😉 🙂

jerryjanka
7. říj 2009

ahojte - akosi to tu nežije teda
čo hovorite na kolekciu 2010
mne sa ale ani troška nepáči... je to uplne oničom a to som myslela s čim pridu a oni prd. 🤐

soanpe
7. říj 2009

jerryanka
a kde je kolekce 2010 k nahlédnutí?

jerryjanka
7. říj 2009

www.quinny.com
no ale vymenili len dve farby a dali podobne tym čo maju 😒

soanpe
8. říj 2009

aha.
stejně nejlepší byly kolekce 2007 a 2006 ☹ já chytla ještě vloni z 07 oceanic refl. 😵

jerryjanka
9. říj 2009

soanpe ano maš pravdu 2006 a 2007 boli fakt naj. potom už len farba twist - teraz posledne tri roky to stojí za h...o 🤐

jajka78
13. říj 2009

zaujimalo by ma ako date deti do fusaka? v topankach ci ako? mozno mi nedopina... diky 😉

lega
20. říj 2009

Ahoj holky,

mám dotaz, který nánožník nejvíce sedí na Quinny Speedy? Snažila jsem se najít odpověď v celé diskuzi, ale někdo píše, že nánožník od Emitex na sporťíky je moc velký, někdo zase, že si ho nechal šít od paní na MMB, prosím poraďte mi ....díky moc

zorkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marmal
20. říj 2009

Zorkala
já bych se trošku obávala, že to není vhodná varianta. Neprošel testy nejdřív v Německu a potom tady u nás když je testovala ČOI. Tady je o tom článek:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3654-Co-delat-se-...

jerryjanka
20. říj 2009

marmal - v bezpečnosti bol ale v testoch najlepší akurat tie chemikalie tam našli ale to len a len na farbe chilli z roku 2009
ostatne su v pohode vraj
a dalšia vec oni testovali len značkove nemecke kočiky nič ine - takže keby testovali všetky rada by som vedela ako by dopadli ine kočiky 🤐

mondulinka
21. říj 2009

myslim, ze ten test byl jen zbytecny humbuk... koukala jsem na vyjadreni prodejce a i v Sama doma byl pan, co se k tomu vyjadroval a rikali tam, ze to testovali prisnejsi normou nez je potreba( na hracky, co si deti strkaji porad do pusy).. jinak by pry prosly vsechny... takze ja jsem v tomhle docela v klidu...

jerryjanka: mimochodem si nemyslim, ze to byla jen barva chilli, ta madla jsou v kolekci 2009 asi stejna u vsech barev...

lega
21. říj 2009

Ahoj, ještě jedou prosím o radu, jaký nánožník je nejlepší na Speedyho?
děkuji 🙂

jerryjanka
21. říj 2009

lega - najlepšie je dať si ho ušiť u pani z mmb v CR - šije ich uplne presne na mieru na speeda a ešte aj farebne ladiace 😉 a za dobru cenu
ale tak da sa to aj s nanožnikom jane slalom - no ten je strašne drahy

lega
21. říj 2009

jerryjanka - děkuji moc, asi opravdu zvolím tuto variantu, protože na jane je fakt dost drahej...ty nánožník máš? Používáš ho hodně?

jerryjanka
21. říj 2009

lega ja nemam deti zatial 🙂 ale nanožnik určite využiješ ked bude fukať studeny vietor tak ochraniš mimčo

jerryjanka
21. říj 2009

lucenek možno budeš vedieť mi povedať jednu vec
dá sa použiť fusak z buzza na speedi? či tam su inak urobene tie diery na pásy?
baby ak niektora viete dajte mi vedieť. 😉

zorkala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jerryjanka
21. říj 2009

jeej zorka - ked si klikneš na ten špuntik tak tam je aj uplne nový typ kočíka
Quinny Senzz - lepšia verzia zappa by som povedala - vaha 8,4 nosnosť 15 kg - farba šeda + 5 farieb
cena bude cca 300 eur
da sa nakliknuť maxi cosi cabrio a nova pebble autosedačka a aj nova vanička ktora sa bude predavať v roku 2010
celkom zaujimavy - da sa vraj zložiť jednou rukou - dizajnovo ale nič moc.
a da sa tam sklopiť chrbat do ľahu 🙂

lucenek
22. říj 2009

jerry fusak je stejný u buzze i u speeda, takže jde
Michal špuntík má obchod s kočárky v praze a točil pořad v loskutákovi o dětských výbavičkách, tady je to manžel jedné uživatelky a má fakt cenné rady
A viděla jsem novinku quinny senzz 😵 😵 😵 ale je to spíš golfin

jerryjanka
22. říj 2009

lucenek ano skôr golfik ale nevyzera zle a je lahučky
ale na speedaka nema 😵
a dakujem za radu - nevedela som či budu sedieť tie fusaky

xaverov
22. říj 2009

Zeny, nevite, kam diteti saha ten nanoznik od Jane? Mam totiz sity nanoznik od ty pani z MMB, ale zda se mi, ze je kratkej. Zakryva ji jenom nohy, snad ani ne pas... To je normalni tak kratky dylky nanozniku? 😕

jerryjanka
23. říj 2009

xaverov - tak to sa mi nejak nezda aby bol taky kratky.
nemôžeš to nafotiť?

mishusha
23. říj 2009

ahojte baby, ja sa chcem spytat, ako pasuje nanoznik od casual play vintage na speedyho...???